Přejít na obsah


Fotka

Nalezená keš


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Moma93

Moma93

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2013 - 10:31

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli se dá třeba podle souřadnic najít již archivovaná keš? Při hledání úkrytu pro svou kešku jsem našla nějakou, která tam už ležela asi delší dobu, jenže tam byl jen čistý logbook, ani žádný název, nic.
  • 0

#2 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2013 - 10:36

Podle souradnic se urcite da zjistit o jakou kes se jedna. Ovsem ze by byl archiv s cistym logbookem??? Spise se jedna o zatim nepublikovanou kes. Zda proto, ze je teprve v procesu schavalovani nebo proto, ze je v kolizi a schvalovanim neprosla a owner ji neodnesl je jina otazka.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#3 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2013 - 10:39

Pokud keška obsahovala čistý logbook, může se jednat o ještě nepublikovanou kešku. Může se jednat o kešku, kterou chtěl někdo založit a nakonec se na to vykašlal, tedy prostor by byl volný, nebo se někdo chystá kešku založit a má místo zamluvené u revírníka, pak budeš muset hledat nové místo. Pokud by se jednalo opravdu o achivovanou kešku, tak by problém se založením tvoji keše nebyl. Je řada lidí, co má staženou celou republiku včetně archivovaných keší, takže se ti může podívat, jestli tam nenajde tu tvoji keš. Ale asi jen v případě, že to byla tradička. Kdyby se nikdo jiný neozval, tak mi napiš souřadnice a večer se na to mrknu.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#4 Moma93

Moma93

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2013 - 10:39

To mě taky napadlo, jenže podle toho jak vypadala to spíš vypadá že ji tam někdo dal už před delší dobou a potom ji tam nechal ...
  • 0

#5 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2013 - 11:53

Založ si svou, tyhle souřadnice tam dej jako Final Waypoint nebo jako Stage of multicache a napiš revírníkovi. Řekne ti, jestli jsi v kolizi. Pokud nejsi v kolizi, je to archiv nebo nikdy nepublikovaná a můžeš ji klidně odnést.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama