Přejít na obsah


Fotka

Mazání logů - JirkaBieberHerlitze


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
47 odpovědí na toto téma

#1 Katusak

Katusak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 22:31

Dnes jsem spolu s Kriz.ma byla okouknout 2 keše v mém okolí. Jedná se o keše GC42R0K a GC3YCAT. Bohužel jsme při nálezu zjistili, že jsou obě keše dané vyloženě na skládce. Toto zjištění jsem vložila do logu s tím, že by se mělo zřejmě něco změnit a udělat - např. udělat CITO plus jsem vložila fotografie. A hle? Najednou moje log owner vymyzal a přidal log: pozor! keš není určena pro princezny a barbie, starosta o těchto keších ví, takže by se určitě na skládce neoběvili , keš dříve byla na lepším místě, ale bohužel se stavělo a místo zničilo, požádal jsem emailem i starostu i lesy čr aby místa ukidila, samozřejmě keše pritahují turisty a zvědavce, ZŠ Novosedlice na tomto míste na den země uklízí ale rasátka ze zahrádek samozřejmě nikdy něco vyhoděj takže jako prádlo vyprrané v pervolu to místo být nemůže když nikdo na emaili nereaguje... Stejně tak vymyzal logy a poznámky Kriz.ma CO SI O TOM MYSLÍTE? JAK SE MŮŽEME BRÁNIT, KDYŽ NÁM LOGY MAŽE???
  • 0

#2 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 22:35

Jestliže jste zapsaní v logbooku a v logu v počítači neporušujete žádné z pravidel, nemá žádné právo log smazat.
  • 0

#3 Katusak

Katusak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 22:38

Právě, že ničím pravidla můj log neporušil. Ale když ho smaže nemám se jak bránit.
  • 0

#4 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 22:40

Dyť tam logy máš na obou keškách.
  • 0

#5 Katusak

Katusak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 22:40

Teď jsem je tam přidala, ale neboj.. on je zase smaže..
  • 0

#6 Katusak

Katusak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 22:42

Navíc, Kriz.mě je maže okamžitě i write note.. vše prostě.. A já je tam již nemám - Opět smazáno :(
  • 0

#7 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 22:44

Aha, no už je smazal. Tak mu napiš co to má znamenat a když nedá pokoj tak zkus DarkLorda.
  • 0

#8 Katusak

Katusak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 22:45

Psala jsem mu právě, již 4x - neodepsal. Smazal mi i write note. Tak jsme začali s Kriz.ma dávat do wordu, vše co smazal a i jeho reakce - nic jiného jak se bránit nás nenapadá. Mě je hrozně líto, že se lidi takhle chovají..
  • 0

#9 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 22:46

Obrať se na reviewera, který v takovémto případě může zasáhnout. Ale revieweři jsou teď dost zaměstnaní, tak asi nečekej odpověď obratem, vyčkej.
  • 0

#10 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 22:47

Katusak - opravdu zde pomůže reviewer. Tvůj log může obnovit a nejspíš i řádně poučí ownera, že takto ne...
  • 0

#11 Katusak

Katusak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 22:49

Všechno dáme dohromady a napíšeme reviewerovi, asi nic jiného nezbývá ..
  • 0

#12 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 22:49

Napiš e-mail DarkLord reviewerovi a celou situaci mu popiš; jsem přesvědčen, že ti pomůže; tvoje logy zamkne proti smazání. EDIT: Koukám, že jsme všichni měli podobnou myšlenku ve skoro stejný čas. :-)
  • 0

#13 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 22:53

Myslím, že můžeme zkusit tam připsat své WN a upozornit, že bude upozorněn DL, pokud se owner nezklidní - třeba to pomůžeme a ušetříme revírníkovi čas. Kdo jde do toho? ;) Katušák ať sleduje a kopíruje naše WN... Tohle jsem mu dala jako WN - uvidíme, jestli se ozve nebo bude dál mazat: Upozorňuji tě, že více kačerů nesouhlasí s tím, že NEOPRÁVNĚNĚ mažeš logy kačerů, kteří se zapsali do logbooku - nemáš na to právo. Pokud s tím nepřestaneš, bude situaci řešit příslušný rewiewer, na kterého jsme doporučili se obrátit. Buď tak hodný, nastuduj si znovu pravidla a zamysli se nad SEBOU.
  • 0

#14 Katusak

Katusak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 22:53

Vážně všem moc děkuji i za Kriz.mu. Je mi moc líto, že keše zakládají takový lidé.. geocaching je věc, kterou sice nehraji extrémně dlouho - ale za tu chvilku jsem se do geocachingu zamilovala a takové chování mě bohužel moc moc mrzí :(
  • 0

#15 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 23:00

zvedavkanocni napsal/a:
Myslím, že můžeme zkusit tam připsat své WN a upozornit, že bude upozorněn DL, pokud se owner nezklidní - třeba to pomůžeme a ušetříme revírníkovi čas. Kdo jde do toho? ;)
Katušák ať sleduje a kopíruje naše WN...


ale jo, taky mu tam tedy písnu. ať je sranda:D
  • 0

#16 Katusak

Katusak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 23:07

Vážně děkujeme :) Snad to s tím trošku hne..:)
  • 0
Katušák

#17 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 23:10

Lidi, všimli jste si, že ten kluk má jen 8 nálezů a přitom 19 FI logů? A to už má založené 2 keše... Je vážně škoda, že není nějaká možnost, zabránit takovýmto lidem zakládat keše, než se naučí alespoň základní pravidla, trochu slušnosti a základní info o gc a logování.... tohle je opravdu dost žalostný případ...
  • 0

#18 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 23:12

Asi nehnulo - když jsem se vrátila k vlaku, tak už tam máš zase smazáno. Zkus tam teď hodit svůj log po mém WN a podíváme se, co chlapec udělá. Jinak by to možná bylo dobré dát do sekce revírníků - to je poslední, co mě napadlo. Držím palce a rozhodně se nevzdávejte - na slušný komentář keše a místa, i negativní, máš právo!
  • 0

#19 Katusak

Katusak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 23:13

My si toho všimli, mělo by to být omezeno.. aspoň na těch 100 nálezů jako se to doporučuje.
  • 0
Katušák

#20 Katusak

Katusak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2013 - 23:16

Tak já to tedy zkusím.. Nerada píši negativní komentáře, ale kdyby tam někdo něco takového napsal.. věděla bych, že nemá cenu tam chodit a můžu jít raději na nějakou pěknou kešku.
  • 0
Katušák




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama