Přejít na obsah


Fotka

Mazání logů - JirkaBieberHerlitze


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
47 odpovědí na toto téma

#41 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 0:01

Ono to bude asi celé veselé, jak tak teď koukám:D Katusak a Kriz.ma - holky (předpokládám, že jste obě děvčata, snad se nepletu), máte obě několik vícenásobných logů. Katusak - 200 logů na 195 keších Kriz.ma - dokonce 280 logů na 266 keších Ale i tak chování ownera výše uvedených keší není správné...
  • 0

#42 Katusak

Katusak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 0:03

Geocaching hrajeme už nějakou dobu a setkali jsme se s tím, že kačeři mohou zalogovat cache dvakrát, pokud změnila místo/souřadnice a má nový úkryt. Ownerovi jsem psala, že jsem odlovila předchozí verzi a chtěli jsme odlovit i tuto. O body nám nejde - navíc jsme si po zkušenostech myslely, že to není problém, pokud tedy neloguješ stejnou cache ob týden. Každopádně pominu-li bod, tak keš Vlakový most jsme lovili dnes poprvé a log nám také smazal. Nemluvím o Write note. Nevidím tedy důvod, či nějaký problém, proč by nám log či write note neměla být uznána.
  • 0
Katušák

#43 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 0:04

KulisekW jsi jednička. Doufám, že ses dostal ze své geodeprese:D
  • 0

#44 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 0:06

Už jsem Katušák napsala mail - vysvětlení. Ale stejně je chyba na obou stranách, owner měl vysvětlit, proč logy smazal. Pochybuji, že si loňských všiml, spíš se mu podle reakce nelíbila kritika místa.;) Tak dobrý jako KulisekW on hnedtak nebude. Osobně si keš loguji jako FI jen 1x, i kdyby se stěhovala každý měsíc a chodila bych na ni třeba jako doprovod známých každý týden..... Zrovna nedávno jsem takhle šla znovu noční Měsíc nad řekou, finálka a možná i nějaká stage jsou změněné, ale psala jsem jen WN s poděkováním ownerovi za dobrou zábavu.
  • 0

#45 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 0:07

Katusak - no, ono si keš můžeš zalogovat kolikrát chceš, ale asi to skoro nikdo nedělá. Občas se stane, že owner keš natolik přepracuje a umístí na jiné místo, že se z ní v podstatě stane keš nová a pak dává možnost lovcům jí najít a zalogovat znovu. Ale co znám kačery, tak to nikdo nezaloguje jako FI, ale pouze jako WN, protože by jim to pak dělalo nepořádek ve statistikách. To, že se keš jen třeba o kousek přemístí, není, podle mého, důvod pro její opětovné logování. Ale není to nic proti pravidlům a je to Tvá věc. Myslela jsem si, že o tom nevíš. Podle mého je to zbytečné...
  • 0

#46 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 0:08

Sedmitecka napsala:
KulisekW jsi jednička. Doufám, že ses dostal ze své geodeprese:D

Díky B)
Ta mne pro tuhle noc přešla po přečtení zmrzlinového obalu. :D

EDIT:

zvedavkanocni napsala:
(...) Tak dobrý jako KulisekW on hnedtak nebude.

Teď přemýšlím, jak si to vyložit? :D:p
  • 0

#47 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 0:09

zvedavka - owner těch keší reagovat jen na tu kritiku místa, to je jasné z jeho reakce... takže problém zůstává... A holky mají svůj boj a své pojetí gc...
  • 0

#48 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2013 - 0:09

KulisekW napsal/a:

Sedmitecka napsal/a:
KulisekW jsi jednička. Doufám, že ses dostal ze své geodeprese:D


Díky B)
Ta mne pro tuhle noc přešla po přečtení zmrzlinového obalu. :D


Taky Tě to pobavilo, že?:D:D:D:D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama