Přejít na obsah


Fotka

Měsíční šachta


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 08 September 2013 - 21:57

Nevíte, jak to vypadá s výstupem z Měsíční šachty? Teď je v režimu PM, tak se nemůžu podívat, ale slyšela jsem, že výlez je zadělanej a musí se zpět stejnou cestou. Nevíte, zda je to pravda?
  • 0

#2 ptacopysk

ptacopysk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)
  • LocationPraha 6

Publikováno 08 September 2013 - 22:43

Byli jsem tam v únoru (poslední nález je z března), tedy v době, kdy tyto zvěsti už kolovaly, ale východy jsou tam dva, ten menší kulatý je tuším opravdu zadělaný, ale pár metrů odtamtud je jiný, hranatý, kterým se dalo pohodlně vylézt. Od března do července byla keš disablovaná, protože chyběla první stage, která už byla doplněna a keš je enabled, ale jak přežila finálka červnové povodně těžko říct ....
  • 0

#3 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1865 příspěvků(y)

Publikováno 09 September 2013 - 5:44

Prezit povodne by mela diyk te Klapce co tam je. Jinak ten Kulatej vylez se pry z dalky jako zadelanej tvari, ale zadelanej neni. A pry ani by nesmi
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#4 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 09 September 2013 - 8:37

Díky za odpovědi. Uvidíme, jak to bude. Zítra se tam chystají nějací kámoši od dcery.
  • 0

#5 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2948 příspěvků(y)

Publikováno 09 September 2013 - 8:44

Gresaci napsal/a: Díky za odpovědi. Uvidíme, jak to bude. Zítra se tam chystají nějací kámoši od dcery.

Dej pak prosím vědět, jak to dopadlo, na tuhle kešku se už taky nějakej ten pátek chystám. :)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#6 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 09 September 2013 - 9:00

Někde jsem kdysi slyšel, že podmínkou Pražských vodovodů a kanalizací pro to, aby tam keš mohla zůstat, je právě to, že se lidi budou vracet zpět. Je to proto, že nějací dva mamlasové nechali v noci víko otevřené a zjistila to policie. Ale nevím, jestli je to pravda...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama