Přejít na obsah


Fotka

TV NOVA


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
72 odpovědí na toto téma

#21 raven95

raven95

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 23:00

Propagace GC je jedna vec, to je v poho, ale toto? Myslim, ze owner treba Hejkala musi bejt nadsenej, kdyz tam ukazali prekvapko po ceste i finalku...
  • 0

#22 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 23:03

Na některých geowebech je toho prozrazeno daleko víc.
  • 0

#23 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 23:08

Vláček napsal/a:
Na některých geowebech je toho prozrazeno daleko víc.


jenže geoweby nemají sledovanost jako TV Znova ;)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#24 odnikudnikam

odnikudnikam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 2:05

k me škodě jsem se podíval na tu reportáž. a na Hejkala a do Styxu už nemusím,že? Překvápko se nekoná. Měla ulovit dvacet filmovek za okapy. Raději. bye gc.
  • 0

#25 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 6:20

Za mě musím říct, že to nebylo až tak marné, čekal jsem něco mnohem horšího a hlavně katastrofištějšího. Nebýt toho, že na konci prozradili místo výlezu ze Styxu, tak to nebylo tak hrozné. A ti, kteří si stěžují, že je tím připravili o překvapení, jsou podle mého hlupáci, protože na Styx NELZE jít tak, že se prostě nechám překvapit, ač je to docela krátká cesta v podzemí, nelze tam jít bez přípravy a znalostí, jak by to tam mělo vypadat. A logy té reportérky mají alespoň nějakou vypovídací hodnotu, o takových by si mnoho i třeba "drsnokačerů" mohlo nechat jen zdát. Nezalogovat TFTC mi přijde od "zkušeného" hledače mnohem horší.
  • 0

#26 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 11 září 2013 - 6:33

No kvalita odpovídala tomu, pro jaký publikum to točili. To se nedá nic dělat. Proč jí bral zrovna na takový keše a proč tam s finálkou zmínili i keš, které se týká by asi věděl jen ten její průvodce. Mě osobně se to nelíbilo. Propagace GC ? Proč ne - nakonec taky sme se o tom museli nějak dozvědět. Nicméně vyzrazovat detaily keší jako jsou Styx a Hejkal mi přijde zbytečný. Klidně přece mohli ukázat to zpracování a udělat to tak, abys nevěděl, o jakou keš jde (alespoň).
  • 0

#27 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 6:57

raven95 napsal/a:
Propagace GC je jedna vec, to je v poho, ale toto? Myslim, ze owner treba Hejkala musi bejt nadsenej, kdyz tam ukazali prekvapko po ceste i finalku...


Postřehl jsi, že se owner toho odlovu zúčastnil ?

Ještě že je na 100%, že tahle fóra a názory na nich nejsou skutečným obrazem geocachingu.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#28 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 7:04

Já k tomu měl celkem klasickou cestu, kdesi v karpatech mi uteklo pár kamarádů do lesa a když se vrátili s úsměvem, na můj dotaz co tam dělali, mi řekli jen že jsem mudla a nic mi nepoví. Samozřejmě ve mě to tajemno začalo hlodat a začal jsem se pídit krůček po krůčku a myslím si, že jsem si tím k tomu vytvořil nějaký vztah... Tyhle humbuky ala rychle pojďte to hrát taky, tamhle se utíkejte podepsat a utíkejte si koupit co nejvíce geověcí...to trochu smrdí a zajímalo by mě, jaká skvadra kačerů z toho vznikne
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#29 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 11 září 2013 - 7:24

kolombo napsal/a:

raven95 napsal/a:
Propagace GC je jedna vec, to je v poho, ale toto? Myslim, ze owner treba Hejkala musi bejt nadsenej, kdyz tam ukazali prekvapko po ceste i finalku...

Postřehl jsi, že se owner toho odlovu zúčastnil ?

Ještě že je na 100%, že tahle fóra a názory na nich nejsou skutečným obrazem geocachingu.

Já to taky nepostřehl, podle obličeje ho fakt nepoznám. Ale pakliže je to tak, tak je to samozřejmě jeho věc. Díky za informaci.
  • 0

#30 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 7:28

Já ti řeknu, co z toho vznikne, spousta takovýchto keší GC42R0K. Jak jinak myslíš, že ty podobně otylé dítě šlo GC hrát, než že to někde vidělo v televizi? Je vcelku běžné, že u podobných reportáží se účastní majitelé, kteří většinou musí dát souhlas k tomu, aby byly jejich krabičky komerčně využity v televizi.
  • 0

#31 Arcao

Arcao

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 7:45

Už se to řeší tu:

http://www.geocachin...812#post_435812

Na co zakládat zbytečně další téma?
  • 0
1. Asus EEE 1000H + GeoGet
2. SGS4 + Locus Pro + Geocaching4Locus
----
Vývojář Geocaching4Locus, Handy Geochaching...

#32 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 7:47

Protože tamto je spíše rozcestník a na flame téma raději udělat nové téma, které se pak pohodlně zamkne a nenabourá rozcestník:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#33 odnikudnikam

odnikudnikam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 7:50

[quote]Novom napsal/a:
Za mě musím říct, že to nebylo až tak marné, čekal jsem něco mnohem horšího a hlavně katastrofištějšího. Nebýt toho, že na konci prozradili místo výlezu ze Styxu, tak to nebylo tak hrozné. A ti, kteří si stěžují, že je tím připravili o překvapení, jsou podle mého hlupáci, protože na Styx NELZE jít tak, že se prostě nechám překvapit, ač je to docela krátká cesta v podzemí, nelze tam jít bez přípravy a znalostí, jak by to tam mělo vypadat.

A logy té reportérky mají alespoň nějakou vypovídací hodnotu, o takových by si mnoho i třeba "drsnokačerů" mohlo nechat jen zdát. Nezalogovat TFTC mi přijde od "zkušeného" hledače mnohem horší.[/quote

tady hlupák jeden.
o Styxu ví skoro každý o co jde, mám je taky v jiném městě.
ale trošku se vyzradilo, co je na konci Hejkala. a to mne zamrzelo.
reportáž byla ve stylu teto TV a je to jejich věc.
kačerce Iva one přeji, aby ji to chytlo a hledala sama dálší.
jako hlupák druhej jdu tvořit kešky pro jiné hlupáky....
majtě sa chalani.B)
  • 0

#34 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 7:51

Náhodou to bylo zpracované docela věcně, vyzrazené finálky mi taky nevadí, keší je x tisíc a než se tam někam dostanu, tak to stejně zapomenu :-) Fakticky tam snad nebyla žádná chyba, Tbčka vypustila, logy má v pohodě.
  • 0

*


#35 odnikudnikam

odnikudnikam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 7:53

Paprikasi napsal/a:

kolombo napsal/a:

raven95 napsal/a:
Propagace GC je jedna vec, to je v poho, ale toto? Myslim, ze owner treba Hejkala musi bejt nadsenej, kdyz tam ukazali prekvapko po ceste i finalku...

Postřehl jsi, že se owner toho odlovu zúčastnil ?

Ještě že je na 100%, že tahle fóra a názory na nich nejsou skutečným obrazem geocachingu.

Já to taky nepostřehl, podle obličeje ho fakt nepoznám. Ale pakliže je to tak, tak je to samozřejmě jeho věc. Díky za informaci.


owner s nima. AHA. TO JE JINÁ.
já bych neprozradil.
its the game, nicht vár,že?
  • 0

#36 mishakowo23

mishakowo23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 7:56

Me se reportaz docela libila, ale jen u tech kesi nemuseli zverejnovat nazvy...ikdyz u styxu to bylo treba jasne. Logy te slecny, jak uz tu bylo psano maji hlavu a patu a spoustu kaceru by si mela vzit priklad. Sem sice taky novacek, ale za tu chvilku co se GC venuju je te propagace na kazdem rohu az kam a jen v mem okoli kdy kamaradi mudlove nemeli o tuhle hru zadny zajem se me zacinaji vyptavat jak zacit. Verim ze pubertalni dite nebude ale sedet dva dny u PC a studovat pravidla, ale zaregistruje se , vezme mobil a pude.....pak ty kese podle toho vypadaji.
  • 0
Cim dele hledam, tim vic me to bavi..

#37 cz7pka

cz7pka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 8:03

No už jsme tuto reportáž řešili i u nás ve skupině Kačeři na FB. Musím konstatovat že s kačerů udělali lidi, kteří se pohybují mezi zdechlými krysami a rybami. Vůbec se jim to nepovedlo. Myslím že tvůrci této reportáže by se to měli dovědět. Prostě kdybych to ukázal nezasvěcenému, tak by do toho málo kdo šel.
  • 0

#38 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 8:19

kolombo napsal/a:
Ještě že je na 100%, že tahle fóra a názory na nich nejsou skutečným obrazem geocachingu.

No tak to prezentovaný výběr keší tuplem ne. Co kus, to silnější kafe, dohromady kombinace, na kterou by žádný začátečník náhodou nepřipadnul. Už ty chudáky prozelyty Novo-kačery předem lituju, až zjistí, že ve skutečném GC slovníku je 100 x frekventovanější výraz pochcaný okap než ostrov pokladů. :) :) :) Když už někdo chce lámat mudly na GC, tak s oblibou říkávám, že by je měl napřed nechat přečíst si příslušné heslo na Necyklopedii, ať vědí do čeho jdou. Navzdory recesistické povaze toho projektu zrovna v našem případě postihuje realitu v kostce asi věrněji, než veškeré prezentace naše vlastní či televizní. :D :D

Zrovna u Loděnice (na kterou mám hezké FTF vzpomínky), jsem rád, že o ní po čase slyším, a že se se jí v mezích možností daří. Neviděl bych to tak černě - z větších měst je to na nějaké vyzkoušení levou zadní přece jen trochu z ruky, teď v září už se stejně nikdo moc do vody/na vodu nepohrne. A za těch pár měsíců, než zamrzne, se to pravidelným divákům dozajista vykouří z hlavy.

Pokud jde o příklad GC42R0K, ten sice na místní úřovni trochu starostí nadělal, pár stránek se tu popsalo, ale s odstupem času se zdá, že všechno skončilo relativně dobře, jak má - autor s vyčerpáním zájmu pověsil GPSku na hřebíček, krabka je v archivu, žádná další škoda se odtud neděje a svět se točí dál.
  • 0

#39 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 8:19

cz7pka napsal/a:
... Prostě kdybych to ukázal nezasvěcenému, tak by do toho málo kdo šel.


což je možná nakonec dobře
  • 0

#40 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 8:23

prazskychytrak napsal/a:
...a zajímalo by mě, jaká skvadra kačerů z toho vznikne


Žádná, televizní divák konzumuje jeden pořad za druhým a když běží třetí, tak si ten první nepamatuje. Natož aby se zvednul z gauče.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama