Přejít na obsah


Fotka

Tisk fotografií


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 cvrcekD

cvrcekD

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 10:02

Ahoj, kde si necháváte tisknout fotky? Máte někdo zkušenost s fotkama z Tety nebo Dm drogerie?
  • 0

#2 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 10:57

mě vyhovuje drogerie Rosmann
  • 0

#3 siri

siri

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 11:01

Já taky chodím do Rosmanna, fotky dělají moc pěkné. V některých prodejnách mají dokonce automat na přímý tisk, ale to jsem nezkoušel.
  • 0

#4 MAP523

MAP523

    MAP523

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 11:33

Jednou za rok u HappyFoto, když třeba zrovna mají akci. Zatím spokojenost, hlavně je už nemusím moc ořezávat...
  • 0

MIO P560 / Oregon 600 / TomTom Via135


#5 Mimi a Filibert

Mimi a Filibert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 12:20

Kdysi, když ještě frčely kinofilmy, jste si je nechali dělat v Rossmanovi. Stálo to tehdy kolem stovky na film a proti fotokinu to bylo cca 4x levnější. Dneska když chceme udělat nějakou fotku, do rámečku apod., tak to tiskneme v DM v automatu (tiskárně) na okamžitý tisk. Pokud by jich ale mělo být víc, tak se vyplatí ten delší způsob, se kterým však zkušenosti zatím nemáme.
  • 0

#6 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 12:46

No rychlo fotky z DM nejsou moc barevně pěkné. S těmi jedinými mám zkušenost. Ale je to ten formát 10*15. Klasický fotoalbový (nevím kolik je rozměr) na počkání nejsou (nebo aspoň posledně nebyly. Jinak na jiném fóru to někdo řešil a prý dobrý dělá TETA. Kdyžtak dej vědět... nás čeká udělat 80 fotek z dovolené, na které jsme si přivezl spešl album...
  • 0

#7 jindrousxxx

jindrousxxx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 16:10

V srpnu jsem zkusil TETU a už u ní zůstanu. Fotky jsem poslal přes internet a třetí den byly na prodejně k vyzvednutí, s kvalitou i cenou naprostá spokojenost.
  • 0

#8 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 16:38

Já dělám fotky většinou 1x ročně, ale pak i několik set najednou, když se dokopu udělat si výběr z toho, co jsem nafotil. Většinou Rossmann, ale i DM, kdysi i Fotolab, kdysi dávno i happy-foto, když tu ještě měly provozovnu a nemusela se platit pošta. Tetu neznám, podívám se na podmínky. Kvalita se mi zdá cca stejná. Ale není to tak úplně, některé fotky co mám na zdi, vybledly, některé ne. Ale kde jsem nechal dělat ty, co nevybledly, už nevím. Jen si vzpomínám, jak jsem kdysi 20 fotek posílal hodinu, přes modem. Dneska i ty stovky za pár minut.
  • 0

#9 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 12 září 2013 - 16:53

Já jsem nechal na zkoušku udělat fotoknihu z Rajčete a musím, říct, že spokojenost. Na stránku 20x20cm se vejdou dívatelně max. 4 fotky. nebo méně. Zkoušel jsem i panoramatickou a pod ni normální a v poho. Fotopapír to nenahradí, to je pravda, ale na takové to podívání s rodinou je to vynikající věc.
  • 0

#10 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 18:36

Já víckrát použil on-line zadání přes aplikaci Fotolab, když měli jednou za čas nějakou akci. Tedy, abych věc ujasnil - nechávám si tímhle způsobem dělat "pohlednice" jako suvenýry do vlastních keší, takže vyloženě coby hlavní kritérium číhám, kdo se s cenou nabidne nejvýhodněji a pak nechám nadělat od obrázku třeba padesátery nebo stery "mladý", když se to sečte, vyzvednu si na jednu akci řádově tisícovku fotek, roztřídím, napytlíkuju, a pak mi to čeká připravená doma, jak se kam na kontrolu dostanu, tak paklíky, pokud zrovna k příslušné položce mám nějaký nadělaný, navážím. S tím Fotolabem (vyzvedával jsem na jejich pobočce v nákupním centru u nás ve městě) velká spokojenost, obrázky vypadaly, jak bych si představoval. Ale teď posledně, mezitím s novým počítačem, mi jako první přišla pod ruku nabídka Rossmann, tak jsem nainstaloval rozhraní jejich. No a tu musím říct, že spokojenost není. Fotky vyšly jako bledule a nadto ještě na oné drogerii, kam jsem si pro ně šel, taková vysloveně neochotná obsluha. Nedobrý dojem ve výsledku. Tak ještě uvidím, kam se obrátím příště.
  • 0

#11 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 19:21

Když vidím ty ceny jak přes kopírák a když jsem to kdysi srovnával s cenami v cizině, nedivil bych se ani, kdyby to všechny ty drogerie dělaly v jedné provozovně. Happy-foto třeba přiznalo, že v Kaplici dělá z velké části pro rakouské provozovny. Takže ta kvalita může být daná i něčím jiným. Pokud člověk nedělá fotky každý měsíc, nemá to asi šanci zjistit. Když se s tím začínalo, nebyly paušály. Fotky sice cca za 5-7Kč, ale nebyl problém si nechat udělat dvě a nechat si to poslat do blízkého papírnictví. Dneska zase není problém si těch několik vytisknout na inkoustovce nebo na stánku v prodejně.
  • 0

#12 Tom Fuk

Tom Fuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 19:43

Občas používám Picture EXPRESS v Globusu - cena 4,90 za 10x15, když je akce tak 4,50. Je to hned, když dělám víc fotek nejdříve vyzkouším 2-3 jestli není posunutá barevnost, pak to buď vyjedu nebo ještě upravím v PC (jo, jsou to pak dvě cesty do Globusu). Kvalita se mi zdá dost dobrá, osobně jsem s nima víc spokojený než z Fotolabu.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama