Přejít na obsah


Fotka

Výzvy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
61 odpovědí na toto téma

#1 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 9:02

Takový průzkum, kdo si dá výzvu, aby něco dokázal, např. ;) do roka odlovím dalmatíny :o každý srpnový den kešku, abych měl suvenýry :P vyčistit mapu co nejdále od HC. Jak jste na tom vy ? B) Výběr nej, citace (s laskavým dovolením): by wetu: vrhnout se do lovu tak abych nebyl otrok bodů, ale měl radost z vymazlených keší nebo serii by Hamaci: Hrát geocaching tak, aby mne neomezoval. by KaMo_cz: Odlovit keš na 3tisícovce (chybí ve statistikách) a posunout nejvýše odlovenou nad současných 4095 mnm
  • 0

#2 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 9:05

já si dávám postupné mety .. když jsem začal kešovat říkal jsem si 500keší ročně.. (neklaplo měl jsem dlouhou přestávku) po přestávce sem si řekl 400 keší do roka a povedlo se.. teď mám předsevzetí do konce roku odlovit všechny kraje v ČR (chybí mi jich 5 do konce října odlovím 3 a ty dva snad zvládnu pak B) i když na vysočině mám třeba jen jednu keš )
  • 0

#3 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 9:16

No já bych něco měl... ale kdo ví, zda se k tomu dostanu - vypadá to spíš nereálně. Zúčastnit se s Vořechovými příštího GIFFu.
  • 0

#4 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 9:46

Já si výzvu dal a zatím ji plním. Hrát geocaching tak, aby mne neomezoval. Abych nemusel stavět u každé škarpy nebo prolézat města a hledat mikrošky u škol a kostelů. Nechat se zavést na zajímavá místa nebo si užít zajímavých zážitků a dobrodružství. Tak například minulý víken jsem nejel na pro mne nesmyslnou akci do Prahy, ale s kamarády na kolech do Brd, kde jsem si odlovil tři kešky na hezkých místech (z toho dvě archivované) a v neděli cestou domů jsme si dali Medokův Poklad inků ve spojením se sběrem hub.
  • 3

#5 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 10:12

Dávat přednost kvalitě před kvantitou. Dlouhodobý cíl - odlovit 30 nejlepších kešek (tradiček s max. T4) v kraji.
  • 0

#6 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 10:34

Já jsem barvič, rád vybarvuji geografické celky. Dobarvil jsem celou ČR a kraje Slovenska, takže pro mě je velká výzva dobarvit okresy Slovenska (je jich kolem 80) a také kompletní Francii, ze které mi chybí už jen půlka. Na nějaké Německo kašlu, to má každý druhý :)
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#7 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 10:56

Výzva? No, teď ani nějak nevím... B)
  • 0

#8 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 10:58

weri napsal/a:
Já jsem barvič, rád vybarvuji geografické celky. Dobarvil jsem celou ČR a kraje Slovenska, takže pro mě je velká výzva dobarvit okresy Slovenska (je jich kolem 80) a také kompletní Francii, ze které mi chybí už jen půlka. Na nějaké Německo kašlu, to má každý druhý :)


Až budeš zase vyjíždět barvit na Slovač, tak klidně pošli nótu. To bych se přidal, taky rád barvím. Aktuálně pokukuju po Rožňavě a přilehlé stolové hoře a su ve fázi "jak se tam co nejlevněji dostat". Na singl výlet autem je to daleko, drahé, nepraktické...
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#9 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 11:02

A k tématu: dal jsem si výzvu: nebudu lovit keše týkající se škol. Až na jedinou brněnskou výjimku, která byla pěknou vychytávkou, zatím keše z 10% průměr a zbytek úplnej odpad. Předsudek jsem si nejspíš vybudoval na brněnské legendární sérii od Sturtým-hemmond.
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#10 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 11:03

weri napsal/a:
..... Na nějaké Německo kašlu, to má každý druhý :)


No regiony nejspis asi ano, ale vsiml sis, kolik maji Nemci okresu? Vsechny okresy nebude mit ani vetsina Nemcu. ;) Toto je vyzva. :D
  • 0

#11 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 12:14

weri napsal/a:
Já jsem barvič, rád vybarvuji geografické celky. Dobarvil jsem celou ČR a kraje Slovenska, takže pro mě je velká výzva dobarvit okresy Slovenska (je jich kolem 80) a také kompletní Francii, ze které mi chybí už jen půlka. Na nějaké Německo kašlu, to má každý druhý :)

Při pohledu na mapu zemí kde jsem cachoval mi začala vadit ta bílá díra s tvarem Švýcarska, takže mám představu, kam příští rok pojedu na dovolenou. A Lichtenštejnsko bych mohl vzít po cestě.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#12 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 12:21

Já jsem si dala výzvu ujet za letošní rok aspoň 3500 km na kole. (jestli splním záleží hlavně na počasí na podzim) A co se týče geocachingu, tak nedat se svést k zakládání "zbytečných" keší, ale když už něco budu chtít založit, tak radši míň, ale hezky a s nápadem.
  • 0

#13 raven95

raven95

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 12:28

Dat toto za jeden tyden:)
Mt.Everest
  • 0

#14 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 12:41

Aviatik napsal/a:

weri napsal/a:
Já jsem barvič, rád vybarvuji geografické celky. Dobarvil jsem celou ČR a kraje Slovenska, takže pro mě je velká výzva dobarvit okresy Slovenska (je jich kolem 80) a také kompletní Francii, ze které mi chybí už jen půlka. Na nějaké Německo kašlu, to má každý druhý :)

Při pohledu na mapu zemí kde jsem cachoval mi začala vadit ta bílá díra s tvarem Švýcarska, takže mám představu, kam příští rok pojedu na dovolenou. A Lichtenštejnsko bych mohl vzít po cestě.


Mně strašně vadí bílá díra v podobě Andory. Sice není "vůbec" vidět, ale vím o ní, takže musí padnout co nejdříve, ať mám klidné spaní ;)
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#15 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 12:51

weri napsal/a:

Aviatik napsal/a:

weri napsal/a:
Já jsem barvič, rád vybarvuji geografické celky. Dobarvil jsem celou ČR a kraje Slovenska, takže pro mě je velká výzva dobarvit okresy Slovenska (je jich kolem 80) a také kompletní Francii, ze které mi chybí už jen půlka. Na nějaké Německo kašlu, to má každý druhý :)

Při pohledu na mapu zemí kde jsem cachoval mi začala vadit ta bílá díra s tvarem Švýcarska, takže mám představu, kam příští rok pojedu na dovolenou. A Lichtenštejnsko bych mohl vzít po cestě.


Mně strašně vadí bílá díra v podobě Andory. Sice není "vůbec" vidět, ale vím o ní, takže musí padnout co nejdříve, ať mám klidné spaní ;)

To "díra" v podobě kosova je zas jinej kalibr. Tu nevybarvíš, ani když tam kešku odlovíš. :)
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#16 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 13:01

hauskaa napsal/a:

weri napsal/a:

Aviatik napsal/a:

weri napsal/a:
Já jsem barvič, rád vybarvuji geografické celky. Dobarvil jsem celou ČR a kraje Slovenska, takže pro mě je velká výzva dobarvit okresy Slovenska (je jich kolem 80) a také kompletní Francii, ze které mi chybí už jen půlka. Na nějaké Německo kašlu, to má každý druhý :)

Při pohledu na mapu zemí kde jsem cachoval mi začala vadit ta bílá díra s tvarem Švýcarska, takže mám představu, kam příští rok pojedu na dovolenou. A Lichtenštejnsko bych mohl vzít po cestě.


Mně strašně vadí bílá díra v podobě Andory. Sice není "vůbec" vidět, ale vím o ní, takže musí padnout co nejdříve, ať mám klidné spaní ;)

To "díra" v podobě kosova je zas jinej kalibr. Tu nevybarvíš, ani když tam kešku odlovíš. :)

to by někdo musel vysvětlit Groundspeaku, že USA už dávno, jako jedni z prvních, Kosovo jako stát uznaly :(
TO je výzva!
  • 0

#17 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 13:09

dr.vota napsal/a:
to by někdo musel vysvětlit Groundspeaku, že USA už dávno, jako jedni z prvních, Kosovo jako stát uznaly :(
TO je výzva!


Uznani USA ale neni rozhodujici, kazdy novy stat musi byt schvalen v OSN. A s timto navrhem tam nikdo nepujde, kdyz neni jiste, ze by vetsina byla pro. Dej tomu jeste par let. ;)
Me spis udivuje, ze na nekterych mapach je Kosovo jako uzemi nikoho. Bud at je samostatne nebo soucasti Srbska.
  • 0

#18 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 13:22

k-lord napsal/a:

dr.vota napsal/a:
to by někdo musel vysvětlit Groundspeaku, že USA už dávno, jako jedni z prvních, Kosovo jako stát uznaly :(
TO je výzva!


Uznani USA ale neni rozhodujici, kazdy novy stat musi byt schvalen v OSN. A s timto navrhem tam nikdo nepujde, kdyz neni jiste, ze by vetsina byla pro. Dej tomu jeste par let. ;)
Me spis udivuje, ze na nekterych mapach je Kosovo jako uzemi nikoho. Bud at je samostatne nebo soucasti Srbska.

No úplnej prasopes je statistiková mapa groundspíku. Když si odlovíš jednu keš v Kosovu a jednu v Srbsku, napíše ti to ve výpisu, že máš dvě srbské, ale v mapě je místo Kosova bílej flek, terej z tama nijak nedostaneš.
Můj názor je, že Groundspík není žádnej tvůrce míru nebo válek a ani USA a ani OSn by je nepopotahovalo, kdyby prostě na svých mapách udělali sekci Kosovo jako plnohodnotnej stát - pro účely statistik.
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#19 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 15:15

hauskaa napsal/a:
...kdyby prostě na svých mapách udělali sekci Kosovo jako plnohodnotnej stát - pro účely statistik.


Nebo ho alespoň oddělili od Srbska jako jsou jednotlivé americké státy. Ruka by jim neupadla.
  • 0

#20 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 17:04

Prosím, přestaňte se věnovat světové politice a komerční politice GS. Pokud máte důvod řešit tuto problematiku, založte si další vlakno. Děkuji mira
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama