Přejít na obsah


Fotka

Výzvy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
61 odpovědí na toto téma

#21 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 17:44

Někdo si dal výzvu, že přesvědčí GS o nutnosti uznat Kosovo za stát. Mi se to celkem k tématu zdá!
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#22 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 19:07

mirecek7 napsal/a:
Prosím, přestaňte se věnovat světové politice a komerční politice GS. Pokud máte důvod řešit tuto problematiku, založte si další vlakno. Děkuji mira

Von asi bude problém ten, že Dalmatiny mám dávno odlovený, 20 km od HC čisto, zato Kosovo mě dělá bordel ve statistice.
Takže já jsem taky pro to, aby GS uznal tento ***** stát.

OK, ale k věci. Odlovit keš na 3tisícovce (chybí ve statistikách) a posunout nejvýše odlovenou nad současných 4095 mnm. A úspěšně pokračovat v Tisícovkách od Pawa.
  • -2

#23 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2013 - 10:37

Nasbírat stejně FP jako má Dacinka:D má oblíbená vítězka Geo Miss a kačeřice z GeoWestu:D
  • 2

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#24 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2013 - 11:42

Najít slušný les v rozumné vzdálenosti a založit další noční keše, které by se lidem líbily. To je můj každoroční cíl ještě na dlouho.
  • 1

#25 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2013 - 19:03

Děkuji za krásné inspirační příspěvky :D.
  • 0

#26 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2013 - 19:07

Moje jsou třeba: "dokopat se" k dodělání několika myšlenek na skrýše a listingy, napsání wiga (protože wigo mám moc rád) a našetření dost FP až se vydám na Alkeho kešky. :)
  • 2

#27 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2013 - 18:19

Tak konečně pořádná výzva v provedení série BCT (GC4BZP3: BCT #01 Streak Challenge,...).

Co vy na to? :) :D :angry: :o :blink:


  • -1

#28 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2013 - 0:09

Co já na to? Především to, že bych daleko radši, kdyby zůstaly ty tradičky jako Svata cesty III a Obesenec III. Upřímně řečeno nechápu tu archivaci funkčních keší jestliže je zdůvodněna jen pouhou preventivní obavou, "že na ně nebudu mít čas" - na takové kroky je podle mého naopak dost času teprve až nějaké problémy nastanou.

 

Jinak série výzev je to rozmanitá, skoro každý si něco vybere. Mému srdci kupř. hoví ty okresy a hodně velkou výzvou bude 14 dní v kuse (doposud jsem za ta léta nikdy nedotáhul šňůru na víc jak 6 :D ). Naopak v žádném případě nebudu zkoušet 75 nálezů za den (z toho bych fakt nic neměl, třetina by mi bohatě stačila) a 300 keší za měsíc (to bych ten jediný měsíc pak logoval rok a půl :-) ).


  • 3

#29 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2013 - 7:21

Zrovna nedávno jsem si říkal, jak je možné, že nikoho nenapadlo udělat sérii výzev podle nejrůznějších hledisek statistik. Neutekl ani měsíc a je to tu.


  • 0

#30 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2013 - 11:06

Otevřela jsem tu první a říkám si: jen 14 dní streak? to je nějaký lehký ne?

No, pak jsem otevřela ty další a zjistila, že ta jednička je jediná, co splňuju, a některé jsou pro mě nedosažitelné. A to je mám pár km od HC. I když tohle je spíš do geodepresivního koutku :P


  • 0

#31 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2013 - 16:41

Zrovna nedávno jsem si říkal, jak je možné, že nikoho nenapadlo udělat sérii výzev podle nejrůznějších hledisek statistik. Neutekl ani měsíc a je to tu.

 

Já si říkal že češi jsou rozumnější než třeba němci ale bohužel i my jsme se dočkali. Ty HANSMATTovy čelenky jsou nuda a šeď. Jenom poměřování pindíků a bohužel na některý ho mám krátkýho. ;) Je na nich pozitivní jen to že je mám dost daleko od baráku.

 

Docela se mi líbí  GC4PCQB. Její plnění nám zpříjemnilo cestu na Moravu, doplnil jsem 11 dalších stupňů. Jen příště už budem muset dost daleko od rychlých silnic. :) Celkem se mi také líbí výzvy v Brdech, ty jsou v lesích a je tam hezky. Není to jen tupé "50x wigo" (stejně sebraných přes finálky).

 

Čelenky nejsou nic než návrat podmínkových keší. Doufám že to časem groundspeak zatrhne jako zatrhl podmínkové logování.


  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#32 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2013 - 20:11

Tak konečně pořádná výzva v provedení série BCT (GC4BZP3: BCT #01 Streak Challenge,...).

Co vy na to? :) :D :angry: :o :blink:

Tak já splňuju 4 z toho to jsem ani nečekal :)


  • 1

#33 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2013 - 21:30

Archivace většiny mých keší vůbec nebyla spojena s tím, že bych na ně neměl čas v důsledku publikace challenge serie na geocaching.com. Jednalo se o problém správy keší na dvou různých portálech. Nakonec to překvapivě dopadlo s pomocí z Ameriky jinak. Nicméně je pravda, že listingy již archivovaných keší už odemykat opět nebudu.

 

Tak nevím, ale správa na Internetu snad tolik práce nevyžaduje... Oproti údržbě na místě, aby když funguje, tak jsi ji nemusel archivovat. Každopádně každé kešky, která ukáže nějaké zajímavé místo je škoda.


  • 3

#34 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2013 - 10:30

Zrovna nedávno jsem si říkal, jak je možné, že nikoho nenapadlo udělat sérii výzev podle nejrůznějších hledisek statistik. Neutekl ani měsíc a je to tu.

Coz o to, me to napadlo davno a uvazoval jsem o necem podobnym. Bohuzel tahle publikace mi prisla trochu uspechana a nedotazena. Nejedna se o serii skutechnych zajimavych challengi, ale spis jen o to co mel zrovna autor ve statistikach hotovy. Kdyby to dotahnul sam o kus dal, mohli jsme mit paradni challenge jako treba vsechny okresy v CR, poradnej streak (aspon 100, radeji 366 a ne smesnejch 14 nebo na kolik to je), 45 zaseku do D/T tabulky je taky smesna challenge. To samy Master of challenge, dustojny by to bylo treba kdyby se pocitaly jen D5 challenge nebo neco podobnyho, aby to stalo za to. Naopak ta na ty significant hike a >10km je ujeta opacnym smerem. V pohode to splni powertailista ze Svedska nebo kde to je, zatimco ti co skutecne neco nachodej to vesmes nemaj a mit nebudou. Prijde mi to trochu usity horkou jehlou. Samozrejme kazdej si muze publikovat co chce, pravidla to splnuje a vic neni co resit. Mate kliku ze jsem to tam neudelal ja, to by byl jinej masakr ;)


  • 1

#35 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2013 - 10:57

Coz o to, me to napadlo davno a uvazoval jsem o necem podobnym. ...

 

Nejen Tebe to napadlo už před nějakým časem. S ostatním taky souhlas.

 

BTW, nevíš o nějakém pěkném lese s minimem krabiček? :-)


  • 0

Klidně se rozčilujte.


#36 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2013 - 13:38

Koukám, že za chvíli to bude devalvace challenge. Výzvy typu odlov kešky v Brdech, odchoď X tisícovek, se mi celkem líbily. Ale nesmělo jich být MOC.

Pokud se tahle móda rozjede, tak si za chvíli budu v duchu říkat, ach jo, zase nějaká čelenka... Stejně jako mi občas nevadí si zalézt pro nějakou tu pětkovou kešku, ale pokud jich okolo je moc, tak je nemusím, abych denně jich dělal několik... 

Pro mě je to max. takové koření... Raději bych, aby jich bylo prostě jako šafránu. :-)

I když možná na půlku toho "trailu" bych asi měl...


  • 3

#37 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2013 - 20:01

Zase nova móda no, chvilku frčí wig, chvilku obrazce, teď zas challenge.... ono to přejde jako každá móda.


  • 1

#38 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2013 - 20:25

Tak tyhlety challenge jsou aspoň těžké, sám mám v pohodě splněnou jen tu elevation. Bohužel umístění samotných keší nijak nesouvisí s jejich zadáním, např. u oné elevation bych očekával samotnou keš někde na kopci nad 1200 m, keška pro noční keše by měla sama snadná noční keš. A hodně podivná je ta podmínka u kombinací D/T, kde se nepočítají kombinace s terénem 4,5 a 5.


  • 0

#39 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2013 - 21:42

Já nevím, ale třeba těch 75 keší za den, to bych musela někam s Joneou. Vydala jsem se před volbami na GeoZoo, což o to, užila jsem si ho, ale nějak mě to kačersky vyčerpalo tak, že jsem dalších 10 dní neměla chuť něco lovit, až dneska. A to jich bylo jen 26  :P . Po 75 nevím jestli bych na to jetě letos sáhla.


  • 1

#40 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2013 - 12:22

Čelenky nejsou nic než návrat podmínkových keší. Doufám že to časem groundspeak zatrhne jako zatrhl podmínkové logování.

 

Toho se opravdu nebojim. Jsou totiz stale vice popularnejsi a co je hlavni, podminka se tyka zase jen geocachingu. Ostatne to byl hlavni duvod GS, proc je jako podminkove kese nechal a dokonce s moznosti mazani logu pri nesplneni. ;)


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka