Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Prirodni serie kesi pro kocarek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2014 - 8:27

Já tam byl tuhle sobotu, taky s bytelným kočárkem, ale místy to bylo docela drsné. Velké a úzké díry, do kterých nečekaně zapadala kola a kočárek se chtěl převrhávat, dost velké kořeny, kameny a hluboké bahnité kaluže. Část cesty dokonce byla rozorána autem, nevím, jak se tam dostalo. A na konci mě pak dorazila bytelná závora, která se nedá kočárkem nijak objet a je tak velká, že se nedá ani podjet. Takže jsem musel kočárek rozebrat a na druhé straně zase složit. Moc pohodová procházka to nebyla, spíš solidní sportovní výkon.


  • 0

#22 Zahonkovi

Zahonkovi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2014 - 13:02

Já tam byl tuhle sobotu, taky s bytelným kočárkem, ale místy to bylo docela drsné. Velké a úzké díry, do kterých nečekaně zapadala kola a kočárek se chtěl převrhávat, dost velké kořeny, kameny a hluboké bahnité kaluže. Část cesty dokonce byla rozorána autem, nevím, jak se tam dostalo. A na konci mě pak dorazila bytelná závora, která se nedá kočárkem nijak objet a je tak velká, že se nedá ani podjet. Takže jsem musel kočárek rozebrat a na druhé straně zase složit. Moc pohodová procházka to nebyla, spíš solidní sportovní výkon.

 

Asi mi to přišlo celkem OK, protože po absolvování BF série s kočárkem mám poněkud zkreslená měřítka. :-)


  • 0

#23 Zahonkovi

Zahonkovi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2014 - 6:44

Nevíte prosím někdo, zda je s kočárkem jetelná série Točník v obležení?


  • 0

#24 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2014 - 7:28

Nevíte prosím někdo, zda je s kočárkem jetelná série Točník v obležení?

 

Z větší části ano, ale k některým se rozhodně s kočárem nedostaneš.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama