Přejít na obsah


Fotka

Poděkování - návrat TB po téměř 5ti letech cestování


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Druhacek

Druhacek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2013 - 18:21

Milí kačeři, chtěl bych se podělit o radost. Dnes jsem se v Praze setkal s kačerkou Evou (Eliza-1) a její rodinkou z Moravy, která mi z Železné Rudy dovezla můj první vypuštěný travel bug. Vítěznou motorku ze závodu s TwiceRaP o to, čí travel bug dojede první do Austrálie. Závod začal 26. května 2008, kdy ještě geocaching u nás nebyl tak rozšířený. Motorka dojela nejen do Austrálie, ale vrátila se v pořádku po 38 962.9 kilometrech a 69ti lozích. Mnoho našich TB a GC potkal chmurnější osud. Je to velice pěkné, že se něco takového podařilo a děkuji moc Evě. Rád bych i Vašim TB a GC dopřál šťastnou cestu, málo krádeží a Vám všem hezký večer. Ondra
  • 0

#2 Olii05

Olii05

    Olii05

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2013 - 18:26

Druhacek napsal/a:
Milí kačeři,

chtěl bych se podělit o radost. Dnes jsem se v Praze setkal s kačerkou Evou (Eliza-1) a její rodinkou z Moravy, která mi z Železné Rudy dovezla můj první vypuštěný travel bug. Vítěznou motorku ze závodu s TwiceRaP o to, čí travel bug dojede první do Austrálie. Závod začal 26. května 2008, kdy ještě geocaching u nás nebyl tak rozšířený. Motorka dojela nejen do Austrálie, ale vrátila se v pořádku po 38 962.9 kilometrech a 69ti lozích. Mnoho našich TB a GC potkal chmurnější osud. Je to velice pěkné, že se něco takového podařilo a děkuji moc Evě.

Rád bych i Vašim TB a GC dopřál šťastnou cestu, málo krádeží a Vám všem hezký večer.

Ondra


hod sem jeste kod toho tveho TB at se muzem pokochat :)
  • 0

#3 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 28 září 2013 - 18:38

TB21BMD
  • 0

#4 DanaOber

DanaOber

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2013 - 19:02

http://coord.info/TB2ACNN Nám se vrátila banka po čtyřech letech a má nacestováno 53,5 tis km. Teď se TB bojíme pustit dál, ostatní se nám ztratily. TB Banka se ale hodně rozrostla.
  • 0

#5 Olii05

Olii05

    Olii05

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2013 - 19:32

Istvan napsal/a:
TB21BMD

tak to je fakt krasna cesta
me osobne se tbcka nejak ztraci asi jsou moc pekna a maloktery kacer nad nimi odola si je nechat nebo nevim duvod :/

DanaOber napsal/a:
http://coord.info/TB2ACNN
Nám se vrátila banka po čtyřech letech a má nacestováno 53,5 tis km. Teď se TB bojíme pustit dál, ostatní se nám ztratily. TB Banka se ale hodně rozrostla.

pekne
neco podobneho uz sem take drzel v ruce akorat to bylo s vrsky od piva a take jsem na tbcko zavesil asi ctyri kousky a poslal dal :)

malokdo si da tu praci se splenim ukolu ci jen s vlozenim fotky TBcka z mista kde se prave zaloguje :)
o to vetsi radost se pak kouka kdyz se nekde zadari :)
  • 0

#6 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2013 - 22:28

Hezké, to si zaslouží gratulaci.
  • 0

#7 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2013 - 0:55

Přidávám se s gratulací a pro ty, kteří delší dobu postrádají svůj TB další optimistickou zprávu: byli jsme dnes v noci na výpravě, kdy se podařil najít TB, který byl v keši více než rok, protože jsme byli první návštěvníci někdy od jara 2012.:o Nejdřív jsme si mysleli, že se kačer logující před námi přepsal, ale nepřepsal. Takže je možné, že TB, které někteří z vás postrádají, někde sladce spí, protože si někdo neuvědomil, že některé keše až tolik návštěv nemívají.;) Držím všem palce, aby se jejich TB opět vynořila a mile je překvapila.
  • 0

#8 Druhacek

Druhacek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2013 - 17:57

Všem Vám moc děkuji za gratulace. Nechtěl jsem se vytahovat, jen se podělit o pěkný příběh a radost, tak snad to tak nevyznělo. ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama