Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 2 Hlasů

Mapa nálezů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
82 odpovědí na toto téma

#81 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2015 - 22:42

Zdravím,
nechci zakládat nové vlákno, tak s dovolením využiju tohle.
Cca 2 roky zpět jsem byl zvyklý si generovat mapičky nálezů (zdejší slepé mapy s červenými tečkami) pomocí skriptu, který ale potom přestal fungovat. Teď jsem se po vyzkoušení několika možností ke kýženému výsledku nedobral. Chci se proto zeptat, jak lze dnes vygenerovat mapu nálezů v případě, že mám jen basic účet?
Předem díky za radu ;)

Nejjednodušeji jedním z pluginů pro statistiky v GeoGetu. GeoGet ti taky umožní legálně stáhnout tvé nálezy.
  • 0

#82 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2015 - 6:34

V tom pripade si musis nekde "stranou" vytvorit odkaz, ktery ti zobrazi tvoji mapku okresu, a ten odkaz tam rucne vlozit podobne jako ted vkladas ostatni.

 

Ja ti navrhoval v prvnim prispevku moznost "naklikat" si ve Statoru to, co chces ve statistikach mit. Pak uz bys jen jednim kliknutim aktualizovala vzdy vsechno najednou a rucne nebo automaticky to zkopirovala cele do tveho profilu. Je to pro tebe dost ve srozumitelstine? ;)

Děkuji, :) :) :) 
Měla jsem ted trochu jiné starosti, než nějaké mapy, tak jsem tady dlouho nebyla..... 
Ale asi jo, asi je to srozumitelné. Prostě musím vydlabat statistiku tak, aby se mi automaticky nenačetla do profilu a z toho si vycucnu jen to, co chci. OK, "DrakMrak" už ze mě dlouho nebyl na nervy, tak se na něj případně naživo obrátím :) 
Díky


  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#83 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2015 - 8:34

V Geogetu pomoci Statoru muzes udelat v podstate presne to, co mas v profilu ted. A pak si to klidne dat na profil :)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama