Přejít na obsah


Fotka

Práce moderátorů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
73 odpovědí na toto téma

#41 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 16:55

Nějak nevím, co je na tom, že napíšu, že je někdo mimo uráživého, naopak slovo debilovina použito v příspěvku kolomba je slovo vulgární a nemá na fóru co pohledávat (varování jsem dostal za to, že jsem nahlásil použití této vulgarity). Rozumím-li tomu správně, pak Petulinka schvaluje používání vulgarit na fóru!


  • 0

#42 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 17:14

Promiň, ale tohle není žádné napadání,to je holé konstatování faktu. A slušné. ("ale když uspořádám event, tak mi tam lidi přijdou.")

 

P.S. proč mi to nejde ocitovat i s tou vnořenou citací?

Na první pohled citování faktu, na druhý pohled v kontextu tématu vlákna naprosto irelevantní komentář napsaný pouze aby se o oponenta nějak otřel. Navíc kolombo reagoval útočně už na autora vlákna (místo reakce na téma urážka pisatele a komentáře zaměřené proti pisateli) plus neodůvodněné expresivní výrazy pro hodnocení nápadu se kterým nesouhlasil a když srovnám jeho vlastní vyjadřování s tím za co nahlašoval hansku, tak nevidím důvod hodnotit to jinak než to vyhodnotila petulinka1. Tím nezpochybňuji mechanismus nahlašování, ale nahlašování není zbraň pro útok na oponenta v rámci hádky. Samozřejmě nahlášení závadného příspěvku je v pořádku, ale neznamená to omluvu pro vlastní prohřešky v rámci vlákna.

 

PS. jde, ale automaticky se vnořené citace vyhazují, protože lidi byli schopný citovat celý obsah vlákna. Navíc u každé citace je odkaz na originál, tedy se lze historií citací proklikat.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#43 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 17:43

Dostala jsem takovej napad. Vim, ze jsem puvodne rekla, ze se na to mrknu, ale zatim mi to na to tak nejak nezbyl cas, takze:

 

Drahe kacerstvo, chcete si navrhnout system restrikci sami, nebo to mam udelat ja? ;)

 

At to mame temer plne demokraticky :D Pravo veta samozrejme ponechavam pepovi ;)


  • -1

#44 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 17:50

Jake drahe kacerstvo? Ti myslis ty ctyri lidi, kteri si tady porad dokolecka stezuji? Drahe kacerstvo, ta zbyvajici vetsina, problem nema. :huh:


  • 2

#45 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 18:31

Ale notak :) Dame si trochu pozitivniho naivismu, jo? :D


  • -1

#46 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 18:38

to Petulinka1: Já myslela, že jsi moderátor. Tvoje poslední 2 příspěvky tak nevypadají.


  • 1

#47 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 18:44

A co se ti na nich konkretne nelibi? Ono to tu obcas je vazne o kroceni uzivatelu. A pozitivni nainvismus je nadsazka. :)


  • -1

#48 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 18:58

...

 

PS. jde, ale automaticky se vnořené citace vyhazují, protože lidi byli schopný citovat celý obsah vlákna. Navíc u každé citace je odkaz na originál, tedy se lze historií citací proklikat.

Smazat něco navíc snad dokážu sám, na to nepotřebuju automat (jak vidíš). Proklikání je hezké, jenže jaksi neřeší to, že ten "citovaný" text v jiném příspěvku někdo mezitím mohl přepsat.

A když už se tu budou penalizovat i slova napsaná mezi řádky a kontext mezi vlákny, tak radši mlčím.  :)


  • 0

#49 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 19:05

Slova mezi radky ani kontext mezi vlaknam tu nikdo nepenalizuje. Penalizace probehla v danym vlakne a mela jasnej duvod. Nebo nevim, o cem mluvis.


  • -1

#50 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 20:31

 

 

PS. jde, ale automaticky se vnořené citace vyhazují, protože lidi byli schopný citovat celý obsah vlákna. Navíc u každé citace je odkaz na originál, tedy se lze historií citací proklikat.

 

Smazat něco navíc snad dokážu sám, na to nepotřebuju automat (jak vidíš). Proklikání je hezké, jenže jaksi neřeší to, že ten "citovaný" text v jiném příspěvku někdo mezitím mohl přepsat.

A když už se tu budou penalizovat i slova napsaná mezi řádky a kontext mezi vlákny, tak radši mlčím.  :)

Taky jsem psal něco zcela jiného než že to nedokážeš a že bys potřeboval automat. Možná jsem měl být doslovnější a napsat, že 99,9 % vnořených citací je zbytečných a často svou délkou pouze znepřehledňují obsah diskuze a vznikají z pohodlnosti a ne že by někdo neuměl odmazat přebytečný text. To zbylé 0,1 % , kdy je potřeba zaznamenat citaci citace a hrozí editace původního příspěvku lze zvládnout jinak (v tomto případě jeden klik a odmazání textu, v kritickém případě notářem ověřenou kopií obrazovky, abys nemohl být ovlivněn z úpravy v citaci). Tedy systém je nastaven tak, aby řešil většinový problém bez nutnosti zásahů moderátora ne aby usnadňoval dr.votovi práci. Ale jinak hezká ukázka, jak vznikají vlákna, kdy se každý vyjadřuje k něčemu jinému podle toho, co se mu zrovna hodí a nikdo se s nikým neshodne.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#51 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 20:42

To ale dela tvoje nizka "karma" ;)

No jo no, já vím. Bude někdy amnestie? Třeba na nový rok? Nějaká taková "druhá šance"?


  • -3

#52 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 20:49

Už nemám slov. Děkuji.


  • 0

#53 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 20:52

No jo no, já vím. Bude někdy amnestie? Třeba na nový rok? Nějaká taková "druhá šance"?

Jediné čím si postižen je to, že tvoje příspěvky schvaluje moderátor. Bezproblémové příspěvky schváleny jsou, takže mi není jasné, co si představuješ pod druhou šancí.


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#54 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2013 - 20:53

No jo no, já vím. Bude někdy amnestie? Třeba na nový rok? Nějaká taková "druhá šance"?

Asi ne, hele. Ono to ty hrisniky totiz stejne nenapravi.


  • 0

#55 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2013 - 20:30

Petulinka není nestranný moderátor, nýbrž pracovnice cenzury, za jakoukoli domněnku varování, ale když někteří uráží mě, tak je to v pohodě (jsou to přece její kamarádi). Bohužel někteří prostě funkci s takovými pravomocemi díky své povaze nikdy zvládat nebudou:(


  • -2

#56 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2013 - 20:36

A kde te nekdo urazi? Od ceho mas funkci Nahlasit? Nebudu tady procitat kazdej prispevek, tkerej kdo napise, mam taky nejakej zivot ;)


  • 0

#57 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2013 - 20:50

Když jsem nahlásil Kolomba za vulgarity, dostal jsem varování, lépe nenahlašovat nikoho, člověk nemůže za to dostat varování:(


  • 0

#58 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2013 - 20:52

To varovani jste tenkrat dostali oba! A vis proc? Protoze jste si ho oba zaslouzili. Za co? Napadali jste jeden druhyho. Za to, ze ty nevidis, kdo dalsi varovani dostal, ja opravdu nemuzu. 


  • 0

#59 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2013 - 21:06

Petulinka není nestranný moderátor, nýbrž pracovnice cenzury, za jakoukoli domněnku varování, ale když někteří uráží mě, tak je to v pohodě (jsou to přece její kamarádi). Bohužel někteří prostě funkci s takovými pravomocemi díky své povaze nikdy zvládat nebudou:(

Pokud chceš nestranný názor - tak domněnky typu "velký bratr tě sleduje", a "on mě chce určitě zabít, protože jde za mnou" sem určitě nepatří...

V těchto případech samozřejmě přeháním, ale občas mi tvá argumentace připadá podobná. Vyvozovat z toho, že betatester mysterky a kačer jsou kamarádi, tak ten kačer má finálku betatestovaných kešek od betatestera, to mi už opravdu zavání tím obvinit někoho, že mě chce zabít, protože náhodou jde za mnou. A v tom případě se nedivím, že jsi za tyto domněnky dostal varování. A podobných domněnek jsi tu vymyslel více, nad kterých kroutím hlavou...


  • 0

#60 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2013 - 8:38

Já jsem s moderováním na novém fóru spokojen - přijde mi, že diskuse je mnohem kultivovanější a když zuřivě (ne)souhlasím můžu se vyjádřit palcem.

Jen by mě zajímalo, kdo že to byl ten slavný AJFA (ale chápu, že je vhodné jeho identitu dál držet v tajnosti).


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama