Přejít na obsah


Fotka

Nefunkčí exp.formát "pro nové Garmin" :-(


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#21 Lindbergh

Lindbergh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 18:42

No jasný, já bych taky klidně pátral a taky že pátrám ale!!!!

 

Všechny keše které jsem tam přidal od 1.10. jsem již trvale smazal .... Ještě 14.10. jsem si generoval "pro nové Garmin GPX", vygeneroval v pořádku a fungovalo mně to jak v navigaci tak v MapSource. Takže NYNÍ by tam měly být jen keše, které mně před 14.10.2013 fungovaly.

 

Zkoušel jsem i opravu databáze z nabídky Pluginů .... Nenapadá vás někoho, jestli náhodou neexistuje nějaký prográmek, který by mně projel databázi a zjistil který mrchy (poku to je databází) to můžou dělat? Mimochodem ..... Když vyfiltruju (odeberu) mysterky, tak mně to funguje. A z mysterek už jsem zjistil, že když tam nechám jen myster-micro, tak to taky jde .... Musel bych teoreticky všechny mysterky (kromě micro) trvale smazat, což se mně logicky nechce :D


  • 0
KDO SE VRACÍ Z NEÚSPĚŠNÉHO LOVU BEZ KRVE A VCELKU, HLEDÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!!!

#22 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 18:47

Proc proboha mazat? Na najiti problemu je staci odfiltrovat, ne? Mazej az tehdy, kdyz budes vedet, co zpusobuje problem.


  • 0

#23 Lindbergh

Lindbergh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 18:54

O.K., ale můžu "odfiltrovat" ten balík mysterek které mě zlobí? To znamená mohu odfiltrovat ze zobrazené databáze jen Mysterky velikosti small, regular, large a other?


  • 0
KDO SE VRACÍ Z NEÚSPĚŠNÉHO LOVU BEZ KRVE A VCELKU, HLEDÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!!!

#24 Lindbergh

Lindbergh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 19:02

Jo a ještě mě napadlo jak se dopátrat, která mrcha to dělá, ale nevím jestli je to dobrý nápad....

Když mně začne běžet "teploměr" který se mně ukazuje při tvoření té databáze, je v té tabulce vidět:

GeoGet pracuje...

Exportuji seznam ...

142/392 a přes to je ta chybová hláška .....

Může to znamenat, že 142 krabka v seznamu to hryzla? Napadlo mě to proto, že když ten seznam jinak seřadím, třeba podle názvu, hryzne se to 2/392  .... Můžu z toho vydedukovat, kterou tu svini mám vymazat?

 

EDIT: Zkoušel jsem to seřadit podle různých indícií ( Obtížnost, terén, atd) a pokaždé se to hryzne jinde .... Někdy 154/392, někdy 220/392  atp. Podle toho jak je to seřazené .... Z toho by to už vystopovat šlo, ne?


Tento příspěvek byl upraven od Lindbergh: 02 prosinec 2013 - 19:07

  • 0
KDO SE VRACÍ Z NEÚSPĚŠNÉHO LOVU BEZ KRVE A VCELKU, HLEDÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!!!

#25 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 19:08

Z toho to moc nevydedukujes, protoze ten teplomer se aktualizuje jen 1x za 100ms, takze ve skutecnosti muzes byt uz o kus jinde.

 

A ty nepotrebujes odfiltrovavat zlobici balik pryc, ale naopak, potrebujes najit problem. Takze kdyz vis, ze je problem nekde v mysterach tech par velikosti, tak zkus treba vyjet mysterky jedne konkretni velikosti a zkusit, jestli je to OK. Kdyz jo, vyjed druhou velikost... a tak dal. proste zuovat vyber a zuzovat vyber.


  • 0

#26 Lindbergh

Lindbergh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 19:32

Bingo!!! Zužoval jsem zužoval až jsem přišel na konkrétní keš, kterou když vymažu (jen zneviditelním DELETEM) , vygenerování je OK, když jí tam nechám, tak to hází tu chybu ....

 

Tak a ted když jsem jednu z těch sviní našel, můžu jí nějak podrobit "pitvě" a zjistit z toho ty ostatní???


  • 0
KDO SE VRACÍ Z NEÚSPĚŠNÉHO LOVU BEZ KRVE A VCELKU, HLEDÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!!!

#27 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 19:40

napiš prosím která keška zlobila, zkusil bych ji..


  • 0

#28 Lindbergh

Lindbergh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 19:57

Tak ted jsem přišel na další, konkrétně GC23wn2 - 5th element


Zatím mám 4 kusy co mně blbnou a vypadá to, že databáze bude čistá .... Uffff ....


  • 0
KDO SE VRACÍ Z NEÚSPĚŠNÉHO LOVU BEZ KRVE A VCELKU, HLEDÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!!!

#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 19:59

Prvni, co muzes vyzkouset, je vyexportovat prave a jen tu zlobici kesku do GPX Geoget v2, a pak se podivat do vygenerovanych dat, jestli tam neuvidis neco divneho... paznaky, atd. Pripadne to nekam nahraj, a muzeme se na to mrknout my.


  • 0

#30 Lindbergh

Lindbergh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 20:06

OK, jdu na to, kam to mám dát? Můžu tu jednu (teda ted už vím o 4 keších) poslat mailem? Ty 4 keše na které jsem zatím přišel by měly mít nějaký společný znak - chybku?


  • 0
KDO SE VRACÍ Z NEÚSPĚŠNÉHO LOVU BEZ KRVE A VCELKU, HLEDÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!!!

#31 Lindbergh

Lindbergh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 20:11

Mám vygenerované 4 keše na které jsem přišel .... Kam je v rámci vývoje pošlu? :D


  • 0
KDO SE VRACÍ Z NEÚSPĚŠNÉHO LOVU BEZ KRVE A VCELKU, HLEDÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!!!

#32 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 20:52

Mám vygenerované 4 keše na které jsem přišel .... Kam je v rámci vývoje pošlu? :D

asi by to slo dat i jako prilohu zde na forum, ne?


  • 0

#33 Lindbergh

Lindbergh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 20:56

No nejsem Mirek Dušín, ale 4 mysterky s uloženým finále .... To by mě naopak nějakej Dušín taky mohl rozcupovat na hadry. :D


  • 0
KDO SE VRACÍ Z NEÚSPĚŠNÉHO LOVU BEZ KRVE A VCELKU, HLEDÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!!!




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama