Přejít na obsah


Fotka

50 odstínů georůžové (pohodové plkací vlákno)


Nejlepší odpověď Johule , 01 červen 2015 - 18:59

To se prostě podařilo....v poslední době kešuju míň než dřív, už jen příležitostně. Náhodou jsem narazila na TB a rozhodla jsem se ho přece jen posunout dál, s tím, že ho snad nebudu moc zdržovat. Doma jsem mrkla na jeho cíle a k jeho úkolům patřilo potkávat olympijské sportovce - no a u nás v domě bydlí českej olympijskej plavec (kterej sice příležitostně, ale taky občas lehce keškuje, takže ví). Dnes se mi povedlo udělat společnou fotku a pokud se zadaří, v týdnu posunu TB do Banátu. Mít možnost se fakt podílet na (celkem složitým) úkolu TBčka mě udělalo radost :) A možná zas trochu nakoplo do dalšího hledání :)

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3370 odpovědí na toto téma

#3321 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2016 - 10:44

Kladeňáci a Kladeňačky, netušíte, co je s Toniczkem? Nějak dlouho o něm není slyšet a docela dost mi tu chybí jeho zajímavé připomínky. Je v pořádku?


  • 0

#3322 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2016 - 22:40

Kladeňáci a Kladeňačky, netušíte, co je s Toniczkem? Nějak dlouho o něm není slyšet a docela dost mi tu chybí jeho zajímavé připomínky. Je v pořádku?

Bohužel, netuším... Na email nereaguje?

 

Vláčku, jsi neprozradil, jak je to tedy s tím přestupným dnem?


  • 0

#3323 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2016 - 22:41

Nedávno jsem si dělal nějaký test a vyšlo mi, že moje tělo je v o tři roky lepší kondici, než odpovídá fyzickému stáří. Nejdřív mě to potěšilo a pak jsem si řekl, sakryš, jenom o tři? :D

 

No, pořád lepší, než kdyby ti vyšlo o 10 víc :)... nevím, jestli bych na takový test našla odvahu...


  • 1

#3324 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2016 - 23:04

Vláčku, jsi neprozradil, jak je to tedy s tím přestupným dnem?

 

On vývoj kalendáře má hodně košatou historii, ale ty dvě věci, o kterých jsem psal, souvisí s tím, že začátek roku byl dříve v březnu (tak nějak logicky na jaře, když se probouzí příroda). Takže september byl sedmý, october osmý, atd., únor poslední a přestupný den byl na konci roku. Posun o dva měsíce vznikl v souvislosti s volbami ve starověkém Římě, ale detaily si nepamatuji.

 

Jinak gratuluji k FTF! Těšil jsem se na vyplnění políčka v D/T tabulce, ale owner už tu nesmyslnou obtížnost 4,5 změnil.


  • 0

#3325 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2016 - 1:02

Bohužel, netuším... Na email nereaguje?

 

Zatím jsem to nezkusila, nic od něj nechci, jen v poslední době myslím na to, kde je mu asi konec. Jestli nikdo nic neví, asi to časem vyzkouším.
 


  • 0

#3326 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2016 - 10:48

Věnujete se tu někdo Postcrossingu?
  • 0

#3327 Kendar05

Kendar05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2016 - 15:17

Já ano.


  • 0

#3328 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2016 - 17:36

Zajímavá věcička.


  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#3329 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2016 - 18:04

Kendar05: Jak dlouho? :)


  • 0

#3330 Kendar05

Kendar05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2016 - 8:51

Teprve 4 měsíce. Ale už mi dorazilo 28 pohlednic. Je to fajn, najít ve schránce i něco jiného, než letáky :-).


  • 0

#3331 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2016 - 11:01

 Postcrossing mě docela zaujal, ale neumím anglicky, což by asi mohl být problém. Nicméně to vypadá moc pěkně, díky Kulíšku za inspiraci  :) 


  • 0

#3332 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2016 - 11:06

Také děkuji za inspiraci, kdysi jsem pohlednice sbírala a měla jich přes čtyři tisíce, bohužel po povodních z nich zbyla jen kaše :(. Angličtinou také moc nevládnu, když tak zaměstnám dcery  :) . Moc se mi ten nápad líbí.


  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#3333 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2016 - 15:43

Ačkoli jsem se o Postcrossingu doslechl již před pár lety, začal jsem s ním teprve nedávno, přibližně dva měsíce nazpět, po návštěvě kamarádky, která s sebou vzala ukázat pár pohlednic, které obdržela. Vzhledem k tomu, že už i dříve jsem posílal pohledy do schránek přátel, nabízel PC docela příjemné rozšíření a osvěžení všedních dní. :) Jelikož jsem zatím nováček, mám ve své sbírce ani ne deset pohlednic, nicméně o počet tu, stejně jako u GC, nejde. Důležité je, že se mi všechny došlé pohlednice moc líbily.


  • 0

#3334 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2016 - 22:20

Pohlednice jsou fajn téma, ale skoro bych tu ráda potkala někoho s Oregonem 450. Už před nějakou dobou jsem si v kabele způsobila jeho zresetování, znovu něco nastavila, ale zřejmě špatně, protože u delší vzdálenosti mě vede kolem hlavní silnice cikcak po okreskách - mám dát vyhýbat se některým typům silnic? Vím, že v kategorizaci byly nějaké rozdíly, ale to se týkalo snad dálnic?  Navíc padá z normálního režimu stále do ukázkového....Určitě jsem si zkoumáním rozhodila něco kolem pohybu, pamatuji si, že to bylo v několika volbách a pokud byla jedna špatně, vodil po takhle nesmyslných trasách. Poradí někdo? Než bych prošla příslušné vlákno, tak bude ráno. :(

 

Tak se kupodivu  podařilo, asi potřeboval párkrát vypnout a zapnout a přenastavit vyhýbání a nevyhýbání určitým typům komunikací plus pár dalších položek. Teď už konečně necestuje "zkratkami". :)

Tak vidíš, jaká jsi holka šikovná, zmákla jsi to sama a bez pomoci, gratuluji  :)


  • 0

#3335 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2016 - 22:27

Díky. Pro rozhozeného 0regona jsem zapomněla, proč jsem sem vlastně původně šla =  oznámit, že Kulíšek, Zvěřinec, Jacka, Mr3ska a spol. mě v podstatě dokopali k WA logu u krimi ME. :) Budu se snažit přijet.


  • 4

#3336 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2016 - 22:54

Odeslal jsem ke schválení svůj doposud neujítlejší event. Tak snad mi to projde. (Mimochodem, opět něco pro ty Pražáci)


  • 0

#3337 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2016 - 23:54

Kdyby to bylo v době ME, bylo by to super - ulítlé akce já ráda. :wub:

Až bude publikovaný, dej sem prosím odkaz, ať si počteme.


  • 0

#3338 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2016 - 9:56

No, zrovna u tohohle si opravdu počteš (když projde). :D


  • 0

#3339 miropiro

miropiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2016 - 21:25

Dneska jsem si odlovil v Rakousku na Semmeringu jednu kešku v nadmořské výšce asi 1300 metrů, čímž si zlepším statistiku z hlediska nadmořské výšky - momentálně mám nejvýše položenou z Pěticestí v Orlických horách. Ale když o tom tak přemýšlím, tak v rámci webu Geocaching.com nemám přímo k dispozici nadmořskou výšku, že?


  • 0

Osobní blog na iDNES.cz (někdy i se zmínkou o putování a lovu kešek)

Osobní vizitka

 

Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian


#3340 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2016 - 21:36

Pokud vím, tak ne.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama