Přejít na obsah


Fotka

Co preferujete pro logování


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

Anketa: Co preferujete pro logování (169 uživatel(ů) vložilo hlas)

Co preferujete pro logování?

  1. Již jste hlasovali Razítko (95 hlasy [42.79%])

    Procento hlasů: 42.79%

  2. Jakoukoliv psací potřebu (tužku, propisku, gelovku, pero, ...) (115 hlasy [51.80%])

    Procento hlasů: 51.80%

  3. Samolepky (12 hlasy [5.41%])

    Procento hlasů: 5.41%

Hlasovat Návštěvníci nemohou hlasovat

#21 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 19:55

Někomu se propíjí razítko skrz několik stránek jak laciný fixky? To jsem ještě neviděl. Zřejmě bezpečnostní barva pro děti.


  • 0
> Body nesmrdí <
Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#22 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 20:15

Loguju přinesenou propiskou či tužkou (eventuálně při spěchu použiju něco takového z keše), ale pero ani gelovku nepoužívám (přesto zahlasováno do druhé možnosti, odpovídala nejblíže realitě).

Razítko otiskuju do letterboxů, výjimečně na nějakém tom eventu (možná byly tak 2, 3). Do jiných druhů razítko nedávám, samolepky k logování nepoužívám.

 

to Jacka: Razítko nemusí být drahé. Já mám ručně vyřezané razítko z kancelářské pryže za 13 Kč ;). Rozměry pryže před řezáním cca 1,1x3x4,9 (v centimetrech). I když zabírá dost místa a je třeba k tomu nosit barvu a tiskací polštářek (jako barvu nosím nedopoužitou tuš z výtvarky). Proto když není v plánu letterbox, tak se s ním někdy ani nevláčím.

Možná by to z brambory vyšlo levněji, ale bramborové razítko nemá tak dlouhou výdrž (brambora rychle zplesniví, pryž ne).

Levně to jde - pokud teda nečekáš, že to bude mít všechny ty supervlastnosti, jaké mají ta drahá razítka.


  • 1
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#23 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 20:24

... Razítko považuju za zbytečnost, je to drahý a musí se to s sebou furt tahat a stejně to nejde použít vždycky. Člověk ty kapsy taky nemá bezedný, že jo.

 Jó, bezedný kapsy, ty mám taky ... ale občas se v nich nenajde, co jsem tam dal ;)

Razítka máme jako "vedlejší produkt" CWG, takže "zadarmo". A jedno je speciální na malé logbooky, tak malý podpis bych ručně nesvedl.


  • 0

#24 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 20:28

Osobně razítko používám i proto, že jsem pořídila malé a ovladatelné jednou rukou, což je super zvlášť v zimě. Obvykle sebou nosím i několik propisek ( někteří parťáci některou občas nechtěně znárodní :D ).

A je drahé razítko za něco málo přes dvě stovky, když ho používám už víc než rok? Řekla bych, že často vyhodíme mnohem víc peněz za jiné blbosti, o nákladech na cestování ani nemluvě. ;)


  • 1

#25 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 21:09

Razítko mi kdysi udělalo radost, ale moc ho nepoužívám, další věc do kapsy a ruky. Na klidném místě, větší logbook, pěkná krabka, to ho(razítko) vytáhnu. Asi jediný důvod je, že některé ownery může potěšit. A příležitostně, jako Letterbox, Event. Jinak jasná propiska.


  • 0

#26 Zememeric_K

Zememeric_K

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 21:09

Tak samolepky používá asi málokdo, (já ano), ale mají výhody: Když se vytisknou na laserovce, tak se nerozpíjí a když je špatné počasí, tak se předvyplní pěkně v suchu a neprší tak do logbooku. Na druhou stranu je tisk na etikety (4x16; 4x18) trocha tiskařské alchymie. Nastavit okraje a mřížku, to chce trocha cviku. 


  • 0

#27 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 21:17

Já mám razítko asi za 120 z Lidlu (takové to, že si z písmenek můžeš sestavit co chceš). Do něj si dopíšu jen měsíc, den a čas. Jinak do mikro a nano mám propisku. 


  • 0

Samsung Galaxy Core LTE + Garmin Etrex 30


#28 Caskovi

Caskovi

    Igor

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 21:26

my máme nově razítečko Trodat 46119 za nějakých 360 i s poštou to bylo. Je super, má malý průměr 18 mm i s datumovkou, vleze se na něho mimo nicku ještě poděkování a máme na něm i trackovací číslo. Jinak na nějaké pidi midi logbooky ještě používáme propisku, tak jako ostatní.


  • 0

#29 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 22:08

razítkyo s nickem i datumem. nevadí mu ani vlhký logbook. do micro propisku.nosím jich sebou několik  většinou přinesu domů jiný, než jsem odnesl...


  • 1
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencachi...munzeer=petr007[url]


#30 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 22:19

Někomu se propíjí razítko skrz několik stránek jak laciný fixky? To jsem ještě neviděl. Zřejmě bezpečnostní barva pro děti.

V mokrym LB se tomu neubranis :D


  • 0

#31 Kocomour

Kocomour

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 22:20

Jsem rozený byrokrat, razítko s profilovým obrázkem a nickem mám vždy a všude - obzvláštní potěšení mi činí razítkovat uprostřed lesa. Datum a poděkování dopisuju propiskou, pokud mám. (Nejsu ovšem hovado a do malých a mokrých logbooků nerazítkuju, ale píšu.)


  • 1

#32 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 22:33

Nosím ve futrále u mobiu tužku z Ikey a pokud není tužka v keši, tak jí vytáhnu. Razítko považuju za zbytečnost, je to drahý a musí se to s sebou furt tahat a stejně to nejde použít vždycky. Člověk ty kapsy taky nemá bezedný, že jo.

Když je pak v logbooku stránka, kde je jen datum a razítka, tak to vypadá docela pěkně :-)


  • 0

#33 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 23:02

Samolepky sice mám, ale ještě ani jednou jsem je do logbooku nepoužila - pořídila jsem si totiž kulaté o 5mm větší než je MWG, nakoupila příslušné suky a tak když potkám rodinu s malými dětmi a s rodiči měním klasické CWG, mám co dát dětem. Nebo je někdy jen tak přidám do keše, kde nic není, aby děti měly překvápko. ( není to můj nápad, inspirovala jsem se sukem k propagaci jednoho eventu )

 

schválně jestli uhodnu kterýho eventu  :D

já teda používám taky samolepky - stejné jako na fotu jen je tam zmenšený obrázek z  mého cwg , nevadí tomu nic , nerozpíjí se , případně že by se logbook namočil věřím že zůstane - rok mám jednu nalepenou venku - beze změny . Dřív jsem používal razítko ale bud se 100% neotisklo nebo rozpilo + datum a čas propiskou/tužkou nosím sebou více - pokud není v keši nechám pro dalšího náštěvníka . 

 

samolepky.jpg


  • 0

2yxqhqq.gif


#34 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 23:57

Samolepku. Malou, tak 12x20 mm. Ale už jich mám málo, tak se podepisuju lihovkou. tu mám v kapse vždycky.


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#35 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 0:18

Dnes uz vetsinou zelenou gelovnou, ale pokud najdu velky logbook hluboko v lese, tak vytahuji razitko, to cvaknuti pri otisku ma neopakovatelne kouzlo. Vzdy tam pridam datum a cas.


  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#36 Evcice

Evcice

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 1:32

Co kešuju, tak s sebou vždy v batohu nebo kabelce tahám nějaká psadla, v ideálním případě aspoň jedno z nich píše. Zrovna dnes jsem u keše nejdřív vytáhla nepíšící propisku, pak absolutně tupou tužku a až napotřetí jsem našla propisku píšící. 

 

A pak že proč s sebou ženy věčně tahají tak velké a narvané kabelky :)


  • 1
Stále ještě geo elévka.

#37 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 2:35

Co kešuju, tak s sebou vždy v batohu nebo kabelce tahám nějaká psadla, v ideálním případě aspoň jedno z nich píše. Zrovna dnes jsem u keše nejdřív vytáhla nepíšící propisku, pak absolutně tupou tužku a až napotřetí jsem našla propisku píšící. 

 

A pak že proč s sebou ženy věčně tahají tak velké a narvané kabelky :)

Jo, nosím s sebou vždycky propisku a na klíčích mám taky jednu teleskopickou, pak ještě v autě, v tašce, ... 


  • 0
:)

#38 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 7:47

O razítku přemýšlím od doby Otíkova eventu o půlnoci na Staromáku, kde jsem se nestihla pořádně podepsat do LB, protože jsme na logování měli jednu minutu a fronta byla hodně dlouhá :D
Jinak loguju propiskou, obvykle sebou nosím jednu až několik propisek. A když se náhodou stane (maximálně jednou za deset let), že jí nemám a samozřejmě nikdo z přítomných také ne, pak loguju, čím se dá a cestou prosím hospodské, jestli nemají propisku navíc :ph34r:


  • 0

#39 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 8:26

na výletech loguju razítkem s datem

když nemám raztko sebou, tak "centropenem", ten je vidět i na mokrém papíře 

ale jednou jsem neměla vůbec nic, tak jsem logovla rtěnkou .-),


  • 1

#40 Oddnyx

Oddnyx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 14:12

Tak já jakožto správná úřednice jedině razítko ;-) Samozřejmě jen tam kam se vejde - do mikro a nano nikolvěk. Pak dopisuji tyrkysovou gelovkou datum, čas a poděkování a někdy i něco navíc, když je místo a chuť = keš je zajímací či na zajímacím místě.

Razítko jsem dostala k narozeninám, ovladatelné jednou rukou, takovou myšku.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama