Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Starý mobil=nepoužitelný na geocaching?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2014 - 8:23

Je to stejné jako starý Nokiácký datový kabel (nemyslím tím ty nejstarší), třeba 6303 apod.

 

Přes Bluetooth to alespoň na XP s ActiveSync fungovalo také (měl jsem HTC Tytn II a ještě mám Samsung Omnia II).


  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#22 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2014 - 10:23

A karty ten mobil neumí ? Já osobně kašlu na synchronizaci a raději kopíruju databázi přímo na kartu.

 

 

Jo, a jestli chceš pro PD nějakou hotovou mapu, tak se ozvi (a samozřejmě oblast z CS a okolí co potřebuješ)


Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 18 leden 2014 - 10:24

  • 0

#23 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2014 - 11:02

Nejdříve stahuji keše do PC přes GCzII Downloader dle toho kam vyrazím a poté je nakopíruji do spolupracující aplikace v PDA GCzII .

souhlas, začínal jsem na HTC TyTN aka Hermes (rok výroby 2006) a přesně tenhle prográmek byl super a vlastně důvod proč jsem začal s GC .. když se někdo mrkne na můj profil tak první dva roky sem jel jednu kešku za rok, většinou když mě někdo vytáhl ven, pač jsem byl líný (nebo sem to nechápal) jak do mobilu dostat kešky .. pak jsem objevil GCzII a začlo to jít  B) sice sem měl přesnost +/- 60 ale šlo to taky :)


  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#24 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2014 - 14:09

Tááákže.......do mobilu jsem si stáhl PocketDrake.Do ntb jsem si stáhl GeoGet a stáhl jsem si pár kešek.Ale mám teď zásadní problém.Vůbec netuším jak přenesu ty soubory GPX z PC do mobilu.Pročetl jsem snad všechny návody,ale:

1)Bluetooth na ntb nemám
2)OS je Windows Vista,která nepodporuje možnost ActiveSync
3)Mobil nemá možnost výstupu USB

Co teď :( ?


Jestliže sis do mobilu dokázal stáhnout PocketDrake, tak předpokládám, že na internet se dostaneš. Takže si můžeš GPX s kešemi umístit na web a do mobilu si ho odtamtud stáhnout.
Taky existujou služby jako třeba DropBox apod., které provádějí automatickou synchronizaci. Jestli fungují na WM6, opravdu netuším. Ale jestli ti funguje na telefonu e-mail, tak si můžeš taky to GPX poslat v příloze a v telefonu odpojit.
  • 0

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#25 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2014 - 17:41

Ještě jedna věc - pokud používáš GG a na mobilu pocketdrake tak nakopíruj do mobilu celou databazi GG. Nemusíš se trapit s exportem GPX.
  • 1

#26 va3

va3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2014 - 19:45

Nabízím Bluetooth USB adaptér. Ale jestli se to zvrhne tak, že s ním zase poletím na poštu, tak si mě nepřejte :rolleyes:

Edit: Zdarma, za odnos ;)


Tento příspěvek byl upraven od va3: 18 leden 2014 - 19:46

  • 0

#27 Hendryšáci z Oder

Hendryšáci z Oder

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2014 - 20:17

Konečně.Pořád a pořád mi nešla zobrazit mapa a ukazovalo mi to jenom keše,ale pak mě trkla jedna věc,opravil jsem to a ted to jede bez problémů :) .Díky Arniemu za mapu a všem ostatním za rady.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama