Přejít na obsah


Fotka

Stator (betatest)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1071 odpovědí na toto téma

#21 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2014 - 13:58

Prave ze znam, takze mu to musi nekdo zakazat.


  • 0

#22 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2014 - 14:01

Vis co to da prace? Zas tolik casu nemam :D Uz tak se s nim dohaduju kvuli davkam pro Combine a jeste ho mam krotit kvuli perfekcionizmu? :D
  • 0

#23 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2014 - 14:17

sebereme ti tablet, omezuje te! :P

 

hele, zase bych nerad, aby se kvuli tomu zbytecnme zdrzelo vydani Statoru. Nemusi byt v prvni verzi perfektni, ale aby byl funkcni. Ze tam budou chybet nejake veci nevadi, kdyz se doplni v nejake z dalsich verzi.

Momentalne to zdruze sttaistika vlastnich kesi. Co se udela do jejiho dokonceni, to bude. ;)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#24 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2014 - 14:20

Vis co to da prace? Zas tolik casu nemam :D Uz tak se s nim dohaduju kvuli davkam pro Combine a jeste ho mam krotit kvuli perfekcionizmu? :D

 

Ja a perfekcionista? To vam kdo nakecal, takovy nesmysl? Jakmile budou ty vlastni kese, tak to pujde mezi lidi. Slibuju (mam nohy krizem, ale vy to nevidite :))


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#25 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2014 - 14:36

Co jsem koukal, tak zatim modul Zajimava cisla neobsahuje moc informaci (on teda neobsahoval ani v GgStatu). ...
(...ten dlouhej výčet...)
jo, vim ze toho neni malo, ale tyhle cisilka me na mych statistikach zajimaji obvykle nejvic :)

 
Jak už bylo napsáno, modul Numbers je jen v počátečním stavu, který odpovídá GgStatu. Protože hlavní úchyl přes číslíčka v autorském týmu jsem já, vzal jsem si další rozšiřování na starosti. Znám výstupy z GSAKu, myslím, že v dohlednu všechna jeho čísílka ve Statoru budou. A možná i nějaké to kouzlo navíc... ;) 
 

Dalsi docela zajimava vec je "prvni kes podle zeme" - kolikata to byla, ktera kes a kdy
Pak tusim, ze tam neni tabulka nejvyssich a nejnizsich kesi


Na první keš podle země i první keš podle typu uděláme nový modul. Stejně tak myslím doplníme i "Way to 81". Nejnižší a nejvyšší kešky jdou už teď pomocí univerzálního modulu CustomizedTable.
 

A taky docela zajimavy je histogram poctu nalezu za den


Už je hotov. Včetně podílů za světla a tmy.
 

Co se mi naopak na Statoru hodne libi jsou mnohem propracovanejsi mapy, kdy vzdycky u konkretni oblasti vidim konkretni cisla. To je super :)


Myslím, že v mapách máme v rukávu ještě slušný trumfy. Nechte se překvapit... B)

Ostatně, jak už bylo řečeno, jde zatím o betaverzi, musíme si taky něco nechat napříště.


  • 0

#26 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 553 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2014 - 15:27

Nixi, divím se že programátor tvých kvalit tohle všechno už dávno neudělal jako další plugin do GGstatu !

 

Programator jako ja ma dost jinych projektu, o ktere se snazi starat, tak uz na dalsi veci vazne nema kapacity... Bohuzel...

 

Už je hotov. Včetně podílů za světla a tmy.

 

To je podle casu za den, ja myslel takove to ze jsem v 50 dnech odlovil 20 kesi za den, v 15 dnech jsem jich odlovil 30 :)

 

Jinak samozrejme omluva pokud jsem zminil neco co uz umi, vychazel jsem jen a pouze z gordovych statistik :)


  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#27 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2014 - 15:38

To je podle casu za den, ja myslel takove to ze jsem v 50 dnech odlovil 20 kesi za den, v 15 dnech jsem jich odlovil 30 :)

 

Ahá, tys myslel histogram denních počtů nálezů. Tak to je jiná. Ten zatím není. Ale není problém ho dodělat. Od toho je Stator modulární...  ;)


  • 0

#28 froggiewalker

froggiewalker

    追跡可能: 0TKR13

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2014 - 16:06

Budou mít autoři modulů nějakou možnost sjednotit vzhled prvků (třeba tlačítek, přepínačů...) se zbytkem? Tak aby se na to aplikovaly CSS z aktuálně použitého stylu. Přeci jen to teď vypadá dost schyzofrenicky, když CWG mají svoje tlačítka, odznáčky BadgeGen II. zase jiné, MyOwnStats další... a navíc se nestylují tlačítka u ročních přehledů, které se nechávají na prohlížeči, přestože to sémanticky jsou přepínače.

 

Koukal jsem na Gordův profil a vypadá to hezky. Tam by mě ještě zajímal původ těch reklam v textu (odkazy z některých slov, například náš vztah k něpříznivému počasí vede na web o sexu). Mám v prohlížeči nějaký bordel, nebo to tam opravdu je? :-)


  • 1

#29 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2014 - 16:09

Styly jsou pripraveny i pro pouziti v dalsich modulech, neboj se. Dost se do toho ale vklada i gc.com... BG a MOS vyzadujou Drakuv zasaha (jsou to puvodne externi pluginy a zatim tak i fungujou)

Odkazy v gordove profilu neres, statistiky ma u sebe na webu a ne gc.com je vklada z nej. U me na profilu to treba nenajdes :)
  • 0

#30 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2014 - 16:24

Za tlačítka na ročním přehledu můžu prosím já. Sémanticky jsou to přepínače, ale jejich efekt je ihned viditelný o pár cm dole. Proto jsem pro jednoduchost použil <button>. Přepínací logika by jinak díky omezením GS v profilu byla zbytečně složitá. Prostě jako doma u vypínače světla. Sémanticky jde taky o přepínač, ale nemusíš na něm mít ten stav napsaný, ne...?!? Když je tma a ty chceš rozsvítit, nebo když je světlo a chceš zhasnout, tak do něj prostě praštíš...  :)


  • 1

#31 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2014 - 17:07

Ty zvyraznene odkazy jsou novinka mnou pouzivaneho free-hostingu.

 

Autori maji k dispozici cely popis stylu pouzity pro zobrazeni. Ovsem CSS jde pouzivat kvuli gc.com jen jako styl vlozeny jprimo ke kezdemu prvku, nejde pouzivat styly podle trid a jinych selektoru.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#32 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 16:37

A je to tady.

 

Mame prave aprila a my usoudili, ze v roce nenajdeme vhodnejsi termin ke zverejneni prvni verze Statoru. (Kdyz vam to nebude chodit, prohlasim to za zert.) Inzerujeme ji jako betaverzi, ackoli ji jiz nejakou dobu testujeme. Ale rozmanitost pozadavku nejsme schopni pri svych testech obsahnout a tak Stator poustime mezi kacersky lid. Druhym duvodem pro ozbaceni beta je to, ze stale jeste existuji nektere veci, ke kterym jsou pouzivany puvodni pluginy (napr. BadgeGen, GeoPuzzle). Nicmene si myslime, ze Stator je jiz ve stavu, kdy muze projit zatezkavaci zkouskou.
 
Dekuju za pomoc KiReGPS a Petulince, bez nichz by Stator zcela jiste nevypadal tak, jak vypada, a uzivatelske rozhrani by se spis blizilo programovani, podobne jako tomu je u GgStatu. Takze kdyz vam neco nepujde, muzou za to oni. :) Ja nic, ja kacer.
 
Stator instalujte z jeho domovske stranky. Urcite najdete radu chyb, nejasnosti nebo i nametu na rozsireni. Vsechny pripominky, pozadavky a dotazy piste, prosim, sem. Je April, tak klidne muzu slibit, ze pro vas udelame vsechno, co si vymyslite.

Tento příspěvek byl upraven od gord: 01 duben 2014 - 16:40

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#33 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 16:53

A pokud by mel nekdo zajem videt ruzne vzhledy (temata) statistik ze Statoru na zivo, tak se muze podivat sem :)


  • 0

#34 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 17:00

Díky pánové a dámo. Vypadá to více než skvěle  ;)


  • 0

#35 Malej_viktor

Malej_viktor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 17:06

Tak nevím, zkusil jsem cvičně vygenerovat svoje statistiky, ale skončí mi to chybou. Invalid float v numbers_locations


  • 0

#36 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 17:14

No vida, a pak ze to nema chyby. :) Tak to bych asi potreboval nejakou dalsi informaci. A ted jak ji z tebe dostat? :)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#37 Malej_viktor

Malej_viktor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 17:16

A co by jsi potřeboval konkrétně vědět - stáhnul a spustil na své DB. Chceš PrintScreeny? 


  • 0

#38 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 17:18

Pokud jsi toho schopen, uprav radek 322 v souboru Modules\Numbers.Stator.pas

 

Ted je tam:     s:=tab.FieldByName['dist'];

 

Udelej z toho:     s:=ReplaceString(tab.FieldByName['dist'],',','.');

 

A mohli bychom se presunoout na ICQ?


Tento příspěvek byl upraven od gord: 01 duben 2014 - 17:19

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#39 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 17:22

Zatím se to asi nedá exportovat na profil co?


  • 0

#40 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2014 - 17:29

Teda nevěřil jsem tomu, opravdu jsem čekal apríl :) Ale vyzkoušel jsem a paráda, na první pokus jsou statistiky na světě. 

Zatím mám dva poznatky:

- špatně se mi ukazuje nejzápadnější keš, pravděpodobně se ukazuje druhá nejzápadnější a netuším proč. Ignoruje to virtuálky?

- V "Všechny nálezy hezky za sebou" mi chybí spousta keší, nejspíš ty co ještě nemám zalogované na gc.com a tudíž nemají můj log v databázi, nicméně nálezy označené v geogetu mám.


Tento příspěvek byl upraven od Parkis: 01 duben 2014 - 17:32

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama