Přejít na obsah


Fotka

Dotazník: Geocaching jako volnočasová aktivita pro rodiče a děti předškolního věku (3-7let)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#1 s.jezinka

s.jezinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 18:22

Dobrý den,

 

ráda bych Vás touto cestou poprosila o vyplnění dotazníku pro mou bakalářskou práci s názvem: Geocaching jako volnočasová aktivita pro rodiče a děti předškolního věku (3-7let).

 

Předem Vám děkuji za odpovědi, popř. za připomínky k tomuto dotazníku, viz. níže:

 

 

https://docs.google....nMLsVw/viewform


Tento příspěvek byl upraven od s.jezinka: 09 únor 2014 - 16:47

  • 1

#2 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 18:23

Mám nebo nemám ? :rolleyes:


  • 0

*


#3 s.jezinka

s.jezinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 18:26

Toť otázka... Raději bych odpovědi ;)


  • 0

#4 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 18:28

Já teď myslím ty fotky :wub:

No a jak Ty provozuješ GC s dětmi ?

Poděl se ;)


  • 1

*


#5 s.jezinka

s.jezinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 18:42

Já teď myslím ty fotky :wub:

No a jak Ty provozuješ GC s dětmi ?

Poděl se ;)

Trochu nechápu jaké myslíš fotky???

Já zatím nemám vlastní georobotky  ;) Ale s dětmi pracuji...


  • 0

#6 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 18:42

Ještě otázečka, píšeš, že Tvůj nick na gc.com je x.jezinka. Má odloveno 21 keší, poslední v únoru 2013.

Souhlasí to ?


  • 0

*


#7 s.jezinka

s.jezinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 18:45

Ano to jsem já...


  • 0

#8 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 18:48

A proč jsi toho nechala ?

Vždyť je to sranda ? :)


  • 0

*


#9 s.jezinka

s.jezinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 18:51

Měla jsem dost náročný rok (práce, škola...) a také nebylo s kým vyrazit na odlov....


Tento příspěvek byl upraven od s.jezinka: 07 únor 2014 - 19:08

  • 0

#10 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 19:09

Hm, napřed jsem chtěl vyplnit, je to téma pro mě, kešuju s pětiletou dcerou.

 

Ale po těch dalších informacích tady nechápu, proč někdo dělá bakalářku o aktivitě, kterou nedělá, tudíž o ní skoro nic neví.

 

Přišlo by mi absurdní, aby zpracovatel práce měl z oboru ani ne pětinu zkušeností, než moje pětileté dítě (a to rozhodně nejsme žádný borci).

 

Zoufalý úpadek vzdělanosti, aneb typický (český?) ojeb... Vycucaný až z paty...


  • 8

#11 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 19:35

Nelze smysluplně vyplnit, je to bída jako všechny tyhle zbytečné dotazníky ke zbytečným bakalářkám! Škoda. Řekl bych s Vonty -  neprozraďme nic, co víme. Mlčenlivost chrání nás!


  • 3

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#12 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 19:37

Poté. co jsem zveřejnil fotky, jak spouštíme nezletilé předškolní děcko do studny pro ztracenou kešku, objevilo se (i) tady pár přehnaně opatrných kolegů. Takže GC s dětmi jistě ano, ale raději v utajení, aby mi někdo neodebral dítka.


  • 8

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#13 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 19:44

Musím zjistit, zda tahle vysoká škola organizuje i doktorandské studium - titul GCDr.


  • 3
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#14 s.jezinka

s.jezinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 19:44

To, že kešek  mám méně (ne všechny jsem zalogovala na gc.com) nenaznačuje to, že o této aktivitě nic nevím a že mě tato hra nebaví. Další věc je, že mě zajímá jak a jestli vůbec mají rodiče na své děti čas. Co ve svém volnu společně dělají...


  • 0

#15 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 20:01

Opět to samé...

 

Navíc třeba u otázky "Jakým aktivitám se dítě ve svém volném čase v rámci rodiny nejčastěji, nejraději věnuje? *
Můžete zakroužkovat více odpovědí."
jde zakroužkovat pouze jedna odpověď...

 

A k čemu jsou otázky typu "jaké typy cache nejraději hledáte?" ??? 


  • 1

#16 s.jezinka

s.jezinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 20:09

Opět to samé...

 

Navíc třeba u otázky "Jakým aktivitám se dítě ve svém volném čase v rámci rodiny nejčastěji, nejraději věnuje? *
Můžete zakroužkovat více odpovědí."
jde zakroužkovat pouze jedna odpověď...

 

A k čemu jsou otázky typu "jaké typy cache nejraději hledáte?" ??? 

Děkuji za upozornění. 


  • 0

#17 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 20:21

To, že kešek  mám méně ... nenaznačuje to, že o této aktivitě nic nevím a že mě tato hra nebaví...

 

Nemám nic proti nováčkům ve hře, rád jim pomohu, nedělám rozdíly. Líbí se mi nadšení a párkrát jsem už i někomu napsal blahopřání (a jakési uvítání do hry), když měl někdo zrovna na mé keši svůj první nález. Na pár radostných logů jsem také reagoval, poděkoval a popřál další radost při lovu. V této rovině je mi jedno, jestli máš 22 nálezů, nebo kolik...

 

Ale tady jde, proboha (nebo pro Boha - ale to bych neměl brát nadarmo, že), o práci, pomocí které se má získat vysokoškolský titul. A to je to zoufalství. Dovedu se snad i do toho vžít "z čeho já bych tak tu práci dělala?", ale nehodlám na tom nijak participovat. Obávám se, že i oponent je nakonec štastnej, že "se něco našlo". Zoufalství na obou stranách...


  • 3

#18 s.jezinka

s.jezinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 21:41

Je mi líto s jakou jsem se zde potázala... Nemůžete mě přeci hned odsoudit! Téma mi bylo nabídnuto a mou svobodnou volbou zvoleno min. šk. rok 2013 (mmj. vedoucí mé b. práce je cacherka). (Titul Mgr. mám, ale tím se zde nechci ohánět...) Dlouho jsem hledala práci v mém vystudovaném oboru, ale práce nebyla... Začala jsem tedy učit v MŠ, kde jsem si měla doplnit kvalifikaci. I začala jsem studovat mateřinky. Ve školce jsem zjistila kolik času ty mrňata stráví - alarmujících 10 a více hodin denně!!! Kolik času pak s nimi mohli strávit rodiče??? Zjistit jakým způsobem tráví volný čas rodiče s dětmi - byl pro mě jeden z impulsů proč tuto práci dělat. Láska k přírodě a hraní hry pro malé i velké, jsou impulzy dalšími.

Bohužel jsem byla záskok za MD a musela jsem řešit co budu dělat dál. Ano byla jsem zoufalá, ale ne volbou tématu. Bojovala jsem ze všech sil a vytvořila jsem si vlastní pracovní místo a stala se učitelkou zájmových, volnočasových výtv. kroužků pro děti. Chtěla jsem tvořit svoji dílnu snů a tím pádem jsem musela státnice a BP oddálit. 

Takže po roční pauze se vracím zpět k výzkumu... Ráda bych nasbírala data, která budu ve své BP dále zpracovávat.

Nikdo z Vás přeci není nucen tento dotazník vyplňovat, je to prosba - dotaz - dotazník... Pochopení - pomoci?


Tento příspěvek byl upraven od s.jezinka: 07 únor 2014 - 22:06

  • 4

#19 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 22:05

Děti nemám... Jednou jsem nějaký podobný dotazník vyplňoval. Přes týden jsou lidi v práci,no. Kdo nemá třeba babičku, tak musí být ve školce, nebo v družině. Co takhle kroužek geocachingu?

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 07 únor 2014 - 22:09

  • 0

#20 s.jezinka

s.jezinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2014 - 22:24

To chápu. Rodiče pracují a nemají nikoho, kdo by jim děti ze školky vyzvedl... Co soboty a neděle? V nákupních centrech se to rodinami s dětmi jen hemží. Ráda bych v BP poukázala na to, že se dá volný čas využít aktivně a ne jen pasivním zíráním do výloh a lítáním po nákupech. Až bude dostatek zkušeností bude i kroužek geocachingu...


  • 7




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama