Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

TB sedí u jednoho kačera už 3 mesice...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#1 Tompr

Tompr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2014 - 20:08

ještě se zeptam jestli je krom napsani mailu co už jsem udelal asi 3x nejaka moznost aby dotyčny pustil nas TB dale

TB bylo založeno naší dceři a hned první co ho našel to takhle zazdil....to zamrzi...kdyby se ztratil po roce budiž ale hned první nalezce....


  • 0

#2 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2014 - 20:49

Jednalo se o nějakého svátečního kešera nebo zkušeného (dle počtu nálezů)? Možná ho někdo zná.

 

Každopádně pokud neodpovídá na e-maily, ... tak jsou šance nízké.


  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#3 Tompr

Tompr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2014 - 21:10

http://www.geocachin...c7-618ec767b581

 

H.A.H.A.team
  • 0

#4 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2014 - 21:22

Snad ho někam vložej...
  • 0

#5 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2014 - 21:36

Nezapomněli ho pouze zalogovat? Princip výměny TB totiž znají dobře :-) http://www.geocachin..._hostinec-krcma

 

Ještě bych to nevzdával. Určitě si ho nenechali a pokud ano, tak ne schválně.


  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#6 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2014 - 9:42

Ze zacatku jsem sedel jako na trni a sledoval a resil kazdy pohyb, zazil nervy, sem tam zklamani - kdyz se neco zatoula nebo ztratilo, tim mozna projde kazdy?! Ted spis pocitam s tim, ze nekoho "zasponzoruju" a kdyz se jednou za mesic podivam, ze je cestovatel jeste v obehu, to je radosti.....! ;-)

O dva kousky jsem prisel hned po vypusteni, jeden uz dva roky nezvestny i s kacerem co to asi po dvou nalezech povesil na hrebik, druhy vyplaval po roce a pul, dostal se za mesic do Rakouska ted je opet nezvestny... jeden zmizel i s krabickou pri vymudleni... ;-)

Vidim to s odstupem tak, ze drahe kusy ukazovat na eventech nebo v terenu, ostatni pokud se nebojim a mam na to nervy vypustit a pocitat i se ztratou....

Asi jsem moc neuklidnil, co, ale tak to bohuzel chodi..

Jo a nekdo loguje i po mesici, pokud nestiha, lovi malo nebo naopak hodne....
  • 1

#7 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2014 - 10:19

Já když pouštím do světa coin, tak to dělám s vědomím, že ho stejně už nikdy neuvidím, i kdyby pořád cestoval. Tři stovky za coin jednou za čas mě nezabijou a několika kačerům udělám radost. Když ho najde dvacet kačerů, tak radost každého mě stála patnáct korun :-) A ten poslední, který ho šlohne, má radost k nezaplacení. 


  • 10

#8 Tompr

Tompr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2014 - 13:19

jasný člověk s tím musí počítat jen mě zamrzelo že hned první kačer to zazdní....je to naše první TB věnovane dceři....třeba to časem pustí dal až  bude teplo.

dík za podporu :)


  • 0

#9 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2014 - 14:22

Je fakt, že taky rád sleduju, kam jedou cestovatelé, dívám se na mapku a když je tam i fotka, tak ta hodně potěší. Teda ona potěší každého kačera, ale většinou ani ti, kteří cestovatele pouští a v listingu prosí o fotky, je tam nedávají.

 

Bývala doba, když jsem začínal hrát, že jsem se vždycky těšil, kolik toho domů přinesu a jak se budu snažit plnit úkoly. Pak jsem hledával kešky u řeky, nebo jsem ho vezl na hory, jindy jsem se musel chtě nechtě vydrápat na T5, potom zase zalézt do kanálu. To mě moc bavilo a byl v tom další rozměr, který bohužel zmizel, protože nějakého cestovatele najdu tak v jedné z padesáti keší (dřív jich bylo pět až deset). Navíc úkoly u mých cestovatelů většinou nikdo neplní, pravděpodobně je ani nikdo nečte. U těch posledních jsem už úkoly ani nedával. Jen u toho úplně posledního jsem napsal, že bych ho rád dostal do Anglie a zatím se posunul do Německa.

 

Ale to už jsou zbytečné povzdechy.


  • 0

#10 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 333 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2014 - 10:31

Tři měsíce, to nic není. Jsou i jiní zadržovači. např. chudák tento rok a půl zadržovaný GC TB3PMQ1 .

V tomto případě jde o nick: kaczmester

Mimochodem, znáte ho někdo?


  • 0
Mám všech pět P: Pupek, platfus, plotýnky, protézu, a pravidelnou plynatost.

#11 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2014 - 10:44

Tři měsíce opravdu není žádná tragédie, ale je to nepříjemné.

Mé TB, ke kterému mám opravdu osobní vztah - (http://coord.info/TB491QY) si jistý kačer 10. 1. 2013 "na chvilku půjčil" a měl ho u sebe až do 25. 10. 2013. Psala jsem mu 3 e-maily a nic. Tak jsem ho u toho TB nazvala zlodějem a najednou začal reagovat, takže - hurá.

Nezoufej a doufej, držím palce


  • 0

#12 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2014 - 14:06

Tři měsíce, to nic není. Jsou i jiní zadržovači. např. chudák tento rok a půl zadržovaný GC TB3PMQ1 .

V tomto případě jde o nick: kaczmester

Mimochodem, znáte ho někdo?

Tak rok a půl už je dlouhá doba, přitom na gc.com byl dneska. Zkusil jsem mu napsat, třeba zabere. Zkoušel jsi kontaktovat toho druhého, který coin logoval?


  • 0

#13 PIVNÍ PUPEK

PIVNÍ PUPEK

    PIVNÍ PUPEK

  • Members
  • PipPipPip
  • 333 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2014 - 16:47

 Zkoušel jsi kontaktovat toho druhého, který coin logoval?

Ne.

 Zkusil jsem mu napsat, třeba zabere.

 

To jsem někdy před rokem zkusil taky. Nezabralo.

 

Ten coin není můj, ale byl moc pěkný (rozevírací ve tvaru motýla), a je mi ho proto líto, a tak ho mám ve watchlistu a i tak se čas od času kouknu na listing.

Tak asi tak.


Tento příspěvek byl upraven od PIVNÍ PUPEK: 06 březen 2014 - 16:48

  • 0
Mám všech pět P: Pupek, platfus, plotýnky, protézu, a pravidelnou plynatost.

#14 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2014 - 11:01

Je jeste jedna varianta pasivniho neumisteni/zadrzovani TB nebo GC do kese - mikrokese a nanokese. To je napr. v Praze docela bezne. Neni proste kam dat.


  • 0

HW: Samsung Galaxy S3 Neo _ Garmin eTrex Legend HCx  _ Nokia N95 8GB _ PDA Mio P560 _ QStarz BT-Q818

SW: c:geo _ Locus Map Free _ WhereYouGo _ GCDroid _ GDAK


#15 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2014 - 11:32

Tak ten od Pivního Pupka mi taky nereaguje. Zkusím toho druhého kačera.


  • 0

#16 Macik74

Macik74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2014 - 15:46

Je to smutné co píšete. Jsem sic začátečník,ale beru vše hrozně vážně a nejdřív jsem se bála vzít ho. Abych ho dobře zalogovala... udělala i asi dvě chyby. Neúmyslné místo vyzvednutí jsem ho sebrala (to je ta neznalost anglického jazyka a překladač funguje blbě). Ale když 14 dní! Tak prostě ne déle. přemýšlím kam ho vložím! Aby byl chráněný a z druhé strany tam neležel dlouho. Doufám, že až vypustím příští týden svůj první TB bude mít štěstí na super lidičky a kačery, kteří ho neseberou! 


  • 0

#17 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2014 - 8:06

Já mám také problém se dvěma TB. Pracně jsem je dostal do USA a jeden je již rok v držení jednoho chasníka a nereaguje na žádné prosby a druhý dokonce 2.5 roku a kde nic tu nic.


  • 0

Honza - Plačko
Blanka, Gábi - Zemanovi
a spol. - prostě, "koho a co", nám kdo svěří !!!

*"PlaZem"*


#18 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2014 - 10:22

Taky mám coiny, které jsou u kačerů déle jak rok. Někteří vůbec nereagují, jiní je pořád protahují kešemi po pár metrech...


  • 0

#19 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)
  • LocationMělník

Publikováno 10 duben 2014 - 10:32

Muj TB zatim cestuje, ale je to porod. Skoro u kazdeho kacera, ktery ho mel, sem musel popostrkovat! Nekdy si pripadam, ze dokonce otravuju....Ale musim zaklepat, zatim cestuje a zacal druhou tisicovku :-) Furt se rozmyslim, ze poslu dalsiho, ale nejak se mi zatim nechce....


  • 0

:ph34r: Garmin Oregon 600 - Sony Xperia Z3 - GeoGet - a:Drake  :ph34r:


#20 piposek

piposek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2014 - 6:16

Škoda mluvit, mi se taky jeden TB ztratil hned z první keše. Jiný ztracený jsem zkusil obnovit vypuštěním kopie a stejně byl za týden zase v čudu. Přiložená instrukce a goal ve třech jazycích, že by měl být ukládán jen do bezpečných keší... zbytečné. No way.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama