Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

TB sedí u jednoho kačera už 3 mesice...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#21 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2014 - 22:42

Nechci být (a doufám, že nejsem) xenofob, přijde mi ale, že bordeláři ohledně cestovatelů jsou Němci. Někdo namítne, že paušalizuju, ale nejvíc stížností je právě na ně, i já mám negativní zkušenost pouze s nimi. Úkol předmětu je jim u zadele a když se Německo čirou náhodou podaří "přeskočit", vrátí se tam a zkejsne na věčné časy... Tentokrát už nezabralo ani přejmenování na "stolen by..." (pardon za OT, ono to spíš patří do geodepresivního koutku, jen mě zajímá, kolik lidí tu má s tímhle národem stejnou zkušenost...)


  • 1

#22 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)
  • LocationMělník

Publikováno 04 červen 2014 - 6:13

Tak sem to prechvalil :-( Bug, co stihl nacestovat nejakych 1400 km, skoncil u nejakeho Ňumíka, který se nenamáhá ani odpovedet na email....To same jeho okoli...No, kazdeho vzrusuje a bavi neco jineho!!! Kdyby ale napsal, tak mu plisku  s cislem vyrobim plnou krabici a za drobny peniz poslu! Jo, ale to by nebylo tak cool!


  • 0

:ph34r: Garmin Oregon 600 - Sony Xperia Z3 - GeoGet - a:Drake  :ph34r:


#23 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2014 - 7:47

Taky se mi většina ztratila v Německu, ale je to tím, že je tam obrovská populace kačerů a keš taky skoro na každém pangejtu. Je tam 42 000 keší a od začátku ledna alespoň jednu keš zalogovalo skoro 250 000 lidí, kteří zalogovali 340 000 keší! A do toho ještě velice rozšíření Opencaching, kde taky některé travely mizí. U těch je ale časem šance, že se zase vynoří.


  • 1

#24 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2014 - 9:46

Mě nejvíce mě s..e coin, co obíhal 7 let a pak se ztratí na eventu v Čechách.

Jsem si musel ulevit.


  • 0

#25 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)
  • LocationMělník

Publikováno 04 červen 2014 - 9:59

Mě nejvíce mě s..e coin, co obíhal 7 let a pak se ztratí na eventu v Čechách.

Jsem si musel ulevit.

To naprosto chapu. Bohuzel dan za to, ze kesky hleda kdejakej jouda....


  • 0

:ph34r: Garmin Oregon 600 - Sony Xperia Z3 - GeoGet - a:Drake  :ph34r:


#26 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2014 - 16:34

3 měsíce žádná míra. Jeden Španěl měl můj skoro rok u sebe, taky nereagoval na nic  - a pak ho najednou strčil do keše. Další dva už několik měsíců visí tady kousek od Brna, údajně v keši.


  • 0

#27 maminkamartina

maminkamartina

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2014 - 23:19

Tak pročítám vaše komentáře a já mám opačný problém.

Loni jsem z jedné kešky vzala TB, které jsem chtěla vložit jinam, bohužel TB nebylo kompletní, tak jsem psala majiteli, ten mi psal, že je z dálky a ať ho nechám u sebe, že až bude mít cestu, tak se ozve, že nechce, abych ho poslala dál bez řetízku a postavičky (byl tam prostě jen plíšek).

No a když se mi to už zdálo dost dlouho, že se neozývá, tak jsem mu napsala a on nic, vůbec nereaguje na mé emaily a už jsem mu jich napsala víc.

Doma mi to sice nepřekáží, ale je jeho a chtěl si ho dát do kupy.... co v tomto případě dělat?

Komunikaci s ním mám samo v emailech....

Díky


  • 0

#28 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2014 - 5:25

Jak dlouho se ted snazis o komunikaci? Neni jen na dovolene? Loguje se jeste do uctu na gc.com? Neseknul s tim? Posilas to pres profil na gc.com nebo primo? Taky muze mit jen preplnenou schranku, ale tuhle informaci ti hc.com uz nepreda.


  • 0

#29 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 302 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2014 - 10:12

A podle profilu je aktivní? Tzn. kdy se přihlásil naposled? Pokud by opravdu pár měsíců nereagoval, připnula bych na řetízek nějakou figurku a poslala dál. 

Jeden můj TB bohužel získal nějaký Němec (VanBre) a už půl roku ho drží. Na emaily nereaguje, ani když jsem je posílala každý den čtrnáct dní v kuse, TB jsem přejmenovala, že jej VanBre ukradl. Paradoxně je relativně aktivní, má své vlastní TB i vlastní keše. Takže zvažuji, jestli má význam pouštět se do tvrdšího "boje". 


  • 0

#30 maminkamartina

maminkamartina

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2014 - 10:26

Psala jsem mu emaily přes email, protože tak to dotyčný chtěl, že prý přes gc je to zdlouhavý.....teď jsem koukala na profil a poslední přihlášení bylo 14.8.2014, tak možná někde byl, poslala jsem mu znovu zprávu, tentokrát přes gc, tak uvidím. Díky


  • 0

#31 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2014 - 11:36

Jeden můj TB bohužel získal nějaký Němec (VanBre) a už půl roku ho drží. Na emaily nereaguje, ani když jsem je posílala každý den čtrnáct dní v kuse, TB jsem přejmenovala, že jej VanBre ukradl. Paradoxně je relativně aktivní, má své vlastní TB i vlastní keše. Takže zvažuji, jestli má význam pouštět se do tvrdšího "boje". 

 

Zkus mu psát vzkazy do jeho keší (Write note). Aspoň mě se to u dvou cestovatelů vyplatilo.


  • 0

#32 24cenda

24cenda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2014 - 12:04

Ahoj také mám špatnou zkušenost s Němci. Před asi dvěma měsíci mi Slovák vložil GC do keše v Německu a to byla poslední zpráva. Tedy když nepočítám to že mi občas přijde že v keši opravdu není.
A ještě jedna z jiné strany. V mé keši mám vložený TB, ale ten tam již pár měsíců není. Vím kdo ho vyzvedl, ale nic s tím nenadělám. Těsně po vyzvednutí jsem toho borce kontaktoval, on mi potvrdil že ho opravdu vzal a že to dá pořádku. Ale nic se nestalo a již na další nereaguje. Nejvíc mě mrzí že TB je z Ameriky a tady nějaký trouba ho zašantročí.
  • 0

#33 GeoPat :)

GeoPat :)

    GeoPat :)

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2014 - 14:33

I já mám podobnou zkušenost,moje TB(TB5BEDM)sedí přes půl roku u jednoho skopčáka a nemůžu ho přinutit aby s tím pohnul,i když jsem zkusil přejmenování na stolen by....(ukraden).Tady opravdu zbývá je věřit a nebo si pro něj k němu dojet.........


  • 0

#34 jonathane1

jonathane1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 205 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2014 - 16:17

Mam taky podobnou zkusenost. Lidi kteri maji asi 25 kesi me ho vytahli z kese (moji) TB jsem tam vlozil pri kontrole. Oni ho vytahli a ani se neobtezovali ho zalogovat. Jen do logu napsali, ze ho vyzvedli. Na moje upozorneni ho teda zalogovali jak se ma......s tim ze ho posunou. Skoro 3 mesice pryc a nic. Ja ho taky prejmenoval, ze byl ukraden onim uzivatelem a ejhle najednou se ozvala kacerka, ze jako je po nejake tezke operaci a ze to hraje jenom jeden clen tymu.....a bla bla bla.....no jeden clen tymu porad hleda a TB moje synka stale drepi u nich. Takze jsem dal ultimatum do konce prazdnin a pak ho na stalo prejmenuju ukraden uzivatelem.....a jejich nick na GC.......

Tento příspěvek byl upraven od jonathane1: 17 srpen 2014 - 16:18

  • 0

#35 Blue Elf

Blue Elf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2014 - 11:22

Me trci TB uz 6 mesicu u jednoho chlapika v Americe - psal jsem mu, ale nepomohlo. Navic je ted neaktivni, takze se velice nic delat neda. Ale kdyz ho nekdo zalogoval, ze ho vyzvedl, je velka nadeje, ze driv nebo pozdeji ho vrati do obehu. Kdyby ho chtel ukrast, tak to neloguje, ze?

Nekdo proste kesuje malo, nebo nejaky cas nemuze. Pokud byl TB vypustenu pr oradost robotkovi, je to k nastvani, ale nezbyva nez doufat. ze se casem zase pohne. Ja jsem treba nasel TB, ktery pul roku nebyl logovany, pritom mezi kesemi cestoval.

Jinak bych se drzel toho, co uz tu bylo receno - drahe GC do kesi nedavat, jen brat na eventy. Do kesi jen levne  za stovku, pak to tolik neboli, kdyz se ztrati.


  • 0

#36 24cenda

24cenda

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2014 - 12:42

To máš sice pravdu že ztráta levného TB tak nebolí, ale naštve. Kor když cestuje několik let, nebo má nacestováno spoustu mil. Pak se ztratí u nějakého blba.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama