Přejít na obsah


Fotka

Jak se dostat do popředí kačerských statistik


Nejlepší odpověď dymak , 23 duben 2014 - 17:47

Můj názor tady asi zůstane navždy ztracen v propadlišti času, ale nedá mi to...Když jsem před pár lety začal s GC, tak jsem si říkal, super, a ten pocit je ve mě pořád. Nemusím mít x tisíc nálezů za rok, dobrovolně se přiznám, že na T5 nemám, když kešku nenajdu DNF napíšu, když ji nemůžu vyluštit, trápím se, ale na finálkách souřadnice nehledám, našel jsem si v této hře svoje. Je mi jako průvodce po cestách, je mi jako prostředek, jak si užít chvilky volna, jak vyrazit do lesa, do neznámého města, jak potrápit buňky šedé mozkové. Jediné, co mě mrzí je to, že nemám dost nápadů a invence na založení nějaké další kešky, abych udělal radost ostatním...Dostat se do popředí nějakých kačerských geostatistik opravdu nepotřebuju. A koukám, že těch lidí jako já je spousta....Ale někdo musí být vždycky první a já vím, že na stupních vítězů jsem nikdy nestál a ve hře pro mě dávající jiný smysl ani stát nechci. Smysl pro fair play platí v každé hře a kdo ho ctí, ten je u mě vítězem. A proto jdu radši na pivo a popřemýšlím nad jedním z několika nápadů, jak potěšit hezkou krabkou ostatní... :)

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
86 odpovědí na toto téma

#81 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2014 - 18:27

Atribitama, soudruhu, atributama! Navrhuju poslat na Zeměplk petici, aby přidali atribut stoličky.

 

Jo, a kačeři začnou shánět vílu Zuběnku.


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#82 Sykype

Sykype

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2014 - 18:35

S tím, co napsal Dymak, vřele souhlasím. Člověk by měl hrát tak, aby mu hra přinášela radost, a zároveň férově, aby se nemusel před ostatními i sám před sebou stydět. A pokud se mu ještě podaří založit nějakou tu kešku, která ostatním udělá radost, nemůže si přát víc.


Tento příspěvek byl upraven od Sykype: 23 duben 2014 - 18:36

  • 5

#83 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2014 - 20:03

Tak jsem si přes

 

http://project-gc.com/

 

nechal zkontrolovat duplicity u svých keší. Výsledkem bylo 16 nadbytečných logů z celkového počtu bezmála 5500 nálezů. Dotyčným jsem napsal slušnou zprávu a teď jsem zvědavý, jak na to kdo zareaguje. Mezi duplicitami byly logy og kačerů s několika tisíci nálezy i od těch, kdo našli čtyři kousky. Jen těm, kdo se už skoro rok nepřihlásili, jsem jeden z logů smáznul rovnou. Dělám něco blbě, nebo opravdu při mazání logu nemohu připsat důvod?

 

Duplicitní logy občas promazávám, ozve se necelá polovina kačerů. Ty odkážu na datum logu Found It v pravém horním rohu listingu a je to :-)

 

Když mažeš obrázek z logu, důvod napsat musíš; když měníš smazáním logu statistiku příslušného kačera, důvod napsat nemůžeš. Vot ťéchnika GS...


  • 0

Klidně se rozčilujte.


#84 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2014 - 20:17

Nestranně se ho v každém příspěvku zastáváš a bojuješ za něj. :P Mám takový dojem, že sis nějak popletl pojmy. Já naštěstí Joneu neznám osobně, ale jeho činy, skutky a chování mluví za vše, včetně toho eventového.

Podívej, reaguju na to, co je podle mého názoru vedle. Všimni si, že nereaguju na některé metody logování a tak podobně - necítím potřebu se v těchto aspektech vrtat, Jonea můj názor zná a to celkem stačí. A neboj, kdyby se to týkalo někoho jiného a já o tom něco věděl tak se ozvu taky.

Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 23 duben 2014 - 20:18

  • -2

#85 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 386 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2014 - 13:05

Pokud mi prijde log od nekoho 2x tak vetsinou kouknu zda sam puvodni nesmazal a nepsal jen opravu (nekdo misto upravit log puvodni tuto volbu pouziva) a v pripade, ze tam jsou opravdu dva loy, tak proste jeden sama smaznu a poslu email, ze se jednalo o duplicitni log.

 

Tahle hra je o lidech a taky o toleranci, ale jak to tak ctu, tak hlavne s tim druhym tu ma dost lidi problem.


  • 0

#86 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)
  • LocationMělník

Publikováno 25 duben 2014 - 14:09

Můj názor tady asi zůstane navždy ztracen v propadlišti času, ale nedá mi to...

 

Nezustane! Muzu se pod to, co jsi napsal podepsat! A asi nejen ja.


  • 4

:ph34r: Garmin Oregon 600 - Sony Xperia Z3 - GeoGet - a:Drake  :ph34r:


#87 karel.haje

karel.haje

    karel.haje

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2014 - 9:33

Jsme asi stejná krevní skupina . 100% souhlas 


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama