Přejít na obsah


Fotka

Import offline map z GeoGetu do Locusu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Marignola

Marignola

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2014 - 14:21

Zdravím,

začínám s programem GeoGet a chtěl bych se zeptat, jestli je možné nějak naimportovat z GeoGetu do Locus všechny údaje o kešce, včetně fotek, offline map a nápovědy. Nedaří se mi to ani přes export, ani přes addon GeoGet database. Možná to funguje, ale já prostě v Locusu u konkrétní kešky nedokážu nápovědu ani offline mapy zobrazit.

Díky


  • 0

#2 Voldik

Voldik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 424 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2014 - 15:30

Ahoj,

 

když pár dní vydržíš, bude na Google Play k dispozici nová aktualizace zmíněného addonu. Do Locusu se ti přenesou všechny dostupné údaje o kešce, tedy včetně nápovědy.

 

Na offline mapy mě napadá použití příloh, ale to já sám nepoužívám, takže nevím, to poradí snad někdo jiný. :)


  • 0
\m/

#3 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2014 - 15:38

Na offline mapy je dobry si ty mapy nekde stahnout. Pouzit treba OSM z osm.paws.cz nebo neco v sqlite :)


  • 0

#4 Marignola

Marignola

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2014 - 16:09

Na offline mapy je dobry si ty mapy nekde stahnout. Pouzit treba OSM z osm.paws.cz nebo neco v sqlite :)

Ahoj, díky, to dělám, akorát by mi přišlo jednodušší, aby se mi offline mapa zobrazila u každé kešky jako v c:geo, hlavně ty fotomapy někdy pomůžou. Když už se do GeoGetu stáhnou, mohly by se importovat i do Locusu. Ale to bude možná spíš připomínka k Locusu.


  • 0

#5 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2014 - 16:13

Jo tohle mas na mysli. No, zobrazeni tech mapek je nekde mezi Locusem a addonem. Prvne to musi Locus nekde zobrazit a druhak to musi neco dostat z ty databaze (je to zvlastni databaze s priponou .imc, neuklada se to do DB s kesema), aby to Locus moh zobrazit :) Kazdopadne GG tyhle mapky taha az ve chvili, kdy zobrazis listing dany kese, takze je treba taky pocitat s tim, ze to tam nebude vzdycky.


  • 0

#6 Marignola

Marignola

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2014 - 8:41

Díky všem, počkám tedy na aktualizaci addonu.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama