Přejít na obsah


Fotka

Článek o geocachingu - MF Dnes -region Plzeňský


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2006 - 13:08

Dnes jsem v MF Dnes :-) v příloze region Plzeňský objevil článek o Geocachingu v Plzni :-) Tak kdyby náhodou šel někdo kolem trafiky tak si může počíst...
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2006 - 13:53

Dnes jsem v MF Dnes :-) v příloze region Plzeňský objevil článek o Geocachingu v Plzni :-) Tak kdyby náhodou šel někdo kolem trafiky tak si může počíst...


A nejenom kolem trafiky (a vůbec, já chci souřadnice té trafiky. Já chci souřadnice všech trafik! ;-), ale je to k nalezení i na stránkách idnes - Družice vodí lidi za pokladem.
Nebo tu to mám naskenovaný.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2006 - 12:26

Chjo ... dalsi propagace ... :-( Nevim jak vy, ale po zkusenostech za posledni rok se koukam na vsechny podobny clanky, tv porady a podobne jako na dalsi hrebicek do rakve geocachingu ....aneb chybi mi ta atmosfera pred cca rokem ...
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2006 - 14:13

A nejenom kolem trafiky (a vůbec, já chci souřadnice té trafiky. Já chci souřadnice všech trafik! ;-), ale je to k nalezení i na stránkách idnes - Družice vodí lidi za pokladem.
Nebo tu to mám naskenovaný.

Dobrá práce... Dík! alespoň to nemusím hledat :-)
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2006 - 19:51

Chjo ... dalsi propagace ... :-( Nevim jak vy, ale po zkusenostech za posledni rok se koukam na vsechny podobny clanky, tv porady a podobne jako na dalsi hrebicek do rakve geocachingu ....aneb chybi mi ta atmosfera pred cca rokem ...


Atmosféra kde? Začal jsem před rokem a až v poslední době jsem navštívil dva eventy. Atmosféra fantastická.
Asi je ale pravda, že se zvětšil počet geolidí, se kterými bych nejraději neměl nic společného.
Zkus navštívit nějaký event, poznáš super lidi a pak už si užívej geocaching s těmi lidmi, kteří ti vyhovují a neřeš ty, kteří za to nestojí ;o)
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2006 - 13:40

Chjo ... dalsi propagace ... :-( Nevim jak vy, ale po zkusenostech za posledni rok se koukam na vsechny podobny clanky, tv porady a podobne jako na dalsi hrebicek do rakve geocachingu ....aneb chybi mi ta atmosfera pred cca rokem ...

před rokem už to bylo v prdeli.
To před dvouma, třema rokama, to byla panečku atmosféra.
Teď už je to všechno v hajzlu... :-(((
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 11:07

Chjo ... dalsi propagace ... :-( Nevim jak vy, ale po zkusenostech za posledni rok se koukam na vsechny podobny clanky, tv porady a podobne jako na dalsi hrebicek do rakve geocachingu ....aneb chybi mi ta atmosfera pred cca rokem ...

Já jsem rád a jsem rád, že to vyšlo tady v MF...už mě dost štvalo, když jsem šel někam něco vyjednávat ohledně kešek tak, že na mě koukali divně a pak řekli " jo to je taková ta hra co při ní umírají malé děti, když padají ze skal" to se mi stalo už dvakrát a vždy jsem si myslel něco o debilních novinářích a jejich touze udělat senzaci ze všeho... tenhle článek vyšel možná jako taková malá satisfakce, ona paní byla i na geopotlachu...
Jinak jaká atmosféra? Že se třeba těch pár geocacherů znalo osobně? Trávili spolu třeba i dovolenou a tak... jo, tohle znám, zažil jsem to v různých skupinách lidí, které sdružuje společný zájem. Ale jak lidí přibývá... každopádně každá zájmová skupina je vzorek lidí z ulice a tak jako si na ulici nepadáte s každým kolem ramen a neříkáte si jak je skvělej, tak ani nikde jinde a to mám spousty zájmů, si ne s každým rozumím a ne každého mám rád. Myslím, že neexistuje hobby, kde by byli všichi ti, co ho provozují skvělí, kamarádští a fantastičtí lidé. Pokud o takovém víte, dejte mi vědět :-).
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 7:54

Asi je ale pravda, že se zvětšil počet geolidí, se kterými bych nejraději neměl nic společného.

To bude ono...
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2006 - 13:53

před rokem už to bylo v prdeli.
To před dvouma, třema rokama, to byla panečku atmosféra.
Teď už je to všechno v hajzlu... :-(((

A co teprv pred osmi lety! To byla paradni atmosfera :)))
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 2:04

před rokem už to bylo v prdeli.
To před dvouma, třema rokama, to byla panečku atmosféra.
Teď už je to všechno v hajzlu... :-(((

Pánové "groulo" a "Merline_CZ", můžete být tak hodní a popsat nám tu skvělou atmosféru, která tu byla před rokem, dvěma, či třemi? Víte děláme GC teprve od letošního července a jako greenhorni jsme ještě jaksi nestačili postřehnout, že už je to v "hajzlu". Kdybychom to věděli dřív, tak se do toho asi ani nepouštíme, ale co teď, když už jsme potkali tolik skvělejch lidí...? Nechce se nám nechat je plácat se v tom samotné...
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2006 - 8:50

před rokem už to bylo v prdeli.
To před dvouma, třema rokama, to byla panečku atmosféra.
Teď už je to všechno v hajzlu... :-(((

Ano, dobre uz bylo. A nejen v geocachingu :( Ale jednoznacne "nejtemnejsi" skvrna dnesniho ceskeho geocachingu je toto forum ;)
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 11:43

Myslím, že neexistuje hobby, kde by byli všichi ti, co ho provozují skvělí, kamarádští a fantastičtí lidé. Pokud o takovém víte, dejte mi vědět :-).

Taky si myslím že na nějaké spolky superčestných Rychlých šípů se už dneska dá věřit dost těžko, i když je to hezký sen.
Mimochodem na jiným vlákně mě docela zaujalo že jízda Transitem do zákazu vjezdu kdesi v lese se omlouvá osobní znalostí dotyčného kačera z eventů. Zatímco jinému kačerovi se nadává za to že vjel na motorce až k nějakému pramenu.
Možná tomu nerozumím ale podle mě je prasárna obojí, bez ohledu na počty sebraných kešek. Berte to jen jako dojem kterým na mě tyhle debaty působí. Chápu že tyhle internetový debaty jsou dost často zcela odtržený od reality.....
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2006 - 14:06

A co teprv pred osmi lety! To byla paradni atmosfera :)))

To je debata jak před domovem důchodců :-)

  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2006 - 23:36

Pánové "groulo" a "Merline_CZ", můžete být tak hodní a popsat nám tu skvělou atmosféru, která tu byla před rokem, dvěma, či třemi? Víte děláme GC teprve od letošního července a jako greenhorni jsme ještě jaksi nestačili postřehnout, že už je to v "hajzlu". Kdybychom to věděli dřív, tak se do toho asi ani nepouštíme, ale co teď, když už jsme potkali tolik skvělejch lidí...? Nechce se nám nechat je plácat se v tom samotné...

Dovolim si prece jenom nabidnout me vlastni vysvetleni pro pocit, ze ted uz je to v hajzlu.
Rekl bych, ze pro me nejpodstatnejsi zmena je v tom, jak se ted pristupuje k pravidlum a jejich respektovani. Cim dal vic lidi pravidla hry necte, nezna, nebo je zna, ale protoze se jim nelibi tak na ne vyslovene kasle nebo si je predelava k obrazu svemu.
I kdyz se to nekomu nemusi libit, geocaching byvala oaza individualit prevazne inteligentnich, zvidavych a nezistnych a dana pravidla respektujicich (minimalne nektere dve tyto vlastnost mel kazdy :-)).
Je mozny, ze i ted je vetsina takova. Ale procento tech druhych se mi podle castych stiznosti na kradeze, bordel v kesich a dalsi negativni ohlasy ze vsech stran jevi jako hooodne vysoke.
Joker mi budiz svedkem.
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 16:14

Mimochodem na jiným vlákně mě docela zaujalo že jízda Transitem do zákazu vjezdu kdesi v lese se omlouvá osobní znalostí dotyčného kačera z eventů. Zatímco jinému kačerovi se nadává za to že vjel na motorce až k nějakému pramenu.

A zaujalo te take, ze se v obou pripadech vyjadrovali uplne jini lide? .... jen takova technicka poznamka
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 18:27

Taky si myslím že na nějaké spolky superčestných Rychlých šípů se už dneska dá věřit dost těžko, i když je to hezký sen.
Mimochodem na jiným vlákně mě docela zaujalo že jízda Transitem do zákazu vjezdu kdesi v lese se omlouvá osobní znalostí dotyčného kačera z eventů. Zatímco jinému kačerovi se nadává za to že vjel na motorce až k nějakému pramenu.
Možná tomu nerozumím ale podle mě je prasárna obojí, bez ohledu na počty sebraných kešek. Berte to jen jako dojem kterým na mě tyhle debaty působí. Chápu že tyhle internetový debaty jsou dost často zcela odtržený od reality.....


Tak hele:

1. Groulu jsem neomlouval. (nevkládej mi tvoje slova do úst)

2. Kdybych ho potkal s tím Transitem tam kde se to fakt nesluší, tak bych ho vypičoval sám. (u mě naopak platí, že čím víc člověka znám, tím líp se mi mu nadává - toto neplatí u Grouly, kterého prakticky neznám)

3. Reagoval jsem na to, že si kdekdo (v tomto případě nějaký vesměs anonymní "czcharlie") jenom tak proniczanic otevře hubu na člověka kterého vůbec nezná a navrhuje podobné kraviny jako "zavrit na dobre ohrazene smetiste a nepustit ven" na základě čtyřřádkového vyjádření někoho jiného, kdo dotyčného Grouliče taky nezná. Skoro to vypadalo, jako kdyby "czcharlie" chtel "Petana" v urážkách trumfnout. Podobné výlevy považuju za ubohé, tak jsem ho chtěl trochu zchladit a vyvrátit jeho označení "IQ tykve", když podle všeho jde o nesmírně nadaného a pracovitého pana inženýra :-)
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 17:17

A zaujalo te take, ze se v obou pripadech vyjadrovali uplne jini lide? .... jen takova technicka poznamka

Jestli ono to nemuze byt tim, ze tomu koho znam osobne a setkavam se s nim se blbe nadava. :-)
Ja neznam ani jednoho takze mozna lip vidim tu podobnost chovani (logu) a zcela rozdilne reakce.
Navic se mi nejak nechce verit ze by lidi odsuzujici motorkare necetli vlakno o Transitovi.
Klidne ale toto vlakno nechme zapadnout....... myslim ze neni treba se k tomu dale vyjadrovat.
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 19:38

Mitaku to ale nebylo namireno proti tobe ani proti nikomu jinymu.
Chtel jsem jen trochu upozornit na ponekud rozdilnej pristup k ruznym kacerum. Navic kdyz tady dotycny jeste hlasa jak je to ted "vsechno v hajzlu"
Znova ale opakuju ze ho neznam a treba jsem nepochopil, jeho britky humor a ironii. Ve skutecnosti se treba jedna o zaniceneho ochrance prirody ktery nevynecha jedinou volnou chvilku aby mohl vycistit dalsi a dalsi kus lesa :-)

  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2006 - 12:17

kurnik, vsetci ste novacikovia. nikoho z vas som nevidel na prvom evente. takze za sucasnu situaciu mozete vy bez rozdielu :-)))
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2006 - 13:46

Ale procento tech druhych se mi podle castych stiznosti na kradeze, bordel v kesich a dalsi negativni ohlasy ze vsech stran jevi jako hooodne vysoke.
Joker mi budiz svedkem.

Mozna jsem naivni ale treba to nebude tak strasny. Tady se spis pise o tech spatnejch zkusenostech nez o tech dobrejch. Logicky sem spis nekdo da zpravu jak mu kdosi ukradnul coin nebo TB nez aby se tady sveroval jak mu hezky cestuje a kam vsude se uz dostal.
Mozna ze az geocaching ztrati onen punc "americke novinky" tak u nej zase zustanou jen ti, kteri jsou ochotni dodrzovat pravidla psana i nepsana.Jsem to ale optimista...... nas prvni TB uz pres mesic visi u kohosi v Holandsku, presto stale verim a doufam ze bude pokracovat v ceste :-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama