Přejít na obsah


Fotka

Zmapování nejstarší historie geocachingu v krajích


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
154 odpovědí na toto téma

#61 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2014 - 10:11

Neváhej, neváhej, obnov hned, lhůta už běží dost dlouho a téhle keši může RW zatnout tipec každým dnem. Já se mezitím u Dorcadiona za tebe přimluvím.


  • 0

#62 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2014 - 11:01

Tuto keš mám za rohem a mám ji ve watchlistu, už jsem psal Dorcadion Team s nabídkou adopce, když nedostanu odpověď, tak tam šoupnu nějakou náhradní keš :) snad to klapne.

Hele, radši jí tam šoupni hned, aspoň provizorně, a hoď tam WN, že keš je na místě, může se lovit, a ty jednáš o adopci. Než jí Skupec pošle do věčných lovišť, bylo by jí fakt škoda.


  • 0

#63 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2014 - 11:06

ok, zítra tam šoupnu filmovku s wn logem před klášterem :)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#64 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2014 - 11:20

Ale jakou filmovku, nemáš aspoň smallku od zmrzliny, ta by byla aspoň stylová :D!


  • 0

#65 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2014 - 21:30

Vyslovuji verejnou pochvalu pred nastoupenym kacerstvem DOBREMU BORCI ANTONINOVI (doucham ze mi zneuziti toho knizniho titulu a spojeni s jeho osocbou  Toniczech  odpusti). Duvodu by se urcite naslo spousta, ale u me je konkretni.  Po mem povzdechu nad ohrozenymi starymi kesemi z duvodu neaktivity ownera zapatral ve svych peclive vedenych archivech a nasel  mail na gandhiho. Geobuh tomu chtel, ze mail je stale jeste funkcni a gandhi velmi rozumny.  Diky tomu doslo pred par minutami nejen k adopci kese Karma from Barrels (17 nejstarsi multi v CR a 10 v Praze)  ale i  sudslava forest crossroad  jakozto nejstarsi kese v pardubickem kraji. Omlouvam se mistnim, ze sem kes nenechal jim, ale kdyz uz se ukazala cesta a ochota jednal sem co nejrychleji. Pomoc v te lokalite urcite uvitam.

 

U Karmy nejakou predstavu na upravu listingu mam (aktualizace dle soucasneho stvu u Stage 2) , ale k Sudslave se jen tak nedostanu. Proto prosim mistni kacery o pripadne navrhy ci pripominky - hlavne mozna zpresneni souradnic ci hintu, pokud je potreba - na listing sahat z piety nehodlam.

 

A dalsi pozitivni informace je, ze Gandhi jakozto jeden z prvnich kaceru u nas planuje navrat ke hre. Puvodne pocital s horizontem 2 let (aby mohl chodit se synem), ale pry dost  mozna rozhodnuti prehodnoti a zacne o par let driv  :D 

 

Konec Hlaseni   TONICZECH MOCKRAT DEKUJEME


  • 5
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#66 HaRaKa

HaRaKa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2014 - 19:43

Zajímavý nápad, s keší za Vysočinu rozhodně rádi připojíme.

  • 0
-------------------
Hanka a Radek
HaRaKa team

GeoVysočina

#67 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2014 - 22:31

BXhome byli neskutečně plodní, je škoda, že je GC přestal zajímat. Keš Z Ludkova do Lukova bych doporučoval jako všechny jiné keše počítat podle výchozích souřadnic, protože tam se objevila ikonka a podle výchozích souřadnic je v celém světě GC vnímána.

Tak s bxhomem dělám v práci a pořád loví jen to nezapisují = jsou neviditelní :) dokonce mi některý krabky předali a byly znovu použity na některé keše :)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#68 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2014 - 22:59

 

VYSOCINA 2004 by Team Groula + Team Bxhome | GCHXHJ | 21/May/2004
Moravian Fall 2004 by Klicnik team | GCJVR5 | 18/Sep/2004

 

Chybějící Event doplněn do historie Třebíčska - dík


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#69 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2014 - 23:02

BXhome byli neskutečně plodní, je škoda, že je GC přestal zajímat. Keš Z Ludkova do Lukova bych doporučoval jako všechny jiné keše počítat podle výchozích souřadnic, protože tam se objevila ikonka a podle výchozích souřadnic je v celém světě GC vnímána.

Souhlas ikdyž od bxhoma :)


  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#70 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2014 - 5:17

Středočeský kraj ještě nikdo nezmapoval?


  • 0

#71 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2014 - 6:09

Středočeský kraj je Toníčkův osobně, Šamánku, myslím, že na tom pracuje s Kulhalem. Praha už je taky ve vývoji, keš se vytváří pod společným profilem Geoprahy.


  • 0

#72 Frenkonix

Frenkonix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2014 - 13:50

Koukam, že projekt-gc má novou funkci. Zobrazí seznam a mapu nej - sever/jih/východ/západ/stáří keší pro stát/kraj/okres. Kdo má placenou verzi tak si může měnit i počet keší, které májí být v seznamu. 

http://project-gc.com/Maps/MapNESW

Možná by to mohla být malá pomůcka pro vznikajicí challange. Nebo jen ze zvědavosti se podívat na další státy.


  • 0

#73 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2014 - 15:16

Koukam, že projekt-gc má novou funkci. Zobrazí seznam a mapu nej - sever/jih/východ/západ/stáří keší pro stát/kraj/okres. Kdo má placenou verzi tak si může měnit i počet keší, které májí být v seznamu. 

http://project-gc.com/Maps/MapNESW

Možná by to mohla být malá pomůcka pro vznikajicí challange. Nebo jen ze zvědavosti se podívat na další státy.

 

Pro zmapování historie krajů je to trochu neužitečné, ukazuje jen nejstarší cache, byť umí volitelně vyhledat i archivované. Pro určení několika desítek nejstarších je to k ničemu.

Jinak můžeš juknout na Plzeňský kraj, tam jsou keše na okrajích kraje správně pojmenované :)


  • 0

#74 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2014 - 17:11

Připadá mi to všechno strašně komplikované. Zvolím že chci archivované a pak už jen volím příslušné okresy nebo kraje co mne zajímají, a nechám seřadit podle data založení. Co je na tom složitého ?


  • 0

#75 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2014 - 9:47

Připadá mi to všechno strašně komplikované. Zvolím že chci archivované a pak už jen volím příslušné okresy nebo kraje co mne zajímají, a nechám seřadit podle data založení. Co je na tom složitého ?

 

A kde a jak zvolíš archivované v kraji či v okrese?


  • 0

#76 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2014 - 10:53

Pro zmapování historie krajů je to trochu neužitečné, ukazuje jen nejstarší cache, byť umí volitelně vyhledat i archivované. Pro určení několika desítek nejstarších je to k ničemu.

Jinak můžeš juknout na Plzeňský kraj, tam jsou keše na okrajích kraje správně pojmenované :)

 

Právěže pro platící na project-gc to umožňuje zobrazit i víc jak jednu nejstarší.


  • 1

#77 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2014 - 22:13

A kde a jak zvolíš archivované v kraji či v okrese?


V GeoGetu to mám přece otagované krajem a okresem. Taguje se vše, aktivní i archivované. A mít tam i archivované snad není takový problém.
  • 2

#78 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2014 - 10:20

Padesátka nejstarších za Olomoucký kraj  :)  O nějaké challenge ještě pouvažujeme.


  • 0

Chasseur.cz


#79 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2014 - 10:42

Právěže pro platící na project-gc to umožňuje zobrazit i víc jak jednu nejstarší.

 

Ahaa, parametr "Loop" jsem přehlédl. Tak to je pak super cool. =) Díky za polopatický návod.


  • 0

#80 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2014 - 10:17

V GeoGetu to mám přece otagované krajem a okresem. Taguje se vše, aktivní i archivované. A mít tam i archivované snad není takový problém.

 

Když se tu objevil Arne1, dělá někdo (nebo ty?) na Jihomoravském kraji? Nemyslím nutně onu Challenge, ale alespoň bookmark pro zajímavost...


  • 0
Užívej života...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama