Přejít na obsah


Fotka

Archivace GC135M8, dříve Island


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
210 odpovědí na toto téma

#201 Kas.

Kas.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2014 - 17:03

I já bych přišel :-)


  • 0

#202 kstavk

kstavk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2014 - 17:19

jenom na okraj - to jméno tu už padlo a já se osobně s Višňákem znám - společná mimo GC-trempská aktivita - vysvětloval mě proč ničí keše (asi před 1-2 roky) - prej byla keš blízko hnízda vejra a on kvůli kešounům co tam chodili nevyvedl mladé - na můj dotaz proč nikoho nekontaktoval se divil proč by to měl dělat, že je lepší krabici vzít a zničit a že to odteď bude dělat z každou kterou najde (založil si kvůli jejich souřadnicím i konto na GC).... prostě podle něj si máme keše schovávat ve městech, ale do přírody je dávat nemáme.... Chtěl takhle likvidovat i "bránu morie" kvůli netopýrům, ale tam to pak řešila s RW jedna jeho kamarádka, která pro systém keš-owner-RW měla pochopení... 

 

a kdo nevěří (i to tu padlo v nějakém příspěvku), že doopravdy existuje tak se může kouknout na rajče - třeba tam jeho profil najdete (visnakovo)


  • 0

#203 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2014 - 17:27

 prostě podle něj si máme keše schovávat ve městech, ale do přírody je dávat nemáme....

 

Mentalita trochu jako jistý Jenč, který je zase názoru že do přírody nepatří trampské kempy a podle toho jedná. Zkrátka blbci, kteří se snaží světu vnutit představu jak by měl svět vypadat jsou všude.


  • 2
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#204 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2014 - 17:47

Pak je jasné, že nejlepší je se domluvit, jak tu někteří doporučují.

 

Do lesa smí jen tremp nebo ochranář, ostatní se mají mačkat v nákupním centru. Prima logika ....


  • 3

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#205 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2014 - 18:15

Já myslím, že ten návrh infiltrovat mezi ně Honzáka, byl nejrozumnější z toho, co tu zatím padlo. Ještě bych na ně poslala na doplnění kolegu Šamánka - je přeci policajt, ne?


  • 0

#206 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2014 - 18:23

Šamanek by tam ale na kole nevyjel, Jacko - mysli přeci :-)
Je tam kamení a mokřina !
  • 0

*


#207 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2014 - 21:32

Poslouchejte vy dva, skoro mám chuť doplnit takovou silnou sestavu, poznat konečně Š3 i Honzáka a zdeptat protistranu pohledem na dlouhé maskáčové šaty doplněné pro jistotu růžovým trikem. :D To už by je mohlo přesvědčit, že jsme nebezpečná parta.

PS: Ty šaty fakt mám, loni jsem je viděla v nějakém výprodeji za neskutečných 29,-Kč a neodolala  - je to neuvěřitelný modýlek, na nějakém maškarním by to skoro i bylo na stupně vítězných masek s názvem "trempka ve svátečním". 

 

Omlouvám se za OT, ale jako recesistka jsem to tu chtěla odlehčit - vážně mám smutný pocit, že s popisovanou skupinou asi jednat nepůjde.


  • 0

#208 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 484 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2014 - 2:35

Ano,je jasné, ze nejlepší je se pokusit domluvit, viz zminovany druhy příklad... Beres si z toho jen to co se ti hodí :(.  O tom to asi cele je, kdyby bylo jasne řečeno, udělalo se pro to tohle a tohle, pozval jsem k vysvětlení si situace a pro pokus o domluvu toho a toho, ale je to vůl a není s nim rec - pak OK, neřekl bych ani popel, jen to, ze ten owner dělal co mohl a tenhle konkrétní tramp je fakt pako... Jenže ty to zavres, napises trampové kradou a fertig, tak se nemůžeš divit ze ne každý s tebou souhlasí...


  • 3

brundi
 


#209 lubbez

lubbez

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 527 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2014 - 10:54

Jak jsem pochopil, viník je známý. Za této situace bych to řešil podle již několik století platného pravidla: "Dobře mířená rána uspoří spoustu zbytečných keců" a když by ta medicína nepohla v jedné dávce, aplikoval bych jí opakovaně. Možná je můj názor radikálnější, ale je potřeba si uvědomit, že na zmrda nelze aplikovat demokratické postupy. Pro určitou skupinu lidí je slušnost, ohleduplnost a tolerance projev slabosti a je potřeba jim pomoci změnit náhled na život tím prvním pravidlem. Né, že bych vyhledával nějaké střety, fyzický atak je mi velmi nepříjemný a snažím se mu vyhnout, pokud to však nejde jinak .....


  • 3
Kde je vůle, tam je cesta.
Udělátka na kešky, GEO díly: www.geotools.cz

#210 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2014 - 13:54

Nojo, ale obě poslední rady jsou k prdu, když není jasné, na koho je použít :-(


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#211 S.Hyena

S.Hyena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 24 prosinec 2014 - 15:08

Nojo, ale obě poslední rady jsou k prdu, když není jasné, na koho je použít :-(

Preventivně na všechny a rozpoutat třetí světovou :D :D


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama