Přejít na obsah


Fotka

Harwey a jeho pomníčky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2006 - 21:40

Omlouvám se všem, kteří čekali bonusovku ještě do konce roku, ale asi to již nezvládnu. Má to několik příčin:

a/ nenašel jsem zatím vhodné místo pro bonusovku

b/ ještě bude minimálně jeden pomníček (místo jednoho nepovoleného, který se mi podařilo umístit do NPR o:-)), ikdyž je to škoda, protože lokalita to byla krásná.

c/konec roku a moc pracovního vytížení.

Ale slibuji, že na jaře to dám do pořádku.

Zdraví Harwey

  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2006 - 0:06

Omoluvám se všem, kteří čekali bonusovku ještě do konce roku, ale asi to již nezvládnu. Má to několik příčin:

a/ nenašel jsem zatím vhodné místo pro bonusovku

b/ ještě bude minimálně jeden pomníček (místo jednoho nepovoleného, který se mi podařilo umístit do NPR o:-)), ikdyž je to škoda, protože lokalita to byla krásná.

c/konec roku a moc pracovního vytížení.

Ale slibuji, že na jaře to dám do pořádku.

Zdraví Harwey

Neva, už tak je to setsakramentsky kolosální dílo. Zkus na sebe prásknout souřadnice té nepovolené cache.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2006 - 7:45

Ahoj. Znám dobře, co to je pocit zodpovědnosti za nedokončenou sérii. Pokud by Ti současný stav moc lezl na nervy a Ty byl fakt nešťastný, že to nepokračuje, vřele doporučuju vzít si někoho ke spolupráci. Je to nesmírně obohacující na všechny strany a Ty se zbavíš tížícího závazku. Tohle doporučuju všem - spolupráce je skvělá věc i třeba jen sama o sobě. Akorát jsem trochu nejistý, zdali je nejlepším způsobem k vyhledání kolegy hodit "inzerát" na fórum. Ale jak jinak to spáchat, když nechcete péct pořád jen se starými kamarády?
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2006 - 18:10

Zkus na sebe prásknout souřadnice té nepovolené cache.

Harwey pohoda, nedelej si s tim tezkou hlavu;-) Mimo jine byl jsem prvni a posledni (takze mitaku mel jsem FTF :-))) ) kdo tento pomnik nasel a nasledne jsme tu kes odnesli. Musim rici ze to bylo fakt krasne misto, vubec jsem o nem nevedel...
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2006 - 19:19

Neva, už tak je to setsakramentsky kolosální dílo. Zkus na sebe prásknout souřadnice té nepovolené cache.

Souřadnice neprásknu, ale udělal jsem pár fotek (ikdyž bohužel fotograf jsem špatný).

Pamětní deska Slovenská stráň

  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2006 - 1:16

Souřadnice neprásknu, ale udělal jsem pár fotek (ikdyž bohužel fotograf jsem špatný).


Pamětní deska Slovenská stráň


wow, to je paráda... sakra, to je škoda.
Jinak ani já ti hlavu neutrhnu za nehotovu finálku, stejně mně ještě zbývá Purkyně... I tak tě obdivuju - založit během tak krátké doby tolik pěkných kešek... smekám a díky!
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2006 - 12:11

Co založit, ale starat se o ně!!! A Harwey je má v perfektním stavu i po několikaměsíčním provozu. Klobouk dolů a díky. Pro tu bonusovku si ráda přijedu na jaře. Teď už bych to stejně nezvládla.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2006 - 13:51

Co založit, ale starat se o ně!!! A Harwey je má v perfektním stavu i po několikaměsíčním provozu. Klobouk dolů a díky. Pro tu bonusovku si ráda přijedu na jaře. Teď už bych to stejně nezvládla.

Souhlas. Pomníčky jsou super a údržba na výbornou. Až tam na jaře pojedeš, dej vědět, rád se přidám.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama