Přejít na obsah


Fotka

TB logování


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
98 odpovědí na toto téma

#81 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2015 - 18:16

A jak to řešit u tohoto případu?  http://www.geocachin...aspx?id=2664442

Psal jsem "mistrovi" během dvou let asi 4x, bez odezvy. Nejde mi o tu bezcennou minci, už je to druhá edice (první se ztratila dříve), ale o princip,

že takový vyhlášený owner (i ode mne dostal na hodně keších mašličky) je takový .......

Nebude to spíš zloděj, když nekomunikuje?

Jestli to sem nepatří, tak to zítra smažu :-)

 

 

Kdyby ji chtěl ukradnout tak neloguje vybrani z kese. To by byl sam proti sobe. Ale ze nekomunikuje je divne :(

 

Řekl bych, že Alke04 má teď jiné starosti - viz http://coord.info/GLFWGZQP


Tento příspěvek byl upraven od mh.mail: 29 leden 2015 - 18:18

  • 1

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#82 emeritushk

emeritushk

    Emeritus

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2015 - 18:39

Aha, tak pardon. A jaké měl starosti před půl rokem? A jaké měl starosti před rokem? Před rokem a půl? Že neumí odpovědět na dotaz, proč už konečně nevloží můj coin do nějaké keše? Proč dělá mrtvého brouka? Na emaily kvůli earth keši reaguje a vyžaduje se doplňujících informací, v pořádku. Má na to právo, ale co to je za člověka v normálním životě, když ve hře to je ha*zl?  :angry:  Sorry.


  • 0

#83 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2015 - 12:16

Mam okurkovy dotaz.

 

Jeden muj GC ma kacerka z Nemecka. Kdyz pominu, ze ho ma pomerne dlouho a byl bych rad, kdyby ho posunula, tak se potykam s tim, ze mi cas od casu na nem udela log discover. Je to novacek a asi chce protahovat, ale neumi to. Zel na maily vubec nereaguje. Mam ji ty discover logy mazat? Co byste delali vy?:)


  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#84 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2015 - 12:19

Možná, že když začneš mazat, začne ona reagovat :D!


  • 0

#85 Lukas&Verca

Lukas&Verca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2015 - 12:19

Mam okurkovy dotaz.

 

Jeden muj GC ma kacerka z Nemecka. Kdyz pominu, ze ho ma pomerne dlouho a byl bych rad, kdyby ho posunula, tak se potykam s tim, ze mi cas od casu na nem udela log discover. Je to novacek a asi chce protahovat, ale neumi to. Zel na maily vubec nereaguje. Mam ji ty discover logy mazat? Co byste delali vy? :)

Mozna nastroj jak ji donutit ke komunikaci, ale mozna taky zpusob jak ji nastvat tak, aby dalsi zastavkou zmineneho TB nebyl komunalni odpad. :)


  • 0

#86 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2015 - 13:32

Mam okurkovy dotaz.

 

Jeden muj GC ma kacerka z Nemecka. Kdyz pominu, ze ho ma pomerne dlouho a byl bych rad, kdyby ho posunula, tak se potykam s tim, ze mi cas od casu na nem udela log discover. Je to novacek a asi chce protahovat, ale neumi to. Zel na maily vubec nereaguje. Mam ji ty discover logy mazat? Co byste delali vy? :)

Mail nereaguje, messaging center jsi zkousel?

Smazat discover asi moc nepomuze, ale zkusit to muzes, stejne jako napsat write note.

Pak muzes zkusit projit vsechnu odlovene kese/logy, aby jsi zjistil, zda nelovi s nekym dalsim, pres koho se da kontaktovat.

A asi posledni stupen je cestovatele prejmenovat, aby mel v anglictine/nemcine vyraz "ukraden".

 

Edit> A jeste muzes zkusit napsat neco k jejim vlastnim cestovatelum.


Tento příspěvek byl upraven od Blexa: 31 červenec 2015 - 13:34

  • 0

#87 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 302 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2015 - 14:16

Mně takto ležel TB u jednoho Němce 10 měsíců, aniž by se pohnul. Nezabíralo nic z níže uvedeného. 

 

- každý den po dobu jednoho měsíce mu posílat zprávu

- Write note s upozorněním, že ten a ten jej ukradl

- přejmenování názvu TB "ten a ten jej ukradl"

 

Po desíti měsících jej najednou vložil do keše a od té doby naštěstí putuje.

Paradoxně to nebyl úplný nováček, měl své cestovatele i keš.

Němci jsou v tomhle kapitola sama o sobě, i když teď to budu muset aplikovat u jedné Angličanky.  <_<


  • 0

#88 SirtehCZ

SirtehCZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2015 - 9:47

Ahoj, Jsme tu noví a narazili jsme na jeden problém. Zaparkovali jsme u jednoho auta na kterém byla na kufru samolepka "Ještěrka, Track me at geocaching.com a k tomu tam bylo napsané 6 místné číslo/písmena. Jenže na Geocaching.com ji nemůžu dohledat. když to hledám jako keš jako GC kód tak mi to nic nenajde. Je nějaká jiná možnost jak a kde to mám najít na geocaching.com popřípadě jak se tyto kešky logují? Díky za pomoc


  • 0

#89 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2015 - 10:07

V menu nahoře na každý stránce GC.com máš play, tam si najdi find trackables a tam ten kód zadej. (možná to máš česky, tak příslušný ekvivalent)


  • 0

#90 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2015 - 19:35

Využiji tohoto tématu a jen pro zajímavost se zeptám, také si někdy zalogujete trackovatelný předmět jen z videa nebo fotografie?

Zrovna včera bylo zveřejněno video s travelbugem na červeném autě.


  • 0

#91 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2015 - 20:33

Sběratelé kódů si logují vše. Někdo loguje jen to, co poponese, nebo se toho může dotknout, někomu pro log Discovered stačí, když to vidí na vlastní oči, a někomu stačí jen ten kód, prostě jak je komu libo. Občas se stane, že někdo zveřejní fotku nějakého trackovatelného předmětu i s čitelným kódem, třeba i omylem. Pokud tedy loguji, tak vždy uvádím kdy, kde, a za jakých okolností jsem trackovatelný předmět viděl.


  • 3

#92 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2015 - 5:39

Jak je každému soudruhu libo, někdo to loguje, někdo ne. Myslím, že ten dlouhý záběr na kód tam byl právě pro ty, kdo takové věci logují.


  • 0

#93 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2015 - 7:11

Discovered znamená objeven.

 

Takže pokud je objeven na fotce, videu, je to srovnatelné, jako když je objeven přímo.

 

A nedělejte vědu z něčeho, kde o nic nejde ....


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#94 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2015 - 7:29

Takže pokud je objeven na fotce, videu, je to srovnatelné, jako když je objeven přímo.

Aha. Tak tím se vysvětluje, jak to, že muži ve výzkumech uvádějí tak vysoké počty sexuálních partnerek.


  • 2

#95 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2015 - 8:06

Aha. Tak tím se vysvětluje, jak to, že muži ve výzkumech uvádějí tak vysoké počty sexuálních partnerek.

 

Pokud je definice "viděl jsem ji, je to partnerka", tak asi ano ....

 

Když ty logy typu Discovered nebyly, tak se TB a GC jen přenášely a nemuselo se to řešit. Jenže to byla doba, kdy je hned někdo neukradl :-(


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#96 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2015 - 8:40

Jenže to byla doba, kdy ..

Ještě neexistovaly trackovatelné předměty jako samolepky, potisky, tetování či jiné, jejichž posláním není býti vkládány do kešek. Sice si dokáži představit "Grab it from" u trička, batohu, kola či auta, a možná bych je dokázal i někam vložit (do některých earthcache by se i to auto vešlo  :D ), ale primárně je pro tyto předměty určen výhradně log "Discovered".
PS: I když i u toho tetování by to zřejmě šlo, viz starý pěkný film s Gabinem a Funèsem

Tento příspěvek byl upraven od MikiHamza: 26 srpen 2015 - 8:42

  • 0

#97 ewwwe

ewwwe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2015 - 9:05

Aha. Tak tím se vysvětluje, jak to, že muži ve výzkumech uvádějí tak vysoké počty sexuálních partnerek.

 

Kdysi jsem tu psala - ze log discovered it je jako okukovani nahych chlapu v saune...


  • 1

#98 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2015 - 12:05

Zrovna nedávno jsem viděl fotku TB-čka i s kódem - nejspíše dávno ukradeného z keše, protože už přes rok či dva nemělo pohyb... A taky jsem se nakonec nelogoval. Přišlo mi to "divné". Takhle asi vznikají TB/GC zombie... :-)


  • 0

#99 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2015 - 13:22

No asi by se policajti divili, jak by měli zmapovaný pohyb kradeného auta s ještěrkou, kdyby ho ukradli zloději, kteří neví o co jde.


  • 2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama