Přejít na obsah


Fotka

LIGHT SIDE OF GEOCACHING IS not COMING SOON


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#1 Padawans of The Light Side

Padawans of The Light Side

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)
  • LocationCesov Ramparts

Publikováno 19 říjen 2014 - 20:19

iw4w0y.jpg

 

2. Po skončení pracovní části se sejdeme v Češovských valech, kde proběhne předání odpadků a jejich recyklace.

3. Pietní minuta ticha za každou oběť, která padla během zamoření odpadem.
- Češovské valy 2005-2013 (jízda vozy a zvýšený pohyb osob v nočním lese)
- Být či nebýt 1/2014 - 5/2014 (68% FP, bezohledné parkování na soukromém pozemku)
- owneři všech zatím přežívajících keší (za zvýšenou práci (opravy, výměna logbooků...) při současném snížení odměn (díky za další BOD, odloveno v rámci super ultra bomba výpravy na blízky PT, TFTF atp...)

Pietu zakončíme společnou modlitbou za uchránění našeho geokrásného kraje. Jmenovitě modlitba za ohrožené keše od TTeamu, 3 x Keškonáš za puzzle v Loučné Hoře, závěrečné Ámen za všechny občany v okolí trasy.

4. Tombola *
- 1. cena: 1000 g recyklovaného plastu včetně příslušenství
- 2. cena: 750 g recyklovaného plastu včetně příslušenství
- 3. cena: 500 g recyklovaného plastu včetně příslušenství
- 4. - 10. cena: 250g recyklovaného plastu včetně příslušenství

* výherci musí zaručit, že recyklát bude použity pouze jako stage, případně jako jednotlivé keše splňující základní pravidla "světlé" strany geocachingu

Pro každého účastníka 1ks recyklátu zdarma**!!

** do vyčerpání zásob (274ks).


Do logu prosím napište, kterého úseku se ujmete - stačí kód a čísla. (Úseky jsou označeny kódy a dále pak číslem např. JTJPT #250 či DSGC #384). Vezměte si vlastní rukavice, křížový šroubovák, pytle na odpad atp.

Při aktivní účasti (sběr) má každý zúčastněný, který uklidí alespoň jeden úsek, nárok na zápis celých 675 bodů! (674 traditional + CITO event)

POZOR!! Kapacita eventu je omezena, maximální počet účastníků je 674.
Poté bude vyhlášen STOP STAV!

Věříme, že se akce zúčastní dostatečné množství kačerů a provedou tuto záslužnou činnost. Obtížnost eventu jsme určili průměrem z dvou předpokládaných stavů (minimální účast na eventu = obtížnost 5 (sběr odpadu ve velkém množství) / maximální účast (674 kačerů - na každého účastníka vychází pouhý jeden úsek))

Těšíme se na Vás, akce se uskuteční za každého počasí!

 

P.S.: Veškerá podobnost s realitou je čistě náhodná, owneři nenesou odpovědnost za chování NÁS kačerů.


Tento příspěvek byl upraven od Padawans of The Light Side: 19 říjen 2014 - 20:23

  • 14

#2 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2014 - 21:01

Will Attend  :) 


  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#3 Mc.Dave

Mc.Dave

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2014 - 21:05

Will Attend.

 

přece v tom kolegu z týmu nenechám ;)


  • 1

#4 joey59

joey59

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2014 - 21:06

Will Attend

 

Nevím jak budu stíhat, uvidím, ale každej bod dobrej :P


  • 3

#5 JeDie

JeDie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2014 - 21:11

Will Attend

Tak když už do toho jde větší část týmu, to nemohu chybět!

Jelikož znám pouze úsek číslo JTJPT #274 (a ještě jeden, ale tam je nějaký strom či co...) beru si ho... Navíc je to poblíž úvodek, tak to nebudu mít daleko...  :rolleyes:


  • 2

#6 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2014 - 21:23

                                                 :rolleyes:      :rolleyes:      :rolleyes:      :rolleyes:     :rolleyes:

 

Oznamuji, že CITO budu právě realizovat na našem noťáskovi, jelikož jsem ho vedle drobků v klávesnici právě dorazila sprchou červeného vermutu, kterým jsem ho smíchy poprskala.

 

Ale vážně, jen doufám, že nevypukne nějaká "kačeří válka" - pokud by něco hrozilo, doporučovala bych počkat do léta a jít na sebe v plavkách vodními bombami.  :wub:


  • 2

#7 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 736 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2014 - 21:51

Needs Archived

 

Náplní je trestný čin (vandalismus a krádež předmětů přesahující celkovou cenu 5000 Kč), což je v rozporu s pravidly geocachingu, která se při registraci všichni zavázali dodržovat


  • 0

#8 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 336 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2014 - 21:59

Jako fór je to dobrý, docela jsem se zasmál.  :D

Jen aby to někdo nevzal moc vážně - oko za oko, zub za zub, něco jste provedli, já si myslím, že to má být jinak, já se vztekám a teď Vám ukážu ... Nechtějte se přiblížit tomuhle chlapíkovi, co mu taky někdo šmátnul na bábovičky .. http://lovec-kesi.blogspot.cz


  • 1

#9 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2014 - 22:02

Ale vážně, jen doufám, že nevypukne nějaká "kačeří válka" - pokud by něco hrozilo, doporučovala bych počkat do léta a jít na sebe v plavkách vodními bombami.  :wub:

 

Ta už přece vypukla, když se zdejší XXXX dozvěděla, že si někdo dovolil udělat něco, co se jí nelíbí.

 

Jediné řešení je zákaz statistik :-D

 

By mne opravdu zajímalo, co bude ta banda řvounů říkat, až ten PT opravdu nějaký aktivista opravdu zlikviduje.


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#10 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2014 - 22:13

Needs Archived

 

Náplní je trestný čin (vandalismus a krádež předmětů přesahující celkovou cenu 5000 Kč), což je v rozporu s pravidly geocachingu, která se při registraci všichni zavázali dodržovat

A kde tam vidíš něco z toho o čem píšeš? Vždyť to má být jen úklid příkopů v krajině, kterou máme moc rádi. 

 

Když se přihlásí víc jak 1000 lidí, bude z toho megáč  :D


  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#11 Fx-nuclear&myška

Fx-nuclear&myška

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2014 - 22:14

Ta už přece vypukla, když se zdejší XXXX dozvěděla, že si někdo dovolil udělat něco, co se jí nelíbí.
 
Jediné řešení je zákaz statistik :-D
 
By mne opravdu zajímalo, co bude ta banda řvounů říkat, až ten PT opravdu nějaký aktivista opravdu zlikviduje.

Halelujah! :-)
  • 0

#12 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 19 říjen 2014 - 22:32

A kde tam vidíš něco z toho o čem píšeš? Vždyť to má být jen úklid příkopů v krajině, kterou máme moc rádi. 

 

Když se přihlásí víc jak 1000 lidí, bude z toho megáč  :D

 

A co tak si uklidit tu vlastní keš v rezervaci ??


  • 3

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#13 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 5:54

Mam celkem smysl pro humor, takze jako vtipek dobry, ale celkove nejak nedovedu pochopit, z jakeho duvodu si část kaceru mysli, ze jiny typ kesi, nez mají sami radi, je horsi, nebo dokonce urceny k likvidaci. Nikdo vas nenuti PT lovit. Dále bych nechal na revirnicich, zda budou PT podporovat a poustet, nebo si reknou - hele tady ne, tady se to z nejakych duvodu nehodi publikovat.

 

PS. Ze svých par set bodu jsem na PT odlovil jen asi deset, coby zkušenost.


  • 7

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#14 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 7:10

Needs Archived

 

 

Možná by jste se měli nejdřív zamyslet samy nad sebou a nad stavem vašich keší..kolikrát já už jsem lovil keš nekde v chráněné krajinné oblasti..a co mě tam čekalo? Žádná hezká do okolní přírody zapadající keš..ale většinou v lepším případě plastová krabička..v horším jen kus nějakého nevzhledného pytle z igelitu. Ale to nikomu nevadí.. Neříkám že nově zveřejněný powertrail je nějaký zázrak...spíš nuda a po chvíli i otrava...nebudu zapírat..mám 39 znich odloveno a jen tak se tam pro další nevydám ale není powertrail jako powertrail..taková ovocná série u Kladna je třeba moc pěkná..procházka sady a okolní přirodou..téměř po celé trase je vyloučen drive-in a nikomu tam série nevadí.


  • 0

#15 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 7:54

Jako fór je to dobrý, docela jsem se zasmál.  :D

Jen aby to někdo nevzal moc vážně - oko za oko, zub za zub, něco jste provedli, já si myslím, že to má být jinak, já se vztekám a teď Vám ukážu ... Nechtějte se přiblížit tomuhle chlapíkovi, co mu taky někdo šmátnul na bábovičky .. http://lovec-kesi.blogspot.cz

 

Jako vtip je to opravdu dobré, ale myslím si to samé co Dejwy, i když mě PWT nenadchl.

Krom toho světlá strana by neměla přece se zlem bojovat tím, že bude používat temné praktiky.

Krom toho to vypadá, že tuto praktiku dávno už praktikuje spousta lidí, ať už mudlů, tak kačerů...


  • 2

#16 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 8:04

A co tak si uklidit tu vlastní keš v rezervaci ??

A kterou že to kolombo myslíš? Některou z těch, které viděls jenom na mapě?


  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#17 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 8:36

Jen technická. Nějak se tady rozmáhá zakládání více nicků jedním uživatelem. Upozorňuji, že duplicitní nicky jednoho uživatele mohou být smazány.


  • 3

#18 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 8:45

Jen technická. Nějak se tady rozmáhá zakládání více nicků jedním uživatelem. Upozorňuji, že duplicitní nicky jednoho uživatele mohou být smazány.

Jen dotaz - jak se to pozná, že se jedná o jednoho uživatele?

 

// tomy.22: věř, že v některých případech je to tak okaté, že se to poznat dá.


  • 2

#19 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 9:13

Jen technická. Nějak se tady rozmáhá zakládání více nicků jedním uživatelem. Upozorňuji, že duplicitní nicky jednoho uživatele mohou být smazány.

 

Daleko lepší by bylo zveřejnit kdo se za který nick skrývá.


  • 7

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#20 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2014 - 9:25

Needs Archived

 

Náplní je trestný čin (vandalismus a krádež předmětů přesahující celkovou cenu 5000 Kč), což je v rozporu s pravidly geocachingu, která se při registraci všichni zavázali dodržovat

 

Jistě své tvrzení myslíš stejně ze srandy, jako je myšlen úvodní příspěvek. Ale jednak nový OZ opět zná "opuštěnou věc zanedbatelné hodnoty", za což náhodný nálezce může tu nevyfouklou PET směle považovat, a druhak účastníci navrhovaného sběru by asi každý jednotlivě nenasbíral za víc jak 5000 (pro jistotu bych to nepořádal v organizované skupině ;-)  Třeťak se neposuzuje věc podle pořizovací hodnoty, ale jako když ti ukradnou mobil: "byl starý, nemá cenu 5000". Čtvrťak jsou tam ty PETky nelegálně, neboť nikdo nemá právo něco umisťovat na cizím pozemku (platí pouze volný průchod krajinou pro pěšáka).

 

Nakonec by mohlo být naopak velmi zajímavé, kdyby owner byl popotahován za poškozování cizí věci, neboť zavrtal do mnoha stromů (desítek, či stovek?) šrouby k uchycení držáků PET. Není to velké ohrožení stromu, ale poškozování to je a v takovém počtu...


  • 5




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama