Přejít na obsah


Fotka

Log s datumem ještě před publikací


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Re0

Re0

    Re0

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2014 - 18:38

Chci se zeptat na Váš názor...

Co s logem (found It), kdy se "hledač" evidentně spletl v datumu o 1 rok dozadu. V podstatě doteď mi to nevadilo, ale nedávno jsem zjistil, že mi to trochu kazí statistiku nálezů na vlastních keších, protože se se svým logem dostal ještě před publikaci keše.

Nálezci jsem psal už 2x, vždy bez odezvy, jde o hledače s cca 50-ti nálezy.

Dá se takový log smazat ???


Tento příspěvek byl upraven od Re0: 30 říjen 2014 - 21:22

  • 0

#2 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2014 - 20:31

Já bych se v tomto případě s mazáním nijak nerozpakoval - tvrdí, že zalogoval v době, kdy tam keš prokazatelně nebyla = falešný log.


  • 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#3 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2014 - 20:40

No on ale zalogoval v době, kdy tam keš byla :P . A v logbooku zapsaný je, jen se spletl v datu. Takže "legální" důvod ke smazání log to asi není, ale jinak má Pontiac_CZ asi pravdu - pokud Ti to dělá bordel ve statistice a kolega nereaguje na mail, slušně zdůvodněný smazaný log by mohl pomoct. Buď se ozve a zaloguje znovu, nebo budeš mít na keši o log míň :-))


  • 2
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#4 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2014 - 21:16

Jasne ze to je legalni duvod ke smazani logu. K danemu datu nemohl kes odlovit, pokud tam nebyla, log je tedy evidentne neplatny i bez kontroly logbooku. Vubec bych za tyhle situace neresil jestli je zapsanej nebo ne. Pokud ti to vadi, a on nekomunikuje, tak ten log smaz. A uvidis co se stane. Akorat bych k datu kdy to smazes napsal WN s vysvetlenim co jsi smazal a proc. To je tak asi cely. Zbytek je jeho starost. Treba se nestane nic, treba dostanes sprostej mail, treba zaloguje se spravnym datem, stat se muze leccos. Ale to mas jedno. Akorat bych mu dal par dni casu. Nevim kdyz mu psal, nemusi cist maily kazdej den. Minimalne tejden az dva bych mu dal na reakci.


Tento příspěvek byl upraven od Modrak: 30 říjen 2014 - 21:22

  • 0

#5 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2014 - 21:23

Mně jednou smazali log, kromě tý automatický zprávy mi přišel mail od ownera, kde mi bylo vysvětleno smazání.
  • 0

#6 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2014 - 21:31

Já viděl opak. Keš založená rok před tím, než byla publikovaná. Evidentně se spletl owner s Date placed. Nevadí to ničemu, jen se ve výpisu nejnovějších posunula asi na 10. stránku a protože nemám notifikace, všiml jsem si ji náhodou.


  • 0

#7 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2014 - 21:38

Modraku, Modraku, až tě Shaman3 jednou vyvede z omylu...


  • 0
> Body nesmrdí <
Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama