Přejít na obsah


Fotka

Import statistik na profil


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
51 odpovědí na toto téma

#21 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2015 - 22:24

Řekl bych, že změna v mapách okresů je dána tím, že's aktualizovala plugin Divider. Nové tagy okresů totiž GgStat nezobrazí správně, musíš mít předchozí verzi Divideru. Najdeš tu o tom vlákno...


  • 0

#22 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2015 - 22:26

vitablondak: no snad jsi tu šablonu musel někdy upravovat. Pokud používáš Autostat, tak v jeho nastavení je přímo čudl který spustí editaci šablony.

 

 

 

Před léty mi to dělal kamarád...  Ale moc díky! Našel jsem a nastavil.


  • 0

#23 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2015 - 22:43

Myspulka: Koukám, že ti chybí pár českých okresů s jedním nálezem. A k tomu ještě Velká Británie (bylas tam ?) - tu máš navíc. Přitom počet keší souhlasí (až na dvě poslední novinky). To vypadá jako bys měla špatně otagované české okresy. Ale když zase vidíš třebas ten okres Znojmo u té správné keše - tak jako bys dělala statistiky z něčeho jiného než na co koukáš.


Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 25 leden 2015 - 22:49

  • 0

#24 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2015 - 22:47

kiReGPS: už mi nějak paměť neslouží, kde byla nekompatibila ? U ní nejde o Prahu a ani to není špatnou diakritikou.  Také to zřejmě není posunutými hranicemi, na project-gc má okresy všechny.


  • 0

#25 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2015 - 23:13

kiReGPS: už mi nějak paměť neslouží, kde byla nekompatibila ? U ní nejde o Prahu a ani to není špatnou diakritikou.  Také to zřejmě není posunutými hranicemi, na project-gc má okresy všechny.


Nekompatibilita je u Prahy. Tam právě má Myspulka nevybarvenou mapu... Ale nezkoumal jsem to podrobně. Možná je problém i jinde.
  • 0

#26 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2015 - 23:15

Jak jsem psal výše, nemá vybarvené třebas Znojmo, pak tři okresy ve Zlínském kraji a ještě něco dalšího. Všechno to jsou okresy s jediným nálezem (dle project-gc)


  • 0

#27 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2015 - 23:24

Project-GC používá vlastní, poměrně nepřesné polygony. Je potřeba prozkoumat, nejlépe v GG, keše podle přiděleného tagu s okresem.
  • 0

#28 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2015 - 23:27

J8 vím, však proto jsem se jí na to ptal. Ale nejsem si jistý zda to opravdu zkontrolovala.

 

Nepřesnými polygony to taky moc nebude. Dohledal jsem její jedinou keš ve Zlínském okrese. Ta rozhodně není na hranici okresů, je ve Vizovicích.


Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 26 leden 2015 - 0:06

  • 0

#29 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2015 - 8:05

A máš správně polygony krajů a okresů? Divider to měnil, bylo tam kraje/Zlínský kraj, je tam kraj/Zlínský kraj, nebo tak nějak (nemám ho teď tady). Možná totéž s okresy? Podívej se, jestli to nemáš pomíchané. Pokud jo, stačí celou kategorii tagů hromadně u všech smazat a potom spustit Divider, který ji vytvoří znovu. Pochopitelně si napřed databázi zálohuj (to ale dělá Geoget každý den). Mě to vypeklo, když po delší době mi nešly filtry podle krajů, exportovaly se mi prázdné GPX a na nějakou hlášku o Divideru měsíc před tím jsem si už nevzpoměl.


  • 1

#30 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2015 - 8:34

dotyčná psala že je teď týden mimo a pak že se snad ozve. Tak uvidíme.


  • 0

#31 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2015 - 9:57

TAk pokud pouziju StatorCombine tak pri exportu na profil  na me vybehne hlaska GeoJarry  --  ERROR! PROFILE FILE IS NOT EXIST.   A nasledne ERR. Chyba spusteni Geojarry: 3


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#32 myspulka

myspulka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2015 - 10:03

Kde se můžu podívat jestli mám správně nastaveny polygony okresů?


  • 0

#33 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2015 - 10:16

Dobesch - asi máš něco špatně. Třebas neaktualizované pluginy. Nahrývání přes Jarryho normálně funguje.


  • 0

#34 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2015 - 10:22

myspulka: To už jsem ti psal dávno... pokud to nemáš zobrazené v seznamu tak si rozklikni nějakou problémovou keš, doporučuju

GC1E001 "Cikusova odbocka & ..." je to tvoje jediná ve Zlínském okrese.

 

A hnedka tam uvidíš spoustu tagů v tabulce. Mezi nimi by měl být i "CZ okres" s hodnotou "Zlín".

Kromě toho tam budou CZ kraj, CZ Městská část, CZ Pověřený úřad a další. 


  • 0

#35 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2015 - 10:22

TAk pokud pouziju StatorCombine tak pri exportu na profil  na me vybehne hlaska GeoJarry  --  ERROR! PROFILE FILE IS NOT EXIST.   A nasledne ERR. Chyba spusteni Geojarry: 3

 

K tomu pár poznámek:

  1. S poslední verzí Geojarry nahrávání funguje, ale ne vždy.
  2. V dávce StatorCombine zůstal příkaz pro nahrávání do profilu přes GeoJarry, protože se doufalo, že nová verze GJ přijde a bude fungovat bez problémů.
  3. Stator teď umí vložit obsah statistiky do schránky a otevřít webovou stránku s nastavením profilu. Pak stačí jen kliknout do pole Bio a dát Ctrl-A (tím označíš veškerý starý obsah) a Ctrl-V (tím vložíš nový ze schránky). No a uložíš tlačítkem "Save changes".
  4. Vzhledem k výše uvedenému lze doporučit vyhodit (zakomentovat) příkaz pro nahrávání přes GJ z dávky a vložit ho ručně. Je to skoro stejně jednoduché a hlavně - bude to vždy bez problémů fungovat.

Tento příspěvek byl upraven od kiReGPS: 26 leden 2015 - 10:36

  • 0

#36 myspulka

myspulka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2015 - 10:31

Po rozkliknutí tam mám toto:

Přiložené miniatury

  • Zlín.jpg

  • 0

#37 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2015 - 11:02

 

K tomu pár poznámek:

  1. S poslední verzí Geojarry nahrávání funguje, ale ne vždy.
  2. V dávce StatorCombine zůstal příkaz pro nahrávání do profilu přes GeoJarry, protože se doufalo, že nová verze GJ přijde a bude fungovat bez problémů.
  3. Stator teď umí vložit obsah statistiky do schránky a otevřít webovou stránku s nastavením profilu. Pak stačí jen kliknout do pole Bio a dát Ctrl-A (tím označíš veškerý starý obsah) a Ctrl-V (tím vložíš nový ze schránky). No a uložíš tlačítkem "Save changes".
  4. Vzhledem k výše uvedenému lze doporučit vyhodit (zakomentovat) příkaz pro nahrávání přes GJ z dávky a vložit ho ručně. Je to skoro stejně jednoduché a hlavně - bude to vždy bez problémů fungovat.

 

A zaroven s tim vyhodit i prikaz, co zobrazi tvuj profil - nac to otevirat zbytecne :)


  • 0

#38 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2015 - 11:32

K myspulce...

 

Právě jsem u ní byl na Teamviewru a nic jsem nenašel. Zrušil jsem ty české kategorie tagů a nechal otagovat znovu. Verze polygonů je stejná jako u mne.  Doplnil jsem jí okres do sloupců, takže je krásně vidět že tam má keš ve Zlíně i Znojmě. Nechal jsem to projet Autostatem - a výsledný soubor to má zase špatně. Přitom definice českých mapek je po stránce okresů shodná s mou, akorát kraje ona tam má přes FindsByKrajCZ a já to mám ručně přes FindsByKrajCZmap.

Když jsem její template dotáhl k sobě a nechal vygenerovat HTML, tak se mapky udělaly s totožnými obsahy jako u mého template.

 

Nějaký nápad ?


Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 26 leden 2015 - 11:38

  • 0

#39 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2015 - 11:41

Negeneruje se ta statistika z jine databaze?


  • 0

#40 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2015 - 11:49

Hmmm, nevšiml jsem si. Jen vím, že divide se dělá v rámci běhu AutoStatu; kdyby to bylo ale v jiné a zmršeně, tak by to asi divider nemusel odhalit  je to tak ?

 

 

... ještě byla doma, tak používá se implicitní databáze GeoGet


Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 26 leden 2015 - 11:53

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama