Přejít na obsah


Fotka

Hledáme pár na společné keškování i mimokeškovací aktivity :-)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Paja_a_Martin

Paja_a_Martin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2014 - 14:09

Nazdárek, hledáme nové kamarády na kešky i jiné aktivity - Vysočina či Praha. Na Vysočině býváme přes týden a dva víkendy v měsíci, zbylé dva víkendy v měsíci jsme v Praze.

 

S našimi přáteli je naprosto šílená domluva, potřebujeme někoho akčního, kdo v sobotu vyrazí na celodenní tůru, na hory, či si jen tak sednout na burger :-) ( a nebude se vymlouvat na všemožné věci, jenom aby nemusel vytáhnout paty od PC)

 

Alkoholu holdujeme pouze výjimečně, jinak preferujeme gastroturistiku ve všech podobách, taneční akce atd.. :-)

 

Hledáme "moderní" a akční kamarády ;)

 

Pája ( 26 ) a Martin ( 32 )

 

 


  • 0

#2 HubdaTeam

HubdaTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2014 - 16:48

To je tedy bida, kdyz uz i mezi tak mladymi jsou slyset podobne vymluvy. :)  Od mych pratel jsem je zacal slyset az po 35.

Ted mam jeste tu smulu, ze mi podobne zlenivela manzelka a tak musim na vylety sam nebo s dcerou. Skoda, ze tedy nejsem "par". Vas program se mi zamlouva. Jeste bych ve vasi spolecnosti omladl. :rolleyes:

Vláďa (42)


  • 0

#3 GeoManul

GeoManul

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 10:44

Já bych se docela ráda přípojila na pražské keškování a "mimo" aktivity, pokud tedy nevadí, že nejsem pár :)


  • 1

#4 phantuteam

phantuteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2015 - 16:40

Ahoj, s manželem už dávno hledáme pár - klidně i větší společnost - pro společné keškování. Hodily by se nám i obě lokality - bydlíme v Praze a na Vysočině máme chatu. Jen nevíme, jak máte omezený věk shora :) - sice nejsme úplně ve vašem věku, ale jsme dost akční a zvednout nás od PC není žádný problém. Máme i různé další zájmy, takže sejít se na nějaké akci mimo keškování by taky nebyl problém. Inka


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama