Přejít na obsah


Fotka

Nákup Lock&lock krabiček


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2015 - 21:41

Chtěl bych si objednat pár neobvyklých Lock&lock krabiček z online shopu ale kdyby jste někdo také scháněl nějaké speciality tak na stránkách: kuchynskepotreby.cz
Mají tam slušný výběr velikostí a rozměrů za přijatelný peníz. A ještě by jsme se mohli podělit o poštovné ;)
  • 1

#2 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2015 - 7:11

Juknu na to, co se nabízí, do jaké míry je to neobvyklé:)


  • 1

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#3 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2015 - 7:16

Docela zajímavý. Cellem se mi líbí ta LandL flaška, to jsem ještě jako keš neviděl, taky je dobrá ta sada s malými krabičkami (na stage:)) a velkou finálovkou. Dokdy se mám rozhodnout? :)


  • 1

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#4 jarin.jinde

jarin.jinde

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2015 - 9:20

V Tesco mají docela slušný výběr lock-lock beden.
  • 0

#5 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2015 - 11:11

Docela zajímavý. Cellem se mi líbí ta LandL flaška, to jsem ještě jako keš neviděl, taky je dobrá ta sada s malými krabičkami (na stage:)) a velkou finálovkou. Dokdy se mám rozhodnout? :)

Potřebuji tu  HPL822 a bohužel jsem jí nikde v Praze nesehnal. Když už by se objednávalo tak vezmu alespon dvě plus možná ještě něco. Jiank by to chtělo co nejdřív, potřebuji jí do keše co chystám..a v podstatě mi chybí už jen ta krabka...


  • 0

#6 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2015 - 11:16

mě třeba zaujali ty uvnitř rozdělený...zvlášt na logbook, na cwg, na kinder hračky apd... akorát nemají rozměr co potřebuji..


  • 0

#7 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2015 - 11:21

Jasnočka. Mě by se líbila ta kombinovaná doza (velká krába + menší +2 mini) HPL834SA (410Kč) a ta flaška HPP727/R (79Kč).

Můžeš mi poslat v soukromý zprávě číslo účtu, převed bych ti tam prachy.

Občas zavítám do Prahy (víkend), mohli bychom dát minievent, předal bys mi to. Díky P.A.


  • 1

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#8 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2015 - 13:55

Ok, to není problém..klidně můžeme dát minievent ;)
Ještě bych počkal do zítra jestli se někdo nerozhodne přidat se knám s objednávkou...a večer bych to objednal.


  • 0

#9 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2015 - 15:42

Dobroš.


  • 0

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#10 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 553 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2015 - 16:14

V Tesco mají docela slušný výběr lock-lock beden.

 

Tesco nema original Lock'n'lock, ale nejakou svoji znacku. Znaci se podobnym tvarem, ale nasobne mensi odolnosti.


  • 3
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#11 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2015 - 16:27

A stejně nemají rozměr co scháním. Ale né všechny jsou špatné, mám v terénu také miniaturní neoriginál lock krabičku a musím říct že zatím drží dobře. Když koukám na krabičky, tak první co udělám je že jí uzavřu a zkusím trochu stlačit víko....dám si k ní ucho a snadno zjistím jestli profukuje nebo ne. Pokud ano už se o ní dál nezajímám, protože vlhkost se dovnitř dostane sama..


  • 0

#12 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 7:01

Jak už jsem psal, neoriginál Tesco mi vydržela měsíc v řece zamrzlá pod ledem a uvnitř bylo +- sucho. A další takovou, hodně navštěvovanou, jsem měnil kvůli ulomeným uším, ale po 3 letech provozu. Pravda ale je, že jednou tam prodávali jiný typ, dobře těsnil, až moc, víko drželo samo a muselo se páčit, že při otvírání ulámali uši za týden. Ty nebrat.


  • 0

#13 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 615 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 8:37

Tesco nema original Lock'n'lock, ale nejakou svoji znacku. Znaci se podobnym tvarem, ale nasobne mensi odolnosti.

 

Tak to není až zase tak pravda, zkušennosti ostatních to potvrzují. Za ty prachy co to teď měli v Tesco, můžu koupit nejmíň tři. A hlavně vydrží podobně dlouho jako lock&lock... zkušennost z cca 6 vlastních keší. Nicméně já hodně používám co mi pod ruku přijde (isostar, pouzdro maznice, ammobox, vlastní pouzdra vyrobená z PET) a tak to moc nemusím řešit ;)


  • 0
www.povetrnik.cz

#14 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 10:16

Tak to není až zase tak pravda, zkušennosti ostatních to potvrzují. Za ty prachy co to teď měli v Tesco, můžu koupit nejmíň tři. A hlavně vydrží podobně dlouho jako lock&lock... zkušennost z cca 6 vlastních keší. Nicméně já hodně používám co mi pod ruku přijde (isostar, pouzdro maznice, ammobox, vlastní pouzdra vyrobená z PET) a tak to moc nemusím řešit ;)

Tak to nevím teda, možná vydrží stejně dlouho ale rozhodně originál zadrží vodu venku..kdyžto neoriginal ne. Si schválně vemte original krabičku, zavřete jí a potopte pod vodu, kde jí rukou stlačte, ap ak to samé s neoriginální..a uvidíte od které krabičky půjdou bubliny a od které ne ;) Mimo těch úplně malých, ty těsní vcelku slušně.


  • 0

#15 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 12:09

Krabic i v Tescu prodávají víc druhů. Pozor je třeba dávat na typy, které mají na uchách víka zavírací "packy"  tohoto typu. Jedna konkrétní zkušenost s takovou krabičkou: FTF odlov, -5°C, zkřehlý plast a přes opatrné otevírání dvě packy ze čtyř odletěly do sněhu. Třetí na bedně už to tedy měli bez víka... :mellow:


  • 0

#16 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 13:39

Takže možnost si to ještě rozmyslet, opravdu už nikdo nepotřebujete nějakou lock&lock krabičku? Dnes večer budu dělat objednávku, takže je poslední možnost.


Tento příspěvek byl upraven od preshing: 15 leden 2015 - 13:39

  • 0

#17 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 304 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 14:23

Az budes mit nabidku na ammo boxy tak dej vedet :D Plast neberu, ale diky za nabidku


  • 0

#18 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2015 - 20:14

Az budes mit nabidku na ammo boxy tak dej vedet :D Plast neberu, ale diky za nabidku

Tak ammo boxy není problém sehnat, jen jsou trošku dražší než asi scháníš :)


  • 0

#19 preshing

preshing

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2015 - 16:06

Tak objednáno. Večer pošlu info přes SZ.
  • 0

#20 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2015 - 6:44

Budu to sledovat:)


  • 0

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama