Přejít na obsah


Fotka

Poruchy příjmu potravy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 bazinga69

bazinga69

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2015 - 16:58

Ahoj, byla bych moc šťastná kdyby jste pomohli s vyplněním dotazníku, který použiji k tvorbě své ročníkové práce.
Tady je odkaz: http://www.survio.co...D0R6S3N3Y8C7V2U
Předem všem děkuju! :)


  • 0

#2 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2015 - 21:50

Vyplnila jsem, ale zdá se mi to neskutečně úzké a zjednodušené. Není to na ročníkovku trochu málo? Jinak téma se mi líbí, znám z okolí hned dvě slečny s problémy, jedna byla lehká bulimička, druhá těžký případ anorexie s mnohaletým léčením. Od cca osmi, deseti let jsem se s dcerou o obou nemocech poměrně často bavila - vždycky jsem jako začátek využila nějakou zprávu v novinách, chtěla jsem, aby měla v pubertě v podvědomí, jak je tohle nebezpečné a nenechala se ovlivnit případnou hloupou poznámkou okolí. Ona anorektička kdysi začala s hubnutím proto, že jí kluk řekl..... a za pár měsíců jí šlo o život. Dnes prý se léčí čím dál tím mladší děti, už dokonce od sedmi let.


  • 0

#3 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2015 - 9:10

Vyplnila jsem, ale zdá se mi to neskutečně úzké a zjednodušené. Není to na ročníkovku trochu málo?

 

Ve srovnání s tím, co tu bylo nedávno o geocachingu na bakalářskou práci, je to úplná paráda...


  • 0

#4 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2015 - 9:20

Je to málo, ale s tím se obraťte na naše kapitalizované (rozuměj "placené od hlavy") vyšší školství.


  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#5 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2015 - 10:27

U poslední otázky bych dal více možností odpovědí.

Když si myslím, že až tak závažný problém celé společnosti to není, ale řešit by se to mělo - tak co mám odpovědět - Nevím?


  • 0

#6 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2015 - 10:28

No vyplnil jsem to, ale mel jsem problem co vyplnit v kolonce kolik porci snite denne. Co vyplnit kdyz "rano zacnu a vecer skoncim", to by spravne mela byt 1 porce ne :P ?


  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#7 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2015 - 11:10

U poslední otázky bych dal více možností odpovědí.

Když si myslím, že až tak závažný problém celé společnosti to není, ale řešit by se to mělo - tak co mám odpovědět - Nevím?

Souhlasím, taky to vidím jako relativně závažný, ale ne mimořádně závažný problém. Navíc jsem měla problém s kolonkou, kde se mají obě poruchy popsat vlastními slovy - popsala jsem jednu a na druhou už nebylo místo, a nešlo to smazat, abych to mohla napsat stručněji. Začít znova vyplňovat dotazník se mi fakt nechtělo, nechala jsem to tak. Asi čekají, že to člověk popíše s maximální stručností, například takto: Anorexie - nežere vůbec, bulimie - žere furt :D :D :D


  • 1

#8 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2015 - 11:17

Anorexie - nežere vůbec, bulimie - žere furt

 

To přece stačí a je to výstižné, jen tam chybí zvracení.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#9 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2015 - 13:35

To přece stačí a je to výstižné, jen tam chybí zvracení.

To se tam právě už nevejde, ani ty pocity viny a nenávisti k sobě z toho, že člověk žere. No ale hlavně když do toho okna něco napíšeš, tak už to nejde smazat, aspoň včera nešlo


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama