Přejít na obsah


Fotka

Kačeři v Jeseníkách


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2015 - 18:06

Na našem emailu se objevil tento dotaz. Komunita v Bruntálu prý nereaguje. Byl by někdo ochoten vzít si vyřízení dotazu na starost? Předám pak kdyžtak kontakt. Díky

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat jestli byste mi mohli poskytnout kontakty na správce geocachingu v Jeseníkách, protože máme zájem na tom, aby se tato aktivita rozvíjela i zde, ale nic nejde bez pomoci zkušenějších.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#2 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2015 - 20:53

Uf, to je teda dotaz. Jeseníky jsou velké, Šumpersko, Bruntálsko, Jesenicko. Dobře, je-li zde zmiňován právě Bruntál, klidně mi kontakt dej. Budu se muset poptat známých, co znamená, "že komunita v Bruntálu nereaguje". Vůbec nevím, co si mám představit pod tvrzením, "že mají zájem na tom, aby se tato aktivita rozvíjela i zde". Nemám pocit, při pohledu na Bruntál a okolí, že by se zde tato aktivita nepěstovala. A už vůbec netuším, kdo že by to měl být tím správcem, ať už tady nebo kdekoli jinde.


  • 2

#3 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2015 - 21:31

Hm, možná by stačilo přeposlat někomu z přátel "zubaté žáby"? Sama jsem sice z druhého konce země, ale jednu z rodin jsem předloni moc ráda poznala při jejich dovolené u nás na jihu - pokud vím, "žabáci" se schází neformálně každý týden, eventově snad každý měsíc. Tady se nabízí další možnost, jak někoho kontaktovat rovnou a získat od nich dobré rady = doporučit tazatelce podívat se třeba přes project-gc.com na nadcházející eventy v oblasti a někam se jít seznámit a popovídat.

Jinak tedy dotaz opravdu zvláštní, trochu mi formulacemi připomíná časy před pár desítkami let  :ph34r: - jako kdyby nešlo o zábavu, ale dobu RVHP, BSP a zkušeností z východu. :(


  • 2

#4 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2015 - 21:43

Asi jde o nějakou organizaci. Nejlepší bude založit kešku... V tom by mohl pomoci reviewer.

Omlouvám se za spekulaci :-)

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 11 březen 2015 - 22:01

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama