Přejít na obsah


Fotka

Kadaňský potok, zítra 21.3., kdo by šel?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
7 odpovědí na toto téma

#1 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1038 příspěvků(y)

Publikováno 20 March 2015 - 15:33

 

Ahoj,

 

jelikož se ke mně doneslo info o brzkém uzavření keše Kadansky potok - cesta tmou, musím její odlov přestat odkládat a konečně si pro ní dojet. Nepodpořil by mě někdo zítra 21.3. v dopoledních hodinách? (bohužel nemám jindy čas, ač je v listingu doporučení k nočnímu odlovu)

 

Sraz buďto na místě, nebo se můžu pro někoho zastavit (Podbořany,Chomutov), ale počítejte s malým Golfem. :) Ideálně bych viděl začátek mezi devátou/desátou ranní, nicméně záleží na domluvě. Při špatném počasí - déšť či biblická potopa - na to kašlu, než abych lezl do potoka. :)

 

Pokud se někdo najde, nechť mi napíše SZ (večer jsem v divadle, takže od sedmi do cca deseti hodin nebudu hned odepisovat).

 

Kulíšek


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 20 March 2015 - 15:43

  • 0

#2 medanek

medanek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 20 March 2015 - 17:10

 

 

Ahoj,

 

jelikož se ke mně doneslo info o brzkém uzavření keše Kadansky potok - cesta tmou, musím její odlov přestat odkládat a konečně si pro ní dojet. Nepodpořil by mě někdo zítra 21.3. v dopoledních hodinách? (bohužel nemám jindy čas, ač je v listingu doporučení k nočnímu odlovu)

 

Sraz buďto na místě, nebo se můžu pro někoho zastavit (Podbořany,Chomutov), ale počítejte s malým Golfem. :) Ideálně bych viděl začátek mezi devátou/desátou ranní, nicméně záleží na domluvě. Při špatném počasí - déšť či biblická potopa - na to kašlu, než abych lezl do potoka. :)

 

Pokud se někdo najde, nechť mi napíše SZ (večer jsem v divadle, takže od sedmi do cca deseti hodin nebudu hned odepisovat).

 

Kulíšek

 

Zdarec Kulíšku :) pockej s tím na pristí tejden :) jedu do Kadaně domů za rodinou.. Tak jestli pockas budu rád


  • 0

#3 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1038 příspěvků(y)

Publikováno 20 March 2015 - 22:49

Mně to vychází časově lépe spíše na zítřek, ale uvidím ráno. :)

P.S. Promiň, že reaguji až teď, jelikož jsem kontroloval jen email, kvůli upozorněním na SZ a ne fórum...
  • 0

#4 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 21 March 2015 - 0:01

Do podzemí raději vždycky aspoň ve dvou. Klidně bych tě rád doprovodil, ale v sobotu budu na Klínovci.


  • 0

#5 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1038 příspěvků(y)

Publikováno 21 March 2015 - 0:11

Sám bych se do podzemí nevydává. ;) Zatím to vypadá na jednoho společníka, se kterým se budu muset ještě ráno domluvit.
  • 0

#6 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 21 March 2015 - 7:18

Chystá se i výprava z Chomutova, ale jedeme až odpoledne.
  • 0

#7 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1038 příspěvků(y)

Publikováno 21 March 2015 - 8:06

 

Před chvílí jsme se domluvili s kamarádkou (která jede odpoledne k Chomutovu), že se kolem desáté potkáme v blízkosti úvodních souřadnic. Takže pokud se bude chtít ještě někdo přidat, čekejte tam. :)


  • 0

#8 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1038 příspěvků(y)

Publikováno 21 March 2015 - 14:43

Keška věnovaná Kadaňskému potoku byla úspěšně zdolána po půl jedenácté. :)

Tímto se stává tohle vlákno zbytečným a uzamykám jej.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama