Přejít na obsah


Fotka

Parťák na JTJPT


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 JakeCZ

JakeCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2015 - 18:11

Hledám někoho, kdo by chtěl vyrazit na tuhle sérii. Preferuji kolo, protože i z/na něj se člověk naskáče a auto mi proto přijde zbytečný.

Nejsem úplný příznivce takových masových sérií, ale říkám si, že jako projíždka na kole a hezky strávený den, proč ne. Jen se mi nechce samotnýmu.

 

Termín: Není, můžeme se domluvit :)

Tempo: Vražedné! :) (čti: takové, jaké nám bude vyhovovat, když se nestihne, tak se může vyrazit zas jindy)

 

Najde se někdo další, kdo by rád zajel? :)


  • 0

#2 Masa_cz

Masa_cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2015 - 15:48

Jo, taky jsem chtel dat tenhle PT na kole, resp. nejak cast, jet nekam do Cachovic a skoncit v Chlumci, uz jsem tu skoro i chtel shanet partaky... Pak jsem ale vyrazil na kole na kesky u prahy, najel asi 25 km a zjistil, ze jak na tom kole moc nejezdim, tak je to dost tragicky se na nem pohybovat  :) Aktualne jsem ve fazi, kdy mi jako nej dopravni prostredek na tuhle vec vychazi kolobezka, tu ale samozrejme nemam, ani jsem na zadny poradny nikdy nejel, ale tak ciste teoreticky mi na PT u silnice prijde vhodna  :) Nejaky kolobezkar co mi to potvrdi?


  • 0

#3 Whyski

Whyski

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2015 - 21:24

Chystám se tam trochu zařádit na kole. Někdy v červenci. Zatím jsem udělal dva první úseky s motorkou a moc dobrý to popojíždění nebylo, ani pro mě ani pro tu motorku. Nemyslím, že bych urazil celý PT během jedné jízdy, ale významný kus ano. Pokud to půjde, tak bych zvolil nějaký rozumný okruh zpátky k autu a v poklidném tempu. 

Proti společnosti bych asi nic neměl, ale upozorňuju, že cyklista jsem sváteční a trhání rekordů mi taky není zrovna vrozené. Myslím, že reálně bych za ten den (cca 8-18 hod. s cca hodinkou na nějaký oběd) mohl zvládnout tak kolem stovky.

 

Kdyžtak napiš na whyski@seznam.cz


  • 1

#4 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2015 - 8:05

kdysi jsme s dalsimi kacery dali na kolech tu serii mezi nachodem a novym mestem nad metuji a bylo to fajn. na kole je to pro me jedinej aspon trochu smysluplnej zpusob odlovu techto silenych serii. jsem docela casove vytizenej ale pokud by se to nahodou nejak seslo, rad bych alepson na cast serie jel s vama

Tento příspěvek byl upraven od malin: 27 červen 2015 - 8:09

  • 0

#5 JakeCZ

JakeCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2015 - 7:31

Díky za reakce. Bohužel mi byl trochu zkomplikován život prací, tudíž mi z celého července vychází jediné dva volné dny a to 11 a 12.7. Pokud by tedy někdo z vás měl čas a náladu, můžeme vyrazit :)

 

Whyski má ode mne i email.

 

A pokud by někdo chtěl až v srpnu, tak tam budu mít víkendy volné snad všechny a možná i nějaký ten všední den. Ale to bych pořešil později.


  • 0

#6 JakeCZ

JakeCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2015 - 10:27

V neděli 12.7 vyrážíme alespoň na část JTJPT na kolech. Zatím jsme jen 2, kdyby se chtěl někdo přidat, tak společnost vítána ;)


  • 0

#7 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2015 - 13:47

Vypadá to, že ostatní mají lepší zábavu na léto než slézat každých 161 metrů z kola. :-)


  • 0

#8 standarevnice

standarevnice

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2015 - 9:02

Zkoušel jsem to nedávno na kole abych zjistil svoje možnosti. Dal jsem 150 ks za den. Je to pořádnej vopruz. Již nikdy víc.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama