Přejít na obsah


Fotka
* * * - - 1 Hlasů

Zakládání nové keše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
49 odpovědí na toto téma

#41 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2015 - 10:56

Stejně se radši zeptej RW, třeba to vyfoť, udělej provizorní listing a pošli mu odkaz na něj. Nebo ty fotky mejlem.

Podmínky se mění a kanálovky už dneska schvalovat většinou nechtějí, přitom v provozu jsou, ty dříve schválené.

A připrav se na to, že najednou tam může přijet buldozer a zlikvidovat to. Nebo sběrači kovů, ti jsou někdy šikovní.

Také jsem měl pácu podobnou podzemní prostoru, ale zloději kovů uřezali žebř.
Dále mi sběrači kovů sebrali plechovou boudu 2x2x2m, ze které jsem chtěl udělat kešku. Bouda byla naše a v našem lese.


  • 0

#42 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2015 - 14:09

Je třeba dole zakliknout ta dvě zaškrtávátka (a při každé další editaci znovu, jako u blbejch :unsure: ).

 

Dříve tam bylo zaškrtávátko, že je listing připravený ke schválení. Když se to nezaškrtlo, listing se uložil. To jsem tam teď neviděl, jen posledním tlačítkem bylo odeslat keš ke schválení, na to jsem neklikal.


  • 0

#43 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2015 - 14:17

Proto já nelovím kanálovky, mám strach, že kdybych někomu řekla, že jsem cestou potkala řádovou sestru, skončím na psychině :P

Tak já spíš čekam, že dřív nebo pozdějc někdo na tu psychinu nechá odvézt rovnou mě :D!


Tento příspěvek byl upraven od Jacka: 05 říjen 2015 - 20:00

  • 0

#44 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2015 - 20:06

U nás v Kroměříži je na psychině tradička, ale předpokládám, že jestli tam někdy skončím, bude to na dýl. Proto prosím potenciální ownery, v léčebnách zakládejte delší multiny nebo mystery, předem děkuji. Omlouvám se za OT.
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#45 miropiro

miropiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2015 - 14:22

V Praze existuje keška, pro jejíž odlov musím mít odlovené kešky dle abecedy, tj. od každého písmene anglické abecedy alespoň jednu kešku. Osobně mám teď nápad na jednu kešku, název pro ni zatím moc nemám, ale čistě technicky vzato, pokud si založím kešku začínající na méně frekventované písmeno (X, Y), tak se mi tato keška započítá do seznamu splněných písmen či nikoliv?


  • 0

Osobní blog na iDNES.cz (někdy i se zmínkou o putování a lovu kešek)

Osobní vizitka

 

Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian


#46 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2015 - 14:27

V Praze existuje keška, pro jejíž odlov musím mít odlovené kešky dle abecedy, tj. od každého písmene anglické abecedy alespoň jednu kešku. Osobně mám teď nápad na jednu kešku, název pro ni zatím moc nemám, ale čistě technicky vzato, pokud si založím kešku začínající na méně frekventované písmeno (X, Y), tak se mi tato keška započítá do seznamu splněných písmen či nikoliv?

To záleží na tom, jak je podmínka formulovaná, ne? Pokud se vyžaduje nalezení takových keší, tak bys musel logovat FI na vlastní keši, jinak se to to počítat nebude :D. Pokud se vyžaduje nalezení nebo vlastnění, pak se ti počítat bude.


  • 0

#47 SikoCZ

SikoCZ

    SikoCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 203 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2015 - 17:38

V Praze existuje keška, pro jejíž odlov musím mít odlovené kešky dle abecedy, tj. od každého písmene anglické abecedy alespoň jednu kešku. Osobně mám teď nápad na jednu kešku, název pro ni zatím moc nemám, ale čistě technicky vzato, pokud si založím kešku začínající na méně frekventované písmeno (X, Y), tak se mi tato keška započítá do seznamu splněných písmen či nikoliv?

Ne.


  • 0

Garmin Oregon 450 + iPhone 4S + GSAK 8


#48 obeji

obeji

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2016 - 15:24

Zdravím,

bylo tu na fóru vlákno, kde jsem chtěl požádat o radu. Ale nemůžu ho najít, tak píši prosbu o radu sem. Založil jsem už 12 keší, bylo to předloni. Teď zkouším založit další a vždy na závěr, když odkliknu ULOŽIT A ZOBRAZIT NÁHLED (po předchozím povzbuzení - tak, a máte skoro hotovo) se nic dál neděje. Třikrát jsem zkusil bez výsledku. Nadpis (název keše) mám samozřejmě bez diakritiky. Může mi prosím někdo poradit, co dělám špatně?

Děkuji

OBEJI


Tento příspěvek byl upraven od tomy.22: 21 únor 2016 - 15:38
přesunuto z geodepresivního koutku

  • 0

#49 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2016 - 15:45

No vzhledem k tomu, že nové keše stále pípají, předpokládám, že chyba je u tebe. Ale tu chybu neodhalíme na dálku. Takže nejspíš bude potřeba buď sem nahrát screeny obrazovek (s rozostřenými detaily o umístění a pod) nebo někoho požádat o radu a povolit mu vzdálený přístup.


  • 0

#50 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2016 - 18:09

Zdravím,

bylo tu na fóru vlákno, kde jsem chtěl požádat o radu. Ale nemůžu ho najít, tak píši prosbu o radu sem. Založil jsem už 12 keší, bylo to předloni. Teď zkouším založit další a vždy na závěr, když odkliknu ULOŽIT A ZOBRAZIT NÁHLED (po předchozím povzbuzení - tak, a máte skoro hotovo) se nic dál neděje. Třikrát jsem zkusil bez výsledku. Nadpis (název keše) mám samozřejmě bez diakritiky. Může mi prosím někdo poradit, co dělám špatně?

Děkuji

OBEJI

Novinkou od předloňska je skutečnost, že musíš alespoň umístit kurzor do rámečku Zpráva pro revírníka. Pak by se ti měl náhled ukázat.


  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama