Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Cache na hradě můžu či nemůžu..??


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 bandy17

bandy17

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 14 July 2015 - 22:17

Dobrý den, rád bych vytvořil mysterycache na jednom nejmenovaném hradě. S kastelánem mám vše domluvené a dovolené. Problém je v tom, že se na hrad platí vstupné: dospělí 85,- děti, studenti a senioři 55,- a děti do 6 let 1,-. Rád bych se vás ostatních rád zeptal zda-li se tím neporušuje některé z pravidel geocachingu a zda-li s touto mysterycacheí souhlasíte.??

 

P.S. Děkuji za přečtení..:)


  • 0

#2 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5543 příspěvků(y)

Publikováno 14 July 2015 - 22:20

1. Musíš to napsat do listingu.

2. Bude kolem toho spousta keců.

 

Chce to mít dobrý důvod pro to, aby keš byla uvnitř a muselo se fakt zaplatit. A určitě tím omezíš lovitelnost keše :-(


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#3 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4091 příspěvků(y)

Publikováno 14 July 2015 - 22:29

Dobrý den, rád bych vytvořil mysterycache na jednom nejmenovaném hradě. S kastelánem mám vše domluvené a dovolené. Problém je v tom, že se na hrad platí vstupné: dospělí 85,- děti, studenti a senioři 55,- a děti do 6 let 1,-. Rád bych se vás ostatních rád zeptal zda-li se tím neporušuje některé z pravidel geocachingu a zda-li s touto mysterycacheí souhlasíte.??

 

P.S. Děkuji za přečtení.. :)

docela bych se divil, že existuje u nás nějaký hrad, na kterém by nebyla keš - víš jistě, že tam není kolize?


  • 0

#4 bandy17

bandy17

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 14 July 2015 - 23:00

Do listingu to samozřejmě napíšu a že kolem toho bude spousta keců, tak s tím počítám..:) Mě jako caherovi by to nevadilo, protože jdu především na to místo, něco zajímavého se dozvědět a ne jen kvůli kešce..:)


  • 3

#5 bandy17

bandy17

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 14 July 2015 - 23:02

docela bych se divil, že existuje u nás nějaký hrad, na kterém by nebyla keš - víš jistě, že tam není kolize?

Napsal jsem vám zprávu přes profil na geocahcing.com. Mám takovou malou prosbu..:)


  • 0

#6 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4091 příspěvků(y)

Publikováno 14 July 2015 - 23:04

docela bych se divil, že existuje u nás nějaký hrad, na kterém by nebyla keš - víš jistě, že tam není kolize?

 

Napsal jsem vám zprávu přes profil na geocahcing.com. Mám takovou malou prosbu.. :)

Kolize tam JE. Nepoužívám MC, ale e-mail. A mám to v profilu napsáno.


  • 1

#7 bandy17

bandy17

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 14 July 2015 - 23:15

Kolize tam JE. Nepoužívám MC, ale e-mail. A mám to v profilu napsáno.

Tak to se moc omlouvám, toho jsem si nevšiml..:/ A je to premium cache..??? Vím že tam je pod hradem earthcache, ale ta nemá s hradem nic společného..:)


  • 0

#8 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 14 July 2015 - 23:17

Takže k odlovu bude potřeba zaplatit a pohybovat se uvnitř hradu. Takovou kešku znám ze zoologické zahrady. Mysterka by to asi byla i v případě, kdy úvodní souřadnice ukazují k bráně hradu a finálka je v pokladně.
  • 0

#9 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4091 příspěvků(y)

Publikováno 14 July 2015 - 23:21

Tak to se moc omlouvám, toho jsem si nevšiml..:/ A je to premium cache..??? Vím že tam je pod hradem earthcache, ale ta nemá s hradem nic společného.. :)

Je, máš to v mailu.

A btw tam máš z druhé strany ještě jedni tradičku v možné kolizi.


  • 0

#10 bandy17

bandy17

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 14 July 2015 - 23:41

Je, máš to v mailu.

A btw tam máš z druhé strany ještě jedni tradičku v možné kolizi.

Kolize by se stát neměla, protože jediná cache co by vtéto mysterce měla být, tak bude finální a bude to velká bedna umístěná v některé z místnost v hradě.. :) Každopádně se ještě obrátím ne některého z reviewerů..:)


Tento příspěvek byl upraven od bandy17: 14 July 2015 - 23:42

  • 0

#11 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 14 July 2015 - 23:46

Kolize by se stát neměla, protože jediná cache co by vtéto mysterce měla být, tak bude finální a bude to velká bedna umístěná v některé z místnost v hradě.. :) Každopádně se ještě obrátím ne některého z reviewerů..:)


Takže budeš mít jen úvodní souřadnice. A finálka se bude hledat podle nějakých indicíí.
  • 0

#12 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4091 příspěvků(y)

Publikováno 14 July 2015 - 23:47

Kolize by se stát neměla, protože jediná cache co by vtéto mysterce měla být, tak bude finální a bude to velká bedna umístěná v některé z místnost v hradě.. :) Každopádně se ještě obrátím ne některého z reviewerů.. :)

No kolize by tam na hradě zjevně byla, asi nerozumíš, co kolize je (a možná je takových pojmů víc)... http://wiki.geocaching.cz/wiki/Kolize

 

Kolizní pásma těch dvou tradiček pokrývají celý hrad.

 

A řeš se svým reviewerem, ne s libovolným, tvůj je http://www.geocachin...rkLord Reviewer


  • 4

#13 bandy17

bandy17

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 14 July 2015 - 23:51

Takže budeš mít jen úvodní souřadnice. A finálka se bude hledat podle nějakých indicíí.

Nějak tak..;)


  • 0

#14 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2841 příspěvků(y)

Publikováno 15 July 2015 - 0:36

Hoši, vy jste tajemní jak hrad v Karpatech…  :D


  • 4

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#15 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 479 příspěvků(y)

Publikováno 15 July 2015 - 5:30

Hoši, vy jste tajemní jak hrad v Karpatech…  :D

 

Spíš v Krušných, Lužických, Jizerských, Polomených horách nebo v Krkonoších (ale tam moc hradů není...).


  • 0

Chystá se Geokalendář 2016.
Můžete posílat fotky na vianney@volny.cz
www.facebook.com/geokalendar


#16 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1734 příspěvků(y)

Publikováno 15 July 2015 - 19:09

docela bych se divil, že existuje u nás nějaký hrad, na kterém by nebyla keš - víš jistě, že tam není kolize?

Tak třeba Horní hrad - Hauenštejn. Možná je tam nějaká finálka - to netuším, ale tradička tam nebyla, když jsme tam nedávno byli. A docela jsem se tomu divila, není to malý hrádek, není ani těžko přístupný...


  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#17 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 15 July 2015 - 23:26

Dovolim si OT. Treba Karlstejn nema svoji kes. A to je hodne znamy a vyznamny hrad. Asi tam driv byla (i kdyz nevim, nezkoumal jsem to), ale ted tam neni.
  • 1

#18 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4290 příspěvků(y)

Publikováno 16 July 2015 - 0:21

Dovolim si OT. Treba Karlstejn nema svoji kes. A to je hodne znamy a vyznamny hrad. Asi tam driv byla (i kdyz nevim, nezkoumal jsem to), ale ted tam neni.

GCW4T5
GC14N6P
  • 0

#19 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1670 příspěvků(y)

Publikováno 16 July 2015 - 6:42

Komunita kačerů bude mít nejen kecy, ale mohou se objevit i případy s hodně volným časem, kteří to budou chtít bonzovat na groundspeak, když už bude revírník hodný :) každopádně, hlavně ať je taková mysterka sympatická pro dopředu nepripravené kačery, ne žádné záludné luštění doma, to je na takové místo lehce nevhodné :) a Horní hrad by si keš určitě zasloužil, luxusní místo, kdysi tam byla multina, ale už je asi pryč.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#20 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4290 příspěvků(y)

Publikováno 16 July 2015 - 7:00

Bonzování na Zeměmluv je celkem mimo - hrady, zámky, muzea, infocentra by měly spadat do výjimky z komerčnosti. Mimochodem, znám letterbox jehož výsledkem je heslo pro slevu na vstupném do hradu :-)


  • 3




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama