Přejít na obsah


Fotka

Praha


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#1 klaaari

klaaari

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2015 - 13:57

Nemám ve svém okolí nikoho, kdo by se geocachingu věnoval, a jak už to bývá, nejvíc mě zajímají kešky, které nedokážu zatím vlastními silami odlovit. Už teď čekám, od koho dostanu čočku, že si mám na vše přijít sama, ale ruku na srdce, myslím, že všichni potřebovali někdy nějaké nakopnutí, přidali se k odlovu keše atd. Takže - v posunutí se dál mě brzdí mysterky, které údajně mají v listingu ukryté souřadnice, ale přes veškeré pátrání jsem stále nepochopila, v čem spočívá princip jejich objevení. A taky je mým velkým přáním ulovit nějakou T5 keš. Uvítám jakékoliv rady či společný odlov, ráda se přidám i k odlovu jiných keší, jak říkám - nemám zapáleného parťáka jako jsem já ;) klaaari@seznam.cz 


  • 0

#2 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2015 - 14:35

Ahoj, zkus www.geopraha.eu/forum Prazak nejsem, ale lovim tam minimalne 2x mesicne, neni problemse domluvit
  • 0

#3 klaaari

klaaari

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2015 - 15:14

Ahoj, zkus www.geopraha.eu/forum Prazak nejsem, ale lovim tam minimalne 2x mesicne, neni problemse domluvit

 

Děkuju za tip! Tak se ozvi, když budeš mít cestu :)


  • 0

#4 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2015 - 15:26

Já vyrážím každou sobotu (kromě této) po Praze a okolí pěkně s kočárkem, takže T5 nehrozí. Ale brodit se s tím dá. :-) A na většinu mysterek jsem nepřišel dodnes.


  • 0

#5 HubdaTeam

HubdaTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2015 - 15:34

A já už jsem za zenitem, takže je to na mladších.  :P   ...i když musím uznat, že si první pohledná kačerka, kterou jsem viděl.  :wub:   (teď to pěkně schytám)

Jinak pokud potřebuješ poradit s nějakou Pražskou mysterkou, a mám ji odlovenou, tak napiš a já tě alespoň "nakopnu" správným směrem.  :)


  • 0

#6 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2015 - 18:26

Kdybys chtela nekdy o vikendu vyrazit, tak klidne napis. Ale na mysterky jsem blbej a t5 jde mimo me. Takze uplne mimo tve geopozadavky :)
  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#7 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2015 - 21:13

Prahu mam celkem vylovenou, vcetne mysterek, ale bez T5, ktere nemusim.... pokud chces nejakou mysterku, nejni problem...


  • 0

#8 klaaari

klaaari

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2015 - 0:13

Já vyrážím každou sobotu (kromě této) po Praze a okolí pěkně s kočárkem, takže T5 nehrozí. Ale brodit se s tím dá. :-) A na většinu mysterek jsem nepřišel dodnes.

 

Tak to mě uklidňuje.. Nebo spíš naopak? :D


  • 0

#9 klaaari

klaaari

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2015 - 0:21

A já už jsem za zenitem, takže je to na mladších.  :P   ...i když musím uznat, že si první pohledná kačerka, kterou jsem viděl.  :wub:   (teď to pěkně schytám)

Jinak pokud potřebuješ poradit s nějakou Pražskou mysterkou, a mám ji odlovenou, tak napiš a já tě alespoň "nakopnu" správným směrem.  :)

 

Tak to děkuju :D Koukám na profil a mysterek máš fakt hodně :o  Teda vůbec vlastně všech kešek  :D


  • 0

#10 klaaari

klaaari

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2015 - 0:25

Kdybys chtela nekdy o vikendu vyrazit, tak klidne napis. Ale na mysterky jsem blbej a t5 jde mimo me. Takze uplne mimo tve geopozadavky :)

 

Znáš to, chci minimálně všechno :D Dělám si srandu, žádný geopožadavky nemám :)


  • 0

#11 klaaari

klaaari

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2015 - 0:37

Prahu mam celkem vylovenou, vcetne mysterek, ale bez T5, ktere nemusim.... pokud chces nejakou mysterku, nejni problem...

 

No nerada bych zase někoho brzdila, já mám Prahu ještě na hooodně dlouho, než budu schopná říct, že jí mám celkem vylovenou :) Já ti pošlu na gc profil, co nechápu - jestli to teda nevadí.. :)


  • 0

#12 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2015 - 7:53

O radu s mysterkami se ale žádá owner keše, ne hráči, co už ji mají ulovenou.


  • 0

#13 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2015 - 9:00

Pokud ten hrac, co to ma ulovene, nevykeca souradnice, ale jenporadi, nevidim na tom vubec nic spatneho... Ale to uz jsme OT
  • 0

#14 klaaari

klaaari

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2015 - 18:39

To je pravda, tak já požádám ownery nebo půjdu do hrobu bez mysterek :D


  • 0

#15 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2015 - 19:18

Hlavně vydržet - některé potřebují jednoduše odležet ;)
  • 0

#16 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2015 - 0:47

Ja si nemuzu pomoct, ale pokud nevim, ptam se kohokoli to jde... anobrz inzenyrsky pristup k tvorbe... kdyz nevis, tak se zeptas...


  • 0

#17 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2015 - 6:01

No, jak víme, "je zakázáno brát si cokoliv do hrobu!". Takže si tam nevezmeš ani tradičky. :)

Ale jak říkají kolegové - nejdřív slušně požádej ownera o radu, popiš mu, nad čím jsi už přemýšlela a kde jsi skončila (každý je rád, když vidí snahu).  Drtivá většina je potěšena a pomůže.

Pokud owner nezareaguje, tak stejným způsobem požádej o radu některého z odlovivších (safra, je ten přechodník dobře?) kačerů.


  • 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#18 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2015 - 9:58

Nevěš, děvče, s mysterkama hlavu - žádnej učenej z nebe nespad. Třeba to chce začínat s mysterkama D1, 1,5 a získat sebejistotu a základní grify - u lehčích mysterek je počet nápadů vedoucích k řešení omezenej... Zkušenosti a sebejistota se pak hodí pro těžší kousky, hezky postupně. Pamatuju si na svou první mysterku, byla to normální "testovka - googlovka", ale ta radost... Kačer, kterej mě ke keškám přivedl, pak prohlásil "welcome in mystery world!" a začalo mě to bavit...

I teď mám strop tak D3 (jak kdy), občas některý owner má "podobné myšlení" a tam se povede i 4 nebo 4,5 - jindy dumám tejdny nad dvojkou, která mi nesedí...

Pár měsíců jsem razil zásadu, že si nebudu nechávat radit, a asi to bylo dobře, protože jsem získal nějakou tu zkušenost a sebevědomí. Teď už s tím problém nemám, probrat s kamarádama nějakou složitou keš a i se nechat vést. S ownerama to řeším taky celkem často, jen jednou mi dotyčný neodpověděl, jinak je to vždy bezvadný a po vyluštění ta radost o tu pomoc není menší.

 

V Praze občas zalovím, tak jednou za měsíc, kdybys chtěla, nebudu proti setkání a lovu. Napiš klidně přes profil. T5 nedělám, mám jich jen pár, a to vodních. Rád dělám multiny - i delší, vždy to určí trasu a sběr tradiček/mysterek kolem. Paha.


  • 0

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#19 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2015 - 12:40

No, jeden tady u nás ukázal těžkou mysterku dceři, školačce, aby jí ukázal, jak je to těžké. A ona mu přečetla rovnou z obrázku souřadnice. Jsou těžké mysterky, kde je nutno zdlouhavě počítat nebo vybírat z tabulek, ale jsou i takové, kde to chce jen nápad a pak si člověk říká "vždyť jsem na to celou dobu civěl".


  • 0

#20 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2015 - 12:47

jojo, moje žena mi takhle taky vyluštila jeden kousek, se kterým jsem nemoh hnout ... není tedy dítě:), ale je mudla a jak byla nezatížená tím kačerským stereotypem, tak věděla hned... To samé s nálezy krabic, krába se vymyká běžnému arsenálu ukrytí nás zlušených a má mudložena přijde, koukne, hledáš tohle?


  • 1

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama