Přejít na obsah


Fotka

Hledáme společníky pro keškobraní


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
17 odpovědí na toto téma

#1 phantuteam

phantuteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2015 - 23:54

Pár ve zralejším věku hledá společníky (páry i jednotlivce) pro občasné keškobraní. Jsme z Prahy, ale jsme mobilní a pohybujeme se často i na Vysočině. Bereme kešky maximálně do T4.5 a nehoníme se za množstvím :).


  • 0

#2 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2015 - 5:38

Doporučuji mrknout na geopraha.eu, stále se tam něco plánuje, nebo můžete navrhnout něco i vy ;)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#3 phantuteam

phantuteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2015 - 7:36

Děkuji za reakci, ale hledáme stálý okruh několika lidí, se kterými bychom se vždycky dopředu domluvili na výlet za keškami.
  • 0

#4 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2015 - 7:41

No však to je na geopraze ;) a jsou tam i zralejšího věku. Ale dávám jen tip.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#5 phantuteam

phantuteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2015 - 8:04

Dík, ale nic vhodného jsme tam nenašli. Prosím nadále zájemce o stabilní malou skupinu na keškování (celkem by nás bylo 4-6 lidí), ať se přihlásí sem, a my se jim ozveme na profil. :)


  • 0

#6 Dairos

Dairos

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2015 - 11:50

Zdravim. Mel bych vazny zajem o vami nabizene vytvoreni skupiny zamerujici se odlovu kesi. Casu je relativne dost,tak po domluve neni problem neco spachat.Tesim se ;) Dairos (David)
  • 0

#7 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2015 - 20:35

Tak nevím, také jsem zralý nebo "pokročilý střední věk", ale pokud bych někoho hledala jako společnost na keše, šla bych na to přesně z opačné strany. ;) To znamená, že než bych se s někým vypravila na výpravu, rozhodně bych ho chtěla mít lehce oťuknutého, co od něj asi tak mohu čekat a co je to za člověka, jaký má charakter, co je jeho silná/slabá stránka, jestli budeme navzájem schopni tolerovat své "zvláštnosti". Čili bych se pravděpodobně snažila někoho najít na eventu, kde je šance se vzájemně alespoň trochu poznat.....Rovnou se tak vyloučí jasně vzájemně nevhodní geoparťáci, s někým si prostě nesednete nikdy. Naopak si tak vytvoříte širší okruh známých, s kterými budete vědět, co kdo preferuje - občas pozve na výpravu někdo vás, občas někoho vy, něco vznikne jako neplánovaná akce po eventu nebo neformálním posezení, něco naplánujete společně....

Možná jsem jako ženská opatrnější při výběru společnosti nebo jsem náročnější ( sama jsem naopak společnost jen pro odolnější a otrlejší jedince, jak konstatoval kdosi z mých geoparťáků  :D ), ale domlouvat si cokoliv s někým, o kom nic nevím, bych měla obavy - to lehce může vést k rozčarování z nevyhovující společnosti a zkaženému dni. Asi každý z nás má v okolí někoho, s kým by se nikam vypravit nechtěl. ;)

Držím při výběru palce.


  • 2

#8 sunzie

sunzie

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2015 - 17:54

Ahoj přidala bych se ráda...


  • 0

#9 Merrill_cz

Merrill_cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2015 - 7:46

Ahoj, taky bych se přidala. Stála keškovací skupina by se hodila. :)


  • 0

#10 phantuteam

phantuteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2015 - 15:55

Děkujeme, už jsme všem přihlášeným odepsali na profil, ale hlašte se prosím dál - určitě nebudeme moct jet vždycky všichni, bude lepší, když bude základní parta o něco větší. Phantu

PS pokud nemáte profil na geocaching.com, nemáme kam se ozvat... (to se týká Dairos)


Tento příspěvek byl upraven od phantuteam: 20 říjen 2015 - 15:59

  • 0

#11 Paha Ahma

Paha Ahma

    Zlej rosomák

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2015 - 18:19

Jen technicka - Dairosovi lze napsat soukromou zpravu přes profil na geocaching.cz :)


  • 0

Hyvä ahma - huono ahma. Ainoa hyvä ahma on pahaa.


#12 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2015 - 20:27

PS pokud nemáte profil na geocaching.com, nemáme kam se ozvat... 

a kde ho máš vyplněný ty?


  • 1

#13 Dairos

Dairos

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2015 - 6:11

Uz jsem zjistil kde je chyba. Na GC funguji v jednom kuse. mel jsem pouze spatny odkaz na GC. prosim o betatest kohokoli, jestli to odsud jde odkazat. :)


Tento příspěvek byl upraven od Dairos: 21 říjen 2015 - 6:11

  • 0

#14 Jägermeister Team

Jägermeister Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2015 - 6:35

Ano funguje  ;)


  • 0

#15 Dairos

Dairos

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2015 - 6:37

THX :)


  • 0

#16 ilus

ilus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2015 - 14:07

Také bych se přidala, nějaká stabilnější keškovací skupina mi chybí. Seznamování na eventech je trochu na dlouhé lokte, ono už tam hodně lidí právě do nějaké takové skupinky dávno patří. Kontaktujte mě prosím přes profil zde, nemám vyplněný link na gc.com, a něco můžeme v nejbližší době spáchat. :-)


  • 0

#17 phantuteam

phantuteam

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2015 - 22:40

Díky těm, kdo se ozvali, už jsme je kontaktovali mejlem. Ještě jsme stále otevření dalším zájemcům :) . Phantu


  • 0

#18 ryvova

ryvova

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2015 - 0:00

Možná bych se někdy přidala, sice mi sólo odlov nevadí, ale na některé kešky je lepší jít ve větším počtu, třeba v Geozemi jsem některé kešky sama nedala.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama