Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Kešky v Londýně


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Ales17

Ales17

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2015 - 16:10

Ahoj, ke konci listopadu jedu se školou na týden do Londýna a chci se zeptat, jaké kešky byste mi doporučili. Díky moc.


  • 1

#2 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 16 říjen 2015 - 17:07

Já osobně lovila kolem Temže - od Big Banu k Toweru a zpět. Celkem asi 5 keší.

 

Chce to hodně číst listing a i hinty. Ono totiž je tam terén 2,5, přijdeš k zábradlí a koukáš do vody a přemýšlíš proč je tam terén 2... Oni totiž v Londýně využívají přílivu a odlivu, a tak umisťují kešky pod chodníky, kde jsou nějaké dřevěné trámy. Bohužel jsem jí neodlovila, ale bylo fajn se pak projít po písku. Jo a pozor - trámy jsou od vody řádně kluzké a špinavé. Jinak dolů vždy někde vedou normálně schody, proto ten terén.

 

Osobně bych asi volila tradičky. Je jich tam hodně a dle tvých jazykových a časových schopnostech pak i další.


Tento příspěvek byl upraven od ClarissaMaryse: 16 říjen 2015 - 17:09

  • 1

#3 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2015 - 17:13

Sem tam si odlov i nějakou tu virtuálku - pak by tě mrzelo, že ji nemáš. Pokud budete mít rozchod v Greenwichském parku, tak tamné série okolo jeho obvodu je prima - můžeš se pohybovat v parku a vždycky si jen odskočíš pro cache za zeď.


Tento příspěvek byl upraven od Dan-Sam: 16 říjen 2015 - 17:13

  • 0

#4 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 16 říjen 2015 - 17:14

Ovšem připrav se na skoro samé "nano" magnetické krabičky či malé. Nejvíc se mi líbila u Toweru - každou chvíli tam potkáš kačera a je zábava je sledovat :D. Pak na jednom mostě tato - je odtud hezký výhled na celý Wesminster komplex

 

http://www.geocachin...80-bf8b22d323e1


  • 1

#5 Ales17

Ales17

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2015 - 17:37

Díky všem za tipy :). Na nano jsem připraven. Mám program a koukám, že se podíváme na hodně památek v Londýně, takže snad budeme mít rozchod. Určitě budu lovit jen tradičky a ty virtuálky, na luštění nebudu mít čas  :D .


  • 0

#6 ClarissaMaryse

ClarissaMaryse

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationDomažlice a Plzeň

Publikováno 17 říjen 2015 - 7:49

Jo a ještě malý tip - kousek od Wesminsteru směr Tower (cca 20 minut) je úžasná malá a levná!!! kavárnička. Je tam tedy i keška Cleo. Stojí hned naproti dvěma sochám sfingy, ty jsou tam jen jedny u Viktorininých zahrad Pokud půjdeš pořád rovně, nemůžeš minout.

 

Kafe pod 2 libry, malé dortíky a i něco  i jídlu tam měli. Pokud bys toužil ochutnat Hot dog, zajdi za Waterloo bridge. Kousek za Shakespearovým divadlem mají menší stánky s relativně levným - menu tuším 5 liber? Hot dog, pití a asi i hranolky. Takže tatáž cena snad o 50 pencí dražší než u Toweru, kde dostaneš jen samotný hot dog. Jinak celá procházka zabere asi tak 2 hodiny, tak i zpátky. S keškami a různým zastavením více...


  • 2

#7 Ales17

Ales17

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2015 - 7:56

Díky za tip Clariissa.
  • 0

#8 MasterImp

MasterImp

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 18 říjen 2015 - 13:49

V londyne jsou jeste 2 pekny serie Jack rozparovac a Sherlock Holmes

bookmark zde

 

 


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama