Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

GPSMap62s + TOPO Czech Pro 2015 = zasekává se mapa


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 JarMar

JarMar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2015 - 6:22

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s touto GPS a mapou, často se mi stává, že se mapa přestane otáčet podle kompasu. Většinou třeba po změně profilu, ale někdy i jen tak.

Přitom šipka kompasu se otáčí správně. Nastavení v profilech mám dobře, když se to stane, musím vypnout - zapnout GPS a zase se otáčí.  

Stávalo se mi to i s TOPO 2013, ale to bylo jen občas, tak jednou za měsíc. S touto mapou několikrát za den.

Upgradoval jsem firmware v GPS, přeinstaloval mapu, nic nepomohlo, tak to zkouším zde.

 

 

 

 

 


  • 0

#2 mates4

mates4

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2015 - 14:34

Obávám se, že je to "vlastnost" GPSmap62+62s. Občas se stává, že navigace sama usoudí že je třeba navigovat jen po silnici a navigaci tam zamkne :-( pak se děje to co píšeš.

Zkus když se ti to stane vlézt do menu/nastavení/trasování a volbu zamknout na silnici asi budeš mít na ANO.

Na mojí 62-ce jsem včera vyzkoušel, že se to po restartu opravdu vrátí na původní NE, tak bych si tipnul, že máš stejný problém.

Někde se to tu už řešilo a tuším, že navyřešilo.

 

Edit:

tak tady si na to Roman_Jaroměř stěžuje u GPSmap64 :-(

http://www.geocachin...-64st/?p=471925


Tento příspěvek byl upraven od mates4: 09 listopad 2015 - 14:38

  • 0

#3 JarMar

JarMar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2015 - 21:18

V profilu geocaching mám "zamknout na silnici" vypnuté. Ale asi ten problém bude nějak souviset s přepínáním profilů. Vyzkouším ještě trvale nechat zapnutý profil geocaching a měnit jen způsob navigace "Automobil", "Geocaching" atd... Dříve jsem měl Colorado a jen jsem přepínal profily mezi auto a GC a fungovalo to bezvadně. Tato GPS to zřejmě nezvládá.

 

Díky za reakci.

 

 


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama