Přejít na obsah


Fotka

WitkoAWendy - kacer s velice arogantnim chovanim


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
46 odpovědí na toto téma

#21 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2015 - 13:42

Varování jsi dostal za to, co jsi napsal tady viz. To co píše je pravda a ještě jsem mu napsal že mu propichám za jeho chování gumy u vozejku. To co si píšete v e-mailu si nechte pro sebe, nejsem na to zvědavej. Varování zůstane.


  • -4

#22 Witkoecon

Witkoecon

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2015 - 13:48

Nemáš pravdu Tomy22. Důrazně žádám o smazání varování!
  • 0

#23 Millanu

Millanu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2015 - 14:53

A tady jde vidět co dokáže rozpoutat jeden zakomplexovanej jedinec.Nakonec si všichni nadají do blbců a on si bude u monitoru spokojeně mnout ruce jak je šikovnej.Jednoho takovýho mám taky v práci.I když není na vozíku jedná stejně.Nejlepší na takové jedince je nereagovat.Protože i když jsi na něho hodný tak za všechno špatný můžou ostatní,Howgh


Tento příspěvek byl upraven od Millanu: 15 listopad 2015 - 14:56

  • 1

#24 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2015 - 14:55

....že mu propichám za jeho chování gumy u vozejku.

Tomy.22, kdybys tohle vlákno zavřel (pokud chceš a je to možné), tak bych se vůbec nezlobil.


  • 17
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#25 Norbert_G

Norbert_G

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 430 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2015 - 14:57

Tohle je komedie.

 

A: XYZ!

B: Řekl jsi XYZ!

A: Nemáš pravdu!


  • 1

#26 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2015 - 16:00

Já v tom vidím ještě něco lepšího:


Třeba to varování dostali oba. No, asi by se měl dát prostor komunitě, aby se vyjádřila k původnímu dotazu. Jestli je k tomu potřeba ještě něco říct.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 15 listopad 2015 - 16:13

  • 1

#27 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2015 - 22:05

Koukám, že tady už moc lidí nepamatuje, jak se tady Witko před lety projevoval... Možná je to dobře. Je fakt, že to chvíli trvalo než mu došla trpělivost.


  • 1
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#28 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2015 - 22:11

Nekteri si to bohuzel pamatujeme. A nejen to.

 

Kazdopadne kdyby mi prisel takovej email, tak bych si asi nejdriv rekla, jako co nekterejma castma sleduje... Ze zacatku me prekvapilo, ze to Witko ustal v klidu, pak uz do sebe ryli vzajemne a neprekvapilo me snad nic. Ani jeden ale prikladem rozhodne nesli.

 

A Witko, to varoveni bylo pravem. To, zes sem napsal, cos napsal i jinam, jeste neznamena, ze jsi v otm nevinne. Naopak. A to tvoje varovani o varovani uz mi prijde ponekud na hrane. Zamysli se nad tim. Tim spravnym smerem, pokud mozno. Diky.


  • 1

#29 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2015 - 9:24

Ale tahle historka má dvě roviny:

 

Jedna je to, že Witko umí vypěnit docela dost za hranice běžného chování. A to není úplně dobře a škodí to hlavně jemu.

 

Druhá je to, že někdo je toho názoru, že pokud nenajde keš, musí ho owner k té keši dostrkat tak, aby ji našel. A to také není dobře.


  • 16

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#30 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2015 - 11:35

To vypadá jako učebnicové nedorozumění. Já myslím, že dotyčný zmiňoval vozík ne proto, že by chtěl lepší podmínky než ostatní, ale jednoduše proto, že u keše je atribut wheelchair accessible. Takže asi chtěl naznačit (dost nešikovně), že ta keš neodpovídá atributům, protože je pro vozíčkáře těžko odlovitelná. Takže reakce měla být spíš změna atributu.


  • 1
MaFa

#31 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2015 - 11:43

Nevím, já tu keš nalezenou nemám, byla tam spousta lidí a neměl jsem čas zkoumat podrobně lokalitu a tvářit se u toho nenápadně.

 

A "dostrkat" nemusí vždy znamenat prosté tlačení něčeho někam, má to i spoustu přenesených významů.

 

Z obou aktérů znám osobně jen jednu stranu, a to jen zběžně, a tak nedokážu objektivně posuzovat, kdo se jak o tu hádanici přičinil ....


  • 1

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#32 LittleBeaver

LittleBeaver

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2015 - 11:56

Kromě toho, co tu bylo již řečené výše, jsem jediný, kdo má z celého vlákna pocit, že jeho autor je "buuuhuuu, litujte mě, on mi psal něco škaredého"?


  • 3
Hlodat keše, to je moje ...

#33 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2015 - 11:57

Vinu nesou oba, autor vlakna si holt potreboval nekde postezovat.


  • 2

#34 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2015 - 13:34

Z hlediska atributů je špatně většina T1. Málokdy by měl vozíčkář opravdu schopnosti ji vyzvednout. Nepočítám takové, kteří dokážou s vozíkem vyjet na vyvýšený ostrůvek na silnici, nebo ty, kteří jezdí mezinárodní závody na handbiku. Jsou takoví. Ale na druhou stranu, ono se celkem uznává, když třeba vyšší vyzvedne něco, kam malý nedosáhne a zalogují se oba. Takže asi tak nepřekonatelný problém to není. Tady vidím, že svou pravdu měli zpočátku oba a pak se zhádali jak koně. A ještě to ventilovali na fóru, nevím proč, asi se jim chtělo.


  • 1

#35 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2015 - 21:42

Jen dodám co tu ještě nikdo neřekl a mělo by zaznít. Keš jsem zhruba před rokem pomáhal uložit a tak vím, že přesně odpovídá terénu 1.
Dotyčnému bych nejspíš nenadával, ale s tímhle přístupem bych ho poslal do háje taky, možná i někam dál ;)
  • 4
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#36 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 987 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2015 - 22:37

Jen dodám co tu ještě nikdo neřekl a mělo by zaznít. Keš jsem zhruba před rokem pomáhal uložit a tak vím, že přesně odpovídá terénu 1.
Dotyčnému bych nejspíš nenadával, ale s tímhle přístupem bych ho poslal do háje taky, možná i někam dál ;)

Ta keš se ale posouvala, ne? Ale už někdy v dubnu. Jestli byla v lavičce, jak stojí v úvodním příspěvku, to nevím. Poslední logy vypadají zajímavě.


Edit: nechci říct, že je špatně určený terén. Nebyl jsem tam. Vozíčkář se tam asi dostane, ale neodloví. Ale k T1 se ten atribut vozíčkáře asi dává.

Ale tahle keš mě docela láká. I když jsem nedávno jednu Other nenašel.

Tento příspěvek byl upraven od kalubr: 16 listopad 2015 - 23:20

  • 0

#37 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2015 - 14:38

Varování jsi dostal za to, co jsi napsal tady viz. To co píše je pravda a ještě jsem mu napsal že mu propichám za jeho chování gumy u vozejku. To co si píšete v e-mailu si nechte pro sebe, nejsem na to zvědavej. Varování zůstane.

Já teda nevím o jaké varování jde, sem už delší dobu vůbec nechodím, ale za co chceš witka trestat? Buď neumíš číst, protože v jeho příspěvcích tady nepadlo pokud vidím dobře, žádné sprosté slovo, nebo si jen užíváš moc administrátora a pleteš sem své osobní antipatie.
  • 3
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#38 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2015 - 16:07

Já teda nevím o jaké varování jde, sem už delší dobu vůbec nechodím, ale za co chceš witka trestat? Buď neumíš číst, protože v jeho příspěvcích tady nepadlo pokud vidím dobře, žádné sprosté slovo, nebo si jen užíváš moc administrátora a pleteš sem své osobní antipatie.

 

 

To nevadí, že ty nevíš. Chceš tady rozpoutávat nějaké rozepře? Najdi si k tomu prosím někoho jiného a i jiné stránky. Díky.


  • -10

#39 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2015 - 16:24

Já teda nevím o jaké varování jde, sem už delší dobu vůbec nechodím, ale za co chceš witka trestat?

 

Já myslím, že varování OBA dostali za to, že se tu hádají.

 

Není to nic neobvyklého a varování už dostal skoro každý, kdo tu diskutuje, má a ještě navíc prosazuje, nějaký názor. Z toho bych opravdu žádný problém nedělal.

A to varování vidí jen ten, kdo ho dostal a admini fóra.


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#40 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2015 - 19:22

To co si píšete v e-mailu si nechte pro sebe, nejsem na to zvědavej.

Já nejsem zvědavej na diskuse o GeoGetu, mám si tam taky jít stěžovat?

 

Varování jsi dostal za to, co jsi napsal tady viz. To co píše je pravda a ještě jsem mu napsal že mu propichám za jeho chování gumy u vozejku.

Zanedbáme-li že se jedná o nějakou citaci jak tu bylo psáno, co je na té větě špatného? Konkrétní odpověď prosím (nějaké "mi je ukradený že tě něco zajímá a táhni jinam" se mi zdá nemálo povýšené a opravdu tomu neříkám odpověď). 


  • 3




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama