Přejít na obsah


Fotka

GG a Basic member


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 mskopek

mskopek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2015 - 6:46

Zdravím, mám možná už několikrát omýlaný dotaz. Jak jako basic member stahovat kešky do geogetu? Zkončilo mi premium členství, kde jsem používal přímo PQ a předtím jsem v Geogetu používal Geojarry, které fungovalo, ale teď ho nemohu nějak dohledat.

Pokud dám "Import - stáhnout kešky" tak se stáhnou pouze tradičky, ale bral bych i ten zbytek, je nějaká možnost jak  "stahovat" všechno?

Díky moc za odpovědi.


  • 0

#2 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2015 - 7:07

tusim ze jde pouzit nejaky figl s GGT listem, pokud budes vedet GC kody kesi , tak si muzes pres API stahnout listingy. Ale jinak to bez GJ,ktere aktualne nejak nefunguje asi nejde....ale treba se pletu....ve wiki nic neni?


  • 0

tarmara.png


#3 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2015 - 7:39

Někde tu na to bylo samostatné vlákno a něco bude i v dokumentaci GG.

 

Základní kámen BM přístupu je stahování keší bez logů, tam máš limity dostatečné.


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2015 - 8:20

Stahovat muzes cokoliv. Omezeni je na vyhledavani kesi, kde BM vyhleda jen tradicky. Pokud si ale kesku najdes nejak jinak, ta si staci ten odkaz na kesku mysi pretahnout do okna Geogetu...


  • 0

#5 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2015 - 8:34

http://www.geocachin...alnimi-postupy/


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#6 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2015 - 20:12

Z vlastní zkušenosti:

Pokud nefunguje GJ (myslím si že mě v současné době funguje) tak zkus tento odkaz

http://project-gc.com/Tools/MapCompare

a pro příklad si chci stáhnout všechny multiny z Prahy (bez PM):

vlevo zadej svůj nick a vpravo nic, dál zadej Českou republiku, hlavní město Praha, zaškrtni "žádný nenašel", do filtru zadej typ keše, označ všechny velikosti a po kliknutí na filtr máš seznam pár stovek multin které stačí po vložení GC kodů do schránky naimportovat do Geogetu a pak stáhnout si listingy i s logy.


  • 0

#7 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2015 - 20:50

Ale pochopitelně, natahat do GG jednu po druhé. To se dá i třeba ze seznamu nejbližších od HC, nebo od nějakých souřadnic. Staré hledání ještě pořád funguje. To přes Project má výhodu, že se to dá filtrovat a hledat jen nenalezené.


  • 0

#8 pepi123

pepi123

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2016 - 8:48

Ahoj,

měl bych dotaz k omezením BM na GCLive. Dosud jsem úspěšně používal pro stahování keší volbu "souhrn kešek" (limit 10000 stažení). Po instalaci nové verze GG (6.1.2016) mi tato volba začala hlásit chybu 118 "Download limit exceeded". Zkusil jsem starou verzi a ta již také nešla. Mám podezření, že se něco změnilo v GC API. V GG jsem si zapnul debugování GCLive a server vrací v odpovědi, že maximální počet stažení pro tuto volbu je 3 (dříve toto bylo pouze pro full update kešek). Bohužel se mi nepodařilo zjistit žádné informace o změnách v API.

Chtěl jsem se zeptat, zda jste se někdo s tímto setkal a zda se případně někomu nepodařilo dohledat něco o tomto problému, zda se jedná o přechodnou chybu nebo již o trvalý stav.

 

Díky za odpovědi.


  • 0

#9 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2016 - 10:02

Tak na to jsem taky zvědav.

Dost dlouho jsem měl limit 3 full za 15 minut, což byla nějaká verze pro testery. Pak jsem se po delší době musel znovu přihlásit k API a už mi to skočilo na 3 full za den. Tj. ono to záleží asi na trvanlivosti toho přihlášení a může to tedy pokračovat i dost dlouho poté, co se pravidla změnila. Uvažuju, jestli vůbec instalovat novou verzi. Protože Souhrn 3 za den ztrácí zcela smysl.


  • 0

#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2016 - 10:14

Ano, neco se zmenilo v API. Od vcerejska je to stahovani "Summary" brano jako stahovani cele kesky, takze na to zacali uplatnovat limit tri kusy za den. Ale pouze u BM!

 

Verze Geogetu na to nema sebemensi vliv! Plati to pro vsechny GC.Live aplikace!

 

V diskuznim foru jsem k tomu nasel oduvodneni, ze preci v API licenci je receno "BM mohou jen tri listingy denne", a basta! Kdyz jsme se kdysi ptali, jak je to s temi limity u Summary, kloudne odpovedi jsme se nedockali. Ale ted se tvari prekvapene, ze jsme si dovolili takto obchazet licenci, a omezili to.

 

A jeste nezapomneli dodat, ze podle te licence by nam to vlastne ani nemuseli rikat...

 

Vskutku fajnovy pristup. Vsichni sejdiri, kteri ta data bez licence kradou, se nam ted pekne vysmeji.


  • 9

#11 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2016 - 10:18

Vsichni sejdiri, kteri ta data bez licence kradou, se nam ted pekne vysmeji.

 

Bohužel platí nejen v geocachingu, že nejvíc bit na omezeních je ten slušný, ten, kdo nemá skrupule, se jenom směje. Asi není co dodat. Takže BM - šupky dupky do c:gea.


  • 0

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#12 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2016 - 19:03

Doma máme jedno PM, což stačí na to, abychom si vytvořili databáze offline oba. Zatím neuvažuji o zrušení PM, ale zdá se mi, že BM čím dál tím více zužují, což je možná i dost škoda... :-/


  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama