Přejít na obsah


Fotka

Aplikace pro Windows phone


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
17 odpovědí na toto téma

#1 Gtom78

Gtom78

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 16:40

Zdravím

Mám v plánu si koupit telefon s WP (L640) a jelikož jsem příležitostnej kačer tak se chci zeptat jak je to s apkama na tento operační system.

Na androidu jsem jel na c:geo a a:drake tak bych si představoval něco co má podobnu funkčnost.

Nemám Premiun účet tak bych rád něco jako tyto programy, případně jak dostat databázi z Geogetu do app na WP.

Máte nějaky tipy.

Díííky za info.......


  • 0

#2 mygrant

mygrant

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 16:51

WP je mrtvý systém, nekupovat. Nejlepší aplikace pro Geocaching je Locus Map a ta je jen pro Android.


  • -2

#3 nika411

nika411

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 17:31

Já mám mobil s WP systémem a aplikace samozřejmě sou a záleží na tom, zdali si chceš koupi aplikaci nebo to mít zadarmo. Já mám v mobilu geocaching live,která je zadarmo a funguje suprově (nemám Premium účet). Samozřejmě je to věc názorů
  • 0

#4 Gtom78

Gtom78

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 17:48

Klidně bych si něco koupil (těch max 100,-... to není zas problém jde o funkčnost, jen bych nechtěl stahovat kešky po 3 za den.

bych jel metodou geogetu... doma postahovat a jít na lov.....


Tento příspěvek byl upraven od Gtom78: 11 únor 2016 - 18:16

  • 0

#5 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 18:55

Doporučuji aplikaci maaloo Geocaching pro Windows Phone http://www.windowsph...5e-47b8cdd80628
Dle mě nejlepší aplikace pro vidle. Autor se stará, aktualizuje. Existuje řada dalších apek (Geocaching Plus, Xatcher atd.)
Stažení 3 keší/ den je dáno GS, nikoliv tvůrci aplikací (u BM člena).
  • -1

#6 nika411

nika411

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2016 - 19:38

Tak to záleží zas na aplikaci. Zmíněná aplikace geocaching live umožňuje jen stáhnout 3 za den(s PM můžeš stahovat stále), ale pak tu jsou např.: maaloo geocaching, geocaching pro,geocaching plus a to je sice za pár kaček ale za tu cenu to stojí. Záleží taky jestli chceš aplikaci v češtině nebo ti nevadí angličtina. To je lepší si pak vybrat podle toho jak ti to vyhovuje a na závěr každá aplikace má zkušební lhůtu na vyzkoušení zdarma než si ji koupíš.
  • 0

#7 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 12:10

Mám nainstalováno: Geocaching live, Geocaching Pro, Geocaching Plus, maloo Geocaching a xatcher a asi nejlíp se mě jeví poslední dvě. Možná jsem konzerva, ale stejně skoro výhradně lovím s Oregonem a appky používam pouze na zjištění jestli náhodou není ta krabka co nemůžu najít disable.

 

 

WP je mrtvý systém, nekupovat. Nejlepší aplikace pro Geocaching je Locus Map a ta je jen pro Android.

 

A takhle vznikají fámy. Domníváš se že "Malýměkký" utopil pár miliónků doláčů na vývoj Windows 10 aby vzápětí celej projekt poslal k ledu? Tak naivní asi nemůže být nikdo... Těším se, až nastane doba (a nebude to už ani dlouho trvat) kdy se všecko sjednotí na W10 (stejně jak to už poměrně dlouho funguje na jabkách), to pak bude veselo, jak ortodoxní andoidáři začnou přecházet na widle. Neznám ve svým okolí nikoho, kdo by měl pecku nebo notes s androidem. S widlema nebo IOS jo a pokud vím, tak se nikdo na ten sociální systém ve kterým je všecko zadara a každá aplikace funguje jen na jeho určité a konkrétní verzi, přejít nechystá.


Tento příspěvek byl upraven od ReVIZ: 12 únor 2016 - 12:11

  • 0

#8 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 18:32

No myslím, že nikdo neodpověděl na otázku zda nějaká aplikace spolupracuje  s databází geogetu. To by mě docela zajímalo.


  • 0

#9 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 18:57

No myslím, že nikdo neodpověděl na otázku zda nějaká aplikace spolupracuje s databází geogetu. To by mě docela zajímalo.

Kdyby bylo vše tak růžové a sjednocené, tak by ten GeoGet běžel i na mobil. Ale myslím, že než nastane čas sjednocení, tak už nebude co sjednocovat.
A vzhledem k k počtu mobilů na W10 mezi dobrovolníky vývojáři je dost malá šance, že se najde nadšenec...
  • 0

#10 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 19:04

No pokud není, tak je dle mého WP naprosto nevhodný pro kačera BM.


  • 0

#11 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 19:34

No myslím, že nikdo neodpověděl na otázku zda nějaká aplikace spolupracuje s databází geogetu. To by mě docela zajímalo.

Jestli ti jde o poslání gpx vyexportovaných geogetem, tak ano, lze dostat do telefonu. (maloo geocaching)
  • 0

#12 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 20:01

No to doufám, že něco takového jde i když je to nouzovka. V Locusu se to dělá tak, že si nahraješ celou geogetí databázi do telefonu a v terénu si jen načteš keše do Locusu v dané oblasti. Nemusíš se trápit s nějakým exportem.


  • 0

#13 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 20:39

Celou databázi nevím, páč to nepotřebuju. Stáhnu si vždycky cca 20-30 km kruh kde se chci pohybovat, což mi bohatě stačí. Keše i mapu mám tedy v aplikaci k dispozici offline.
  • 0

#14 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 314 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2016 - 20:46

Myslím více k tomu tady někde psal Dejwy...stejné či podobné vlákno tu už běželo několikrát. Zkrátka s oknama se kačer neztratí. Já na Windows přešel z iPhonu, kterým jsem dlouho hledal. U oken naprosto nic nepostrádám.
  • 0

#15 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 336 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2016 - 1:51

GPX není problém do maaloo dostat, primo s DB geogetu pracovat neumí.
Thumba_2016-02-13_01-49-42.jpg
  • 0

#16 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2016 - 15:07

Kdyby bylo vše tak růžové a sjednocené, tak by ten GeoGet běžel i na mobil. Ale myslím, že než nastane čas sjednocení, tak už nebude co sjednocovat.
A vzhledem k k počtu mobilů na W10 mezi dobrovolníky vývojáři je dost malá šance, že se najde nadšenec...

 

Počkej si na Surface Phone, tam by to už mělo (mohlo) jít spustit rovnou, takže žádná další aplikace nebude potřeba.

Na W10 jsou ofiko zatím jen 2 modely a to LUMIA 950 a 950XL pro ostatní telefony tu aktualizaci na W10 zatím neuvolnili. Pokud je někdo má, tak jen díky účasti na programu Insider Preview, ale to je beta...


  • 0

#17 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2016 - 18:05

Sjednocení samo o sobě nic neřeší, když GG nenaviguje (je to "jen" databázový program) a jediné programy, které umí přímo pracovat s geogetí databází jsou na androidu.

Jestli můžu OT: umí nějaký program na správu souborů pracovat i na místní síti? Když chci doma stáhnout něco z NASu nebo sdílené složky PC. Na Androidu jsem si oblíbil ES File Exploer.


  • 0

#18 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2016 - 18:18

GG nenaviguje proto, ze to na normalnich Windows nema smysl. Kdyby sjednoceni platforem opravdu fungovalo, smysl by to melo. Jenze ono to sjednoceni je jen zbozne prani....


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama