Přejít na obsah


Fotka

Archivace Pocernicky Everest (GCW54N)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2006 - 0:26

Bohuzel nejsem schopen zajistit 100% dostupnost mista, proto kesku archivuji. Omlouvam se tem, kteri narazili na zamcenou branku a dekuji vsem, kteri toto misto navstivili. Tesilo me, kdyz se vam zde libilo. Dekuji.
P.S. Kes zustane ve svem ukrytu a pokud budete chtit risknout navstevu, mate moznost.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2006 - 10:33

Bohuzel nejsem schopen zajistit 100% dostupnost mista, proto kesku archivuji. Omlouvam se tem, kteri narazili na zamcenou branku a dekuji vsem, kteri toto misto navstivili. Tesilo me, kdyz se vam zde libilo. Dekuji.
P.S. Kes zustane ve svem ukrytu a pokud budete chtit risknout navstevu, mate moznost.


Skoda toho zaarchivovani. I cache, u ktere neni mozne presne stanovit "oteviraci dobu", muze vesele fungovat a dokonce muze byt diky tomu pro mnohe daleko zajimavejsi a cennejsi, nez bezne pristupna cache. Na Everest take nelze lezt pokazde, mnohdy az v zakladnim tabore zjistite, ze je nevhodne pocasi na vystup. Takze tato prekazka k odlovu v podobe casto zamcene brany muze byt i docela tematicka. Povzdech jednoho z cacheru, ze uz ho to nebavi (coz zrejme finalne iniciovalo rozhodnuti k archivaci), tak trochu nechapu - muze jit prece klidne na jinou cache, pripadne trocha trpelivosti by mu urcite neuskodila.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2006 - 11:16

Ok, je to mozna na muj popud, to me mrzi. Pouze jsem vyjadril svuj nazor na skutecnost, ze autor zada kacery, aby nelezli pres plot, ale dle meho nazoru se to jinak moc udelat neda... Viz nektere dalsi logy. Zkusim to znovu na prvniho Maje. Treba to starosta otevre :o) Mejte se. Spuzva
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2006 - 11:51

Ok, je to mozna na muj popud, to me mrzi. Pouze jsem vyjadril svuj nazor na skutecnost, ze autor zada kacery, aby nelezli pres plot, ale dle meho nazoru se to jinak moc udelat neda... Viz nektere dalsi logy. Zkusim to znovu na prvniho Maje. Treba to starosta otevre :o) Mejte se. Spuzva
  • 0

#5 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2007 - 1:05

Ha, dle dosle notifikace vidim, ze dnes haggaeus Pepovi vyhovel a Pocernicky everest vstal z mrtvych. Jsem moc rad, misto teto cache se mi moc libilo, byla by to skoda-i kdyz je pristupnost omezena, rozhodne to stoji za to.

  • 0

#6 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2007 - 8:03

Bezva, jsem rád, že je opět aktivní. Bylo by téhle keše s "nejistotou úspěšného odlovu" škoda. Takhle má své kouzlo a získaný bod pak větší cenu [:D]
  • 0

#7 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2007 - 23:18

Naprosto souhlasíme s Mionem i minarjem, že by byla velká škoda této "nejisté" kešky.

Také my jsme se na ni po delším přemítání jet, nejet, vypravili s pochybnostmi: dostaneme se dovnitř nebo ne? Má cenu tam vážit cestu? Ale pak jsme se rozhodli: ano, jedeme! Zkusíme štěstí! Jéje, to bylo radosti, když jsme zjistili, že brána není zamčená!!!  Odměna byla sice mrňavá, ale přesto se zařadila mezi ty naprosto nezapomenutelné.

Tato keška patří mezi rodinné geostříbro nejen Horních Počernic! 


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama