Přejít na obsah


Fotka

Event U lakomce


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
57 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2006 - 19:08

Je to lákavé, začátkem července budeme v Praze a pokud bude tým chtít, nestojí tomu nic v cestě... Jen se má drahá polovička ptá, jak to budoe s WC, hygienou, možností stravování, programem atd. Myslím ale, že jsou to předčasné otázky, že na to organizátoři mysleli a vše se časem dozvíme...
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2007 - 22:36

Takze ted jen cekat na slibovany listing :-) a pote na akci samotnou :-)
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2007 - 22:56

Mám dodávku a z tábořiště, pokud je sucho, se vyhrabu bez problémů. Pokud ale zaprší, sněhové řetězy jsou podmínkou.
Pro potřebu parkování bude pronajat nad tábořištěm, kam se auta dostanou naprosto snadno, díl louky, kam se všichni automobilisté bohatě vejdou. Je to od tábořiště asi 100m, opět přes louku, a na auta je i vidět. Auta nechceme v tábořišti z pochopitelných důvodů (rozježděná louka, alarmy, otvírání dveří za přítomnosti signálu světlo-zvuk, špatně se na to kouká atd atd.) Nadruhou stranu, pokud se s GeoMiniAutoBusem (ani nevím,jak si to mám představit) postavíte na vyhrazené místo, nebudete vadit.

Tak nejak jsem to pochopila - dekuji za podrobne info!:-) Fakt se desne tesime!:-)
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2006 - 22:48

Pokud nás nějaká vyšší moc nezastaví, pak s námi určitě počítejte! To se nedá odmítnout! Díky za skvělý nápad!
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2006 - 22:49

Pokud nás nějaká vyšší moc nezastaví, pak s námi určitě počítejte! To se nedá odmítnout! Díky za skvělý nápad!
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2007 - 0:27

Je to lákavé, začátkem července budeme v Praze a pokud bude tým chtít, nestojí tomu nic v cestě... Jen se má drahá polovička ptá, jak to budoe s WC, hygienou, možností stravování, programem atd. Myslím ale, že jsou to předčasné otázky, že na to organizátoři mysleli a vše se časem dozvíme...

Na tyto otazky snad odpovi listing eventu, ktery je jiz temer hotov a ceka na spravne datum ke zverejneni (event neni mozne zverejnit drive nez 6 mesicu dopredu). Pokud precijen zustanou nektere otazky nezodpovezene, radi na ne odpovime v tomto vlaknu.
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2007 - 0:38

Doufám, že mi do toho nic nevleze a já se k této početné skupince přidám ... S teepee mám výborné zkušenosti: absolvovala jsem v něm řadu táborů a krom toho, že jsme si každé ráno počítali modřiny od dřevěných pelestí a za loukou nám mýtili les, to bylo vždy super!!! A teď ještě s bandou kačerů :o)
  • 0

#28 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2006 - 23:25

Pisu si do kaledare - zni to vice nez lakave!:-) Muze byt misto stanu vlastni GeoMiniAutoBus?:-)
  • 0

#29 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2007 - 10:03

hmm, jel bych rad, ale nevim, jak mi to vyjde, spis to nevyjde
dochazik casovemu stretu s dvema jinymi akcemi

Doufám, že mi do toho nic nevleze a já se k této početné skupince přidám ... S teepee mám výborné zkušenosti: absolvovala jsem v něm řadu táborů a krom toho, že jsme si každé ráno počítali modřiny od dřevěných pelestí a za loukou nám mýtili les, to bylo vždy super!!! A teď ještě s bandou kačerů :o)


  • 0

#30 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2007 - 10:20

Rozhodně to vypadá, že půjde o super event. Moc se s Imaginem těšíme a doufáme, že nám do toho nic nevleze a že se budeme moci zúčastnit i s naším geopsíkem Nikym (pokud se nám ho do té doby podaří nějakým způsobem vychovat - zatím je to ještě mrňous a zlobí jako sto čertíků ;o)) Koníci jsou povoleni, tak doufám, že i jiní čtyřnozí přátelé ;o))
  • 0

#31 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2007 - 0:30

Pisu si do kaledare - zni to vice nez lakave!:-)
Muze byt misto stanu vlastni GeoMiniAutoBus?:-)

GeoMiniAutoBus neni problem, ale parkoviste neni primo v taboristi.
  • 0

#32 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2007 - 14:54

hmm, jel bych rad, ale nevim, jak mi to vyjde, spis to nevyjde
dochazik casovemu stretu s dvema jinymi akcemi

Žádné výmluvy, TOHLE je akce a překryje ty dvě jiné :o)
  • 0

#33 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2007 - 10:48

Koníci jsou povoleni, tak doufám, že i jiní čtyřnozí přátelé ;o))

No, oni lide jsou ruzne, nekomu muzou vadit auta, nekomu zase psi. :] Ale tohle by me taky zajimalo. Muj pes je sice takovy docela velky, ale slusne vychovany, kontrolovatelny a mirumilovneho svetonazoru. A nepouziva zadne zvukove ani svetelne signaly.
  • 0

#34 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2007 - 15:55

GeoMiniAutoBus neni problem, ale parkoviste neni primo v taboristi.

A co když je to geominiOFFROADautobus ?
  • 0

#35 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2007 - 15:14

No, oni lide jsou ruzne, nekomu muzou vadit auta, nekomu zase psi. :] Ale tohle by me taky zajimalo. Muj pes je sice takovy docela velky, ale slusne vychovany, kontrolovatelny a mirumilovneho svetonazoru. A nepouziva zadne zvukove ani svetelne signaly.

treba nieco obedovat, zober :)))
  • 0

#36 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2007 - 19:25

No, oni lide jsou ruzne, nekomu muzou vadit auta, nekomu zase psi. :] Ale tohle by me taky zajimalo. Muj pes je sice takovy docela velky, ale slusne vychovany, kontrolovatelny a mirumilovneho svetonazoru. A nepouziva zadne zvukove ani svetelne signaly.

Ano, psi mohou se svými majiteli přijet. Pro psy, bohužel, bude muset platit omezení. Samozřejmě dle momentální situace. Omezení jsou: pes v tábořišti na vodítku, ne každý geocacher je pejskař a ne každému je příjemné pro někoho roztomilé dovádění psíků. Je to jako s kouřením. Někomu to prostě nevoní. Výhodou vodítka je, že se psem, který se právě přežral v odpadovce nemusíte na veterinu a nebo mu nemusíte vyndavat z kožichu zelí a špagety, když právě před pěti minutami spadl do díry 2X2X2m. Snad ani nemusím psát o tom, že si páníček uklidí bóbika po svém hafušovi. Na venčení a dovádění psí smečky je louka vedle tábořiště velká dost. Tam ať si ser... třeba do alelujá. Vím, o čem mluvím, sám jsem tam psa měl několikrát, vlastně vždycky. Není příjemné, když pes vyrazí za srnkou a potom pro něj slaňujete do blízké štoly. Věřte, že všichni organizátoři psa mají a pokyny, omezení jsou pro psí dobro a bezpečí. Ani se vlastně přítomnosti psů moc nebojíme, protože když večer přijdete z náročného výletu a vy dáte psovi nažrat, tak než vypijete první pivko, tak pejsek spí jak zařezaný.
  • 0

#37 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2007 - 16:13

A co když je to geominiOFFROADautobus ?

Mezi teepema bude stejne vypadat blbe.
  • 0

#38 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2007 - 17:41

A co když je to geominiOFFROADautobus ?

Problem neni v prijezdu. Obcas se z taboriste neda odjet, ale to resi blatove retezy (problem mela i V3S).
Duvod, proc ne auto v taboristi je kapacita a organizace - bereme na vedomi, ze nekteri z vas by chteli spat v aute misto stanu a pokusime se to resit, nezapomente toto uvadet do prihlasek.
  • 0

#39 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2007 - 15:47

treba nieco obedovat, zober :)))

Tyhle vtipy mi pripadaji velmi hloupe a nevtipne. Navic vycpele a neoriginalni. No tak, ty snad prece umis lepsi, ne?
  • 0

#40 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2007 - 16:59

Mezi teepema bude stejne vypadat blbe.

Stejně jako pestré stany různých velikostí a hromady jízdních kol :-)

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama