Přejít na obsah


Fotka

Eventik ve Znojme?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
33 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 19:19

Hola. Tak si rikam, mozna by nebylo spatne usporadat takovy maly eventik ve Znojme. Caches na vydatny vikendovy lov je tu uz rozhodne dost (a podle overenych zdroju se jich v nejblizsi dobe jeste par vyklube), mistnich cacheru uz se taky objevilo relativne dosti (i kdyz vetsina neni prilis aktivni) a navzajem se podle obliceje zatim moc nezname. Pro nemalou cast Jizni Moravy to neni vubec daleko a ja treba vim o dost lidech, kteri se k nam jeste nikdy nevypravili... :] Mozna by se pridal i nekdo z Rakouska.

Na podrobnosti a dlouhe zvasty je jeste brzy, tedy k veci: ramcova predstava je patecni potlach v prijemne hospudce, pro zajemce moznost prespani v nedalekem penzionku a nasledneho vikendoveho lovu po okoli. I primo ve meste, v dosahu pesi prochazky od hospudky, je co lovit.


Otazky do fora jsou dve:
1) Zkuste naznacit, zda-li by byl zajem, nebo bychom tam sedeli ctyri mistni (coz by sice nebyla tragedie, ale...
2) 2.2.2007 (v sedm? ;]) je datum, ktere me napadlo jako numericky pekne a dobre zapamatovatelne. Nekona se nekde obrovsky dalsi event, o kterem nevim, a ubozi cacheri by se nemohli rozhodnout? ;] ... Je mi jasne, ze zadny termin na celickem svete nebude vyhovovat vsem... ale i k tomuto se muzete dle libosti vyjadrit.
Diky.

EDIT: 2.2. nechame plavat. Momentalne se muzete vyjadrovat k terminu 3.3. :]
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 19:30

Hola! Predbezne rikame ANO. Jestli nam do toho nic nevleze, urcite z Brna dorazime.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 19:37

K Znojmu mam tak trosku citovy vztah z "mladi" (za vsetkym hladaj zenu :), takze by som tam rad isiel po dlhom case znovu, ale 2.2. ani 9.2. sa mi nehodi. Nechces pockat kym bude trosku teplejsie, napr. na brezen? :)))
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 19:52

Je to fakt asi jediná šance, jak tě vidět, když to máš do Brna tak daleko, takže říkám rozhodně ano. Rozhodně ne ale říkám termínu: od 1. do 10.2.2007 budu tisíce kiláků jinde. Co takhle 3.3.3007 ? ;-)
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 22:40

Zda se mi to nebo je to pravda? Podle vyse uvedeneho snad bude vetsina z vas v unoru tisice km daleko od Brna. Co se deje? Ze by nuda v Brne? :-)
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2007 - 13:39

Hola. Tak si rikam, mozna by nebylo spatne usporadat takovy maly eventik ve Znojme.

No nezni to spatne. Znojmo je me rodne mesto, rad bych se zucastnil.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2007 - 9:53

Zkuste naznacit, zda-li by byl zajem...2.2.2007 (v sedm? ;]) EDIT: 2.2. nechame plavat. Momentalne se muzete vyjadrovat k terminu 3.3. :]

Uz dva roky planuju navstevu Znojma, tak bych se mohl ukazat. Datum zatim nerozhoduje a co rozhoduje, to dnes nevim. Mam jeden zajem kousek od Znojma. Tak bych prijel vecer a byl bych tu do dalsiho dne.
safra snazim se ten svuj prispevek napsat uz potreti a nejak se nechce zapsat, tak snad nebude trikrat
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 11:55

Momentalne se muzete vyjadrovat k terminu 3.3. :]

Určitě máme zájem. Termín zatím s ničím nekoliduje. Tedy velmi předběžně 2ks.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 19:52

. Nechces pockat kym bude trosku teplejsie, napr. na brezen? :)))

No to jsem trochu cekal, protoze to me samozrejme take napadlo. Ale na jare bude myslim eventu jako maku, ne?
Zimy se bat nemusite, Znojemsko je jedna z nejteplejsich oblasti v republice, byva tu o nekolik stupnu vice, nez nam tvrdi v celorepublikovych predpovedich ci zpravach. Dnes bylo deset ve stinu ... jeste ted teplomer ukazuje 7 stupnu. :] Samozrejme nikdo nevi, jak bude za mesic, ani jestli si zima nerekne, ze musi dohnat, co zameskala, a nebude jeste koncem dubna mrznout jako vloni.

Zimni obdobi ma tady jednu obrovskou vyhodu, ktera kompenzuje to, ze vetsinou neni snih a tudiz bila romantika a bezky a snehulaci... je tu v okoli mnoho peknych vyhlidek do udoli (nejen Dyje), ktere prave ted, kdyz na stromech neni listi, nabizeji mnohem lepsi vyhledy nez v lete. Pripravuji napr. jednu multi v bezprostrednim okoli mesta, na ktere je tento rozdil obrovsky - v lete je to sice pekna prochazka, zelene stromy a kere, obcas neco kvete v obrovskych mnozstvich kolem trasy (seriky, akaty, bezy, takove ruzne veci podle obdobi), romanticke tajemne cesticky ... ale clovek skoro nevi, kde je. Nevidi treba na druhou stranu udoli atd. Ted je to naopak vsechno krasne pruhledne - az si rikam, jestli ta cache nebude mit varovani, ze je potreba si ji projit v zime. (Nebo nejlepe dvakrat, v lete i v zime).
Trosku jsem se rozpovidal, to je ten patecni vecer ... chci tim vsim rict, ze unorove vylety tady v okoli mohou byt take pekne, neni nezbytne jen tesit se na jaro... ;]

Ale tvuj hlas si samozrejme poznacim. Ten termin jsem vymyslel pred pul hodinou, zase tak vazne na nem netrvam. Ale nerad bych to odsouval prilis daleko, co bude v breznu je jeste ve hvezdach.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 22:45

Zda se mi to nebo je to pravda? Podle vyse uvedeneho snad bude vetsina z vas v unoru tisice km daleko od Brna. Co se deje? Ze by nuda v Brne? :-)

Ne, to se jen Marek vrací do studentských let a vybírá si dovolenou mezi zimním a letním semestrem jako já :-)
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 22:58

Zda se mi to nebo je to pravda? Podle vyse uvedeneho snad bude vetsina z vas v unoru tisice km daleko od Brna. Co se deje? Ze by nuda v Brne? :-)


No já právě naopak, služebně...
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2007 - 14:26

Zkusíme to vhodně naplánovat, mohlo by to být .... velmi zajímavé :-)
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2007 - 9:58

ze ty se chystas na znojemskou okurku, priznej se

Uz dva roky planuju navstevu Znojma, tak bych se mohl ukazat. Datum zatim nerozhoduje a co rozhoduje, to dnes nevim. Mam jeden zajem kousek od Znojma. Tak bych prijel vecer a byl bych tu do dalsiho dne.
safra snazim se ten svuj prispevek napsat uz potreti a nejak se nechce zapsat, tak snad nebude trikrat


  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 14:25

Vsem: Listing jsem behem vikendu nesepsal, omlouvam se, ale nestiham. Nicmene listing bude, nebojte se. :]Prece jen do eventu je to jeste skoro dva mesice, takze to snad nehori. :]

Potvrzuji definitivni datum: 3.3. - sobota.

Pro nedockave: zamyslene misto konani 'restauracni' casti jest toto: www.navecnosti.cz a to horni cast, tedy Galerie.
Jelikoz se zda, ze zajem je docela velky, musim jeste overit, jestli by nam pripadne byli ochotni rezervovat nejen cast hospudky, ale uplne celou, abychom se vesli. :] Snad nebudeme nuceni presunout se do jineho, vetsiho, ale mene sympatickeho podniku...
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 20:02

Ale nerad bych to odsouval prilis daleko, co bude v breznu je jeste ve hvezdach.

No jo, ale co bude v únoru už není ve hvězdách, ale na papíře. Zrovna když se rozhodnu plánovat si život na dýl než půlhodinu dopředu se dozvím o rychlokvašené akci ani ne za měsíc, na kterou bych se rád vydal ... to je škoda, ne ?
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2007 - 21:51

Prima, J&I team se dostaví v počtu dvou. Určitě jsme ještě ve Znojmě pár keší nestihli... :-)
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2007 - 15:35

Tož to já bych se taky velmi rád zůčastnil. Abych se mohl do Znojma dostat, měl by být event někdy o víkendu a já nesmím být tou dobou zavalen prací kdesi u Plzně. Jiný problém by v tom snad být neměl :-)
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 20:23

No a já jsem na tom úplně stejně jako Miták. V tuto dobu budu takřka na stejném, tisíce kilometrů vzdáleném místě.

Pěkné datum je i 22. 2. 2002.

  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 20:51

Pěkné datum je i 22. 2. 2002.

Ale to uz asi nestihnem. No dobre, chapu. Ani ja ale nejsem sileny numerolog.
Pro prvni vikend v unoru neni zadny jiny duvod nez ze ma pekne datum, zato je par duvodu proti. Takze fajn, hledame jiny termin. Ja nevim, jak se vybiraji terminy pro akci, u ktere je to dohromady jedno? Heh, tak co 3.3. (sobota) ? :]]]] Nazere se i Saman, bude mit ten svuj marec. S prichodem jara si opravdu nedelam iluze, na ten bych necekal... a jinak vsechny vikendy odted do toho neurciteho jara mi zatim plavou v mlze bez rozdilu - jeste jsem si neporidil letosni kalendar a nezapsal si do nej, jestli vlastne neco planuju. :]

A kam ze to panove jedete? Snad ne dokonce spolu? ;]
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 21:21

Hlasime se i k ucasti na novem terminu 3.3. Proste pokud budeme mit cas, do Znojma dorazime urcite!!! :-) Jeste nam tam par cachi chybi odlovit. :-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama