Přejít na obsah


Fotka

Eventik ve Znojme?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
33 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 21:37

Super, ve Znojmě a okolí mám ještě pár restíků :o) Takže říkám ANO, rád přijedu.
Akorát je docela možné, že v jakémkoli termínu budu tisíc kilometrů někde jinde. Jenže to neumím ovlivnit a hlavně se to vždy dovím maximálně měsíc dopředu (někdy i jeden týden) - takže k termínu se nevyjadřuju, je mi to jedno.

Jak tak koukám, tak bych se ani nedivil, kdyby tam přijelo víc brňáků než znojemáků ;o))
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 21:44

Tak já už si to píšu do kalendáře. Uděláš z toho normální geoevent s přihláškami na GC.com?
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 22:31

Tak já už si to píšu do kalendáře. Uděláš z toho normální geoevent s přihláškami na GC.com?

Samozrejme.
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 22:43

Samozrejme.

3.3. super :) mozu byt aj ine vikendy okrem 3-4.2. a 10-11.2., na tom breznu zase az tak netrvam :)
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2007 - 23:01

3.3. super :) mozu byt aj ine vikendy okrem 3-4.2. a 10-11.2., na tom breznu zase az tak netrvam :)

To uz neokecas. Kdyby neco, muzes za to ty a Mitak. Ty jsi rekl ze brezen a Mitak ze 3.3. (to 3007 jsem mu pochopitelne zeditoval). Ja nic, ja to jen organizuju. :]

Listing se vsim vsudy sepisu behem vikendu.
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2007 - 9:39

To uz neokecas. Kdyby neco, muzes za to ty a Mitak. Ty jsi rekl ze brezen a Mitak ze 3.3. (to 3007 jsem mu pochopitelne zeditoval). Ja nic, ja to jen organizuju. :]

Listing se vsim vsudy sepisu behem vikendu.

hura, budem sa tesit :)
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2007 - 13:01

To uz neokecas. Kdyby neco, muzes za to ty a Mitak. Ty jsi rekl ze brezen a Mitak ze 3.3. (to 3007 jsem mu pochopitelne zeditoval). Ja nic, ja to jen organizuju. :]

Listing se vsim vsudy sepisu behem vikendu.

Super, už se těším.
  • 0

#28 J&I team

J&I team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2007 - 21:08

Prima. Na Věčnost chodíme na halušky a nakládané sýry pravidelně, tak bude jenom super, když tam u té příložitosti potkáme další geocachery. Takže potvrzuji dva lidi. Těšíme se, ahoj.
  • 0

#29 SHANTI Team

SHANTI Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2007 - 23:54

My jsme take pryc tisice km:-( Mimo jine indie a nepal takze hlasujeme pro brezen...

  • 0

#30 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 1:01

SHANTI Team: My jsme take pryc tisice km:-( Mimo jine indie a nepal takze hlasujeme pro brezen...

Mám pocit, že byl oficiálně odsouhlasen termín 3.3. To jsi/jste taky pryč?


  • 0

#31 SHANTI Team

SHANTI Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 10:40

1.3. se vracime takze 3.3. je ok;-)

  • 0

#32 Opi_CZ

Opi_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 11:44

Anonymous: Vsem: Listing jsem behem vikendu nesepsal, omlouvam se, ale nestiham. Nicmene listing bude, nebojte se. :]Prece jen do eventu je to jeste skoro dva mesice, takze to snad nehori. :]

Potvrzuji definitivni datum: 3.3. - sobota.

Pro nedockave: zamyslene misto konani 'restauracni' casti jest toto: www.navecnosti.cz a to horni cast, tedy Galerie.
Jelikoz se zda, ze zajem je docela velky, musim jeste overit, jestli by nam pripadne byli ochotni rezervovat nejen cast hospudky, ale uplne celou, abychom se vesli. :] Snad nebudeme nuceni presunout se do jineho, vetsiho, ale mene sympatickeho podniku...

Na věčnost mám prima vzpomíku, když jsme tam před pár lety seděli a celý večer poslouchali na CD pouštěný a stále se opakující zvuk řezající cirkulárky [:P] Na eventík bych se rád mrknul, tak doufám, že mi to vyjde.

 


  • 0

#33 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 12:06

Ale to CDčko necháš doma, feťáku jeden [;)][:P]
  • 0

#34 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2007 - 21:05

Event uz ma listing: http://www.geocachin...e4-60b9b45ab39a

Poprosim vsechny, kteri uvazuji o ucasti - pokud mozno co nejdrive sestrojte Will Attend Log, nebo aspon Note, a uvedte, kolik ucastniku pripada pod vas nick ci team, a take, jak moc jiste ci nejiste to s vasi ucasti vypada. Hospudka pochopitelne neni nafukovaci, pokud by snad pocet ucastniku mel prekrocit jeji kapacitu, potrebuji to vedet co nejdrive, abych s tim co nejdrive mohl neco udelat (zajistit nahradni prostor).

 

Diky.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama