Přejít na obsah


Fotka

GeoMuzikanti.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
89 odpovědí na toto téma

#41 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2007 - 11:30

TechNick:

Dobrá zpráva pro všechny, kdo by se chtěli eventu zúčastnit.

Předběžný, takřka závazný datum:               24.březen 2007

Místo konání:                                              Rozhledna na Blaníku CHKO Velký Blaník

Souřadnice:                                                N 49 38.511 E 014 52.395


Místo mám ještě v živé paměti díky keši GCJPCZ. Nemám hudební sluch, pouze různé hudební nástroje (tytara 2x, různé flétny 4x, foukací harmoniky 2x, housle 1x). Vzhledem k tomu že to nemám moc daleko, neměl bych problém s dopravou na místo a případně bych mohl přiložit ruku k dílu při zajištění akce.


  • 0

#42 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2007 - 21:41

Bo.T.L.:

TechNick:

Dobrá zpráva pro všechny, kdo by se chtěli eventu zúčastnit.

Předběžný, takřka závazný datum:               24.březen 2007

Místo konání:                                              Rozhledna na Blaníku CHKO Velký Blaník

Souřadnice:                                                N 49 38.511 E 014 52.395


Místo mám ještě v živé paměti díky keši GCJPCZ. Nemám hudební sluch, pouze různé hudební nástroje (tytara 2x, různé flétny 4x, foukací harmoniky 2x, housle 1x). Vzhledem k tomu že to nemám moc daleko, neměl bych problém s dopravou na místo a případně bych mohl přiložit ruku k dílu při zajištění akce.

Díky za nabídku, tvou pomoc rád využiju a rád tě na eventu uvidím, posílám mail. 


  • 0

#43 I+B+M+H

I+B+M+H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 355 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2007 - 3:47

marekl: Geohymna již existuje, byla přednesena na hranickém geosilvestru. Spojuje známé melodie Kde domov můj a Nad Tatrou sa blýska; text jsem ale nezapisoval.

Tady je text geohymny, která zazněla na výše jmnenované akci. Je to dělané v "poklusu" a bez česko-slovenského slovníku, takže ji tímto dáváme k dispozici pro případná vylepšení.

Kde signál je, kde signál je?

šipka mě žene po lučinách,

pak se drápu po skalinách,

v sadě chodím tam a zpět

hint tu není na pohled.

Áááá tu je ta malá keška,

mikrokeška, úspěch můj,

krásná keška, život můj...

 

Do Tatier sa těším bo tam skrýše majú,

do Tatier sa těším je tam vela skrýš,

choďte so mnou bratia keď sa dnes hmly ztratia, signály ožijů,

choďte so mnou bratia keď sa dnes hmly ztratia, hĺadači ožijů...


  • 0

#44 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2007 - 19:36

Už to začalo[8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8]


[8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8][8]!!!!!!!!!!!!


tak přijďte v hojném počtu !!!!!!!!!!!
  • 0

#45 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2007 - 20:06

Parada, will attend. Jdu shanet kozu, jeste ze mam znamosti [H]

 

http://www.kozy.cz/ 


  • 0

#46 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2007 - 22:40

Ha, tiez zhanam kozu [H] Napadlo ma sice zalogovat si nick Koza a prist tam ako ziva koza, ale to by sa asi Technickovi nepacilo [;)] Neviete niekto o koze v blizkosti Blaniku? [:$] Alebo Colonel, zozen dve a ja Ti dam polku alkoholu zdarma od Technicka [6]

  • 0

#47 Cimrman

Cimrman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2007 - 23:09

Tak už je to napsaný.jen doufám,že to nebudou narušovat hory od 26.3.[:(]Vypadá to na pěknou bžundu na rozhledně[:P]Mán málo používanou dvanácku,tak ji provětrám....
  • 0

#48 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2007 - 23:57

Mno promyslime, uvidime... Do Praglu to je prece jen dal :(

  • 0

#49 dubaaci

dubaaci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2007 - 0:48

Ahoj... vypadá to slibně a lákavě. Myslím, že dorazíme i s nástrojema.

 


  • 0

#50 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2007 - 1:08

Dve kozy, to uz je, rekl bych, pekne stadecko. A rano bude mliko k snidani :D No, to mi silne pripomnelo Slavnosti snezenek :D :D

  • 0

#51 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2007 - 1:15

Jeste mne napadly dve veci. Bude akce kuracka nebo nekuracka? Hlasoval bych v pripadnem referendu za NEKURACKOU. A druha vec, jak to bude s tou basou? Technicku, chce se Ti tahnout s kontrabasem? Bude urcite lepsi nez basovka...:-)

  • 0

#52 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2007 - 9:42

Kontrabas pro mne není problém vzít a rád ho s sebou vezmu[:)].

Problém je s píš ten, že hodně hraju na baskytaru a kontrabas zahálí, takže díky tomu mě pak z hraní bolej prsty a nemá to ten správnej glanc.

Ale do března bych mohl zvládnout domácí přípravu, přece jen do dřevěné rozhledny se dřevěný nástroj hodí víc než elektrický a asi by tam byl i problém s elektrikou, paní používá pro svoje účely elektrocentrálu, nerad bych jí ještě víc zatěžoval.

Někdo se dotazoval na kouření/nekouření v rozhledně, aby jsme to nějak demokraticky odhlasovali, takže bude to nekuřácký večer, jsem právě demokraticky rozhodl s ohledem na nekuřáky, dřevěnou rozhlednu a případné dětské cacherstvo.

Kuřácká místnost (velice dobře větraná) se nachází venku před rozhlednou- stůl, lavice[:)], popelník, koza?[;)] k dispozici díky za pochopení a toleranci kuřáků k nekuřákům.


  • 0

#53 J&I team

J&I team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2007 - 14:48

Ahoj lidi, čtu tuto diskuzi až teď, takže se omlouvám za opožděnou reakci.

Nápad je to super a J&I team se, pokud to jen trochu půjde, dostaví ve složení 2 dospělí a kytara. Zvláště jsme potěšeni tím, že to bude nekuřácká akcička...


  • 0

#54 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2007 - 21:53

Tak jsem právě doufám správně zalogoval na stráce Eventu Will Attend. Vzhledem ke štrece na rozhlednu nevím, jak by se na výstup tvářila živá koza :). Co takhle falešní sobi? Zatím jsem si nevšiml žádného virtuálního zpěvníku a návrhu písniček v logách u Eventu.
Zvládl by někdo nějaké novější fláky [:D]? (Chinaski - Tabáček, 1970, ... Divolej Bill - Čmelák).
Dále mimo jiné: Jaroslav Samson Lenk, Vlasta Redl, ...


  • 0

#55 Fory

Fory

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2007 - 23:03

Pozor pozor! V ramci tohoto eventu jsem se rozhodl vyhlasit netradicni soutez. Kazdy, kdo velikosti sveho hudebniho nastroje trumfne poradatele, ma u me minimalne jedno pivo. Cim vetsim rozdilem Technicka porazite, tim vetsi bude pripadna odmena a jiste i obdiv vsech ostatnich. Timto preji vsem klaviristum a trombonistum hodne stesti a tesim se na videnou na eventu[:D]
Admiral hvezdne pechoty
Fory

  • 0

#56 adp.

adp.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2007 - 11:08

aby nekdo neprivez varhany[:D]
  • 0

#57 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2007 - 13:28

To by si platil za každou píšťalu jedno pivo[:D].

 


  • 0

#58 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2007 - 9:52

Důležité upozornění:
Event Co czech to muzikant je již  plně obsazen. Prosím další zájemce o účast, aby se už na event nehlásili.
Kapacita rozhlendny není neomezená.
Přibližně 14 dní před konáním akce obešlu všechny přihlášené mailem, aby potvrdily závazně svoji účast.
Případná volná místa po odpadlících nabídnu zde fóru.

Moc mě těší velký zájem o tuhle akci, myslel jsem si, že to bude o něco komornější a těm co se na vás nedostalo se omlouvám.
Určitě však nezoufejte, vymyslím ještě spoustu podobných akcí na neméně zajímavých místech, jako je Velký Blaník.

  • 0

#59 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2007 - 15:23

Kdo pozdě chodí...[:'(] ..Jo jo když jsem se nezalogovala od 16. ledna až doteď.....
  • 0

#60 Vodnik60 team

Vodnik60 team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2007 - 22:54

Zdravím všechny potenciální účastníky. Jak to tak vypadá, trochu toto vlákno odumřelo. Domnívám se, že se zkracující dobou do eventu je ho vhodné oživit. A rovnou začnu s dvěma dotazy na technicka.

1. Je parkoviště dle waypointu bezpečné nebo je lepší nechat vozidlo v Louňovicích?

2. Jak to vypadá s možností konzumace na rozhledně, tedy mám na mysli jídlo?

Dále, nakousla se tu již otázka repertoáru, ale nedokousla. Je jasné, že se neshodneme ve všem, jeden zná to a jiný zase ono. Ale nebylo by od věci, aby jsme, jak navrhoval technick, dali dohromady nějaký průnik a připravili si cca 10-20 notorických kousků, ve kterých se shodneme. Velmi se tím usnadní rozjezd. Pak se uvidí. Zkuste vyjádřit svůj názor, jak to vidíte vy.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama